18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królik Bugs ciśnie beke z czarnych

~Sunday • 2020-01-13, 12:24

A co się będzie :niggasmile:

swampman

2020-01-13, 12:30
kiedys to byly bajki. cos pieknego

nowynick

2020-01-13, 12:47
Bugs to pamięta czasy kwitnącej segregacji rasowej, zresztą ma też czarnego kumpla nieudacznika. Twórcom tej bajki nie śniło się nawet, że ich wnuki mogły by się uczyć razem z murzynami w jednej szkole...

roman970227

2020-01-13, 12:57
I takie bajki są najlepsze :lol: a nie to co teraz gdzie musi zawsze być chociaż 1 murzyn, bo rasizm... Tak samo jak w filmach.

cedrikk

2020-01-13, 13:40
Bugs Rasista do tego pewnie antysemita :mrgreen: :mrgreen:

dżonyłojlker

2020-01-13, 13:49
roman970227 napisał/a:

Tak samo jak w filmach.



Tarantino to ich wręcz gloryfikuje: Pulp Fiction, Django, Jackie Brown, no i żydów też: Bękarty wojny.

freaky

2020-01-13, 14:56
Co ciekawe to wytwórnia założona przez żydów imigrantów z Polski, więc ciekawe, że nawet w tamtych czasach ONI nie byli tak nadwrażliwi jak dzisiaj,




ch*j dupa cycki

kulawiec

2020-01-13, 15:31
Teraz hak oglądałem wiedzmina, to mnie zastanawiało co trzeba mieć nasrane w mózgu, żeby elfy murzyny wymyślić.

silwerbalk

2020-01-13, 16:52
I spoko..... A dziś by to nie przeszło bez j***nego oburzenia i sprzeciwu.... :-/ co dla mnie jest poj***ne :-(

raistpol

2020-01-13, 16:56
@kulawiec
obejrzyj dracule.
Czarna zakonnica w rumunii pod koniec 19 wieku mnie rozłożyła, ale czarny służący który r*cha swoego białego pana to już mnie rozj***ło.
Just a netflix thing

siwybis

2020-01-13, 17:27
Kiedyś to były bajki, nie to co teraz :(


radek225

2020-01-13, 17:57


Akcja od 1:30. Za to Disney dostał Oskara w 1943 roku w kategorii "Najlepszy film animowany 1943". Gdy pokazałem to kumplowi, powiedział tylko "Ale zajebista przeróbka!". A ja do niego, że to nie przeróbka tylko Kaczor Donald z 1942 roku. Długo jeszcze nie dowierzał, że mówię prawdę.

ePeeL

2020-01-13, 21:20
Jeśli ktoś kogoś nie szanuje tylko ze względu na tego kogoś kolor skóry to jest jeszcze większym zwierzęciem niż mu się wydaje, że ten kogo nie lubi jest. Serio, znam spoko ciapoli kebabiarzy i poj***nych, białych sebiksów i z dwojga złego wolę pracującego ciapola (hehe, oksymoron) płacącego podatki niż j***nego sebiksa, który zaciąga 500+ z moich ciężko zarobionych pieniędzy.

swampman

2020-01-14, 00:24
ePeeL napisał/a:

Jeśli ktoś kogoś nie szanuje tylko ze względu na tego kogoś kolor skóry to jest jeszcze większym zwierzęciem niż mu się wydaje, że ten kogo nie lubi jest. Serio, znam spoko ciapoli kebabiarzy i poj***nych, białych sebiksów i z dwojga złego wolę pracującego ciapola (hehe, oksymoron) płacącego podatki niż j***nego sebiksa, który zaciąga 500+ z moich ciężko zarobionych pieniędzy.



poczytaj co piszesz i wysil sie troche

NafazowanyKoleś

2020-01-14, 00:44
ePeeL napisał/a:

Jeśli ktoś kogoś nie szanuje tylko ze względu na tego kogoś kolor skóry to jest jeszcze większym zwierzęciem niż mu się wydaje, że ten kogo nie lubi jest. Serio, znam spoko ciapoli kebabiarzy i poj***nych, białych sebiksów i z dwojga złego wolę pracującego ciapola (hehe, oksymoron) płacącego podatki niż j***nego sebiksa, który zaciąga 500+ z moich ciężko zarobionych pieniędzy.



Hah, co za debil. No i ch*j z tego że 5% ciapoli kręci kebsy* czyli jakoś tam pracuje (przy okazji często lubią wytrzeć w bułę rękę po wycieraniu dupska). Pozostaje jeszcze 95% gwałcicieli i morderców do odstrzału. To już wolę tych sebixów którzy krzywdę robią najwyżej sobie i lokalnym ławkom a potem wyjeżdżają na zmywak do UK i przywożą stamtąd kasę którą później rozrzutnie tutaj wydają wspierając chociażby przemysł budowlany - bo nie k***a, to nie tak że te domy które się teraz buduje same sobie rosną. Większość ludzi buduje je za kasę przywiezioną zza granicy. A ci którzy nie mają gotówki biorą w kredo do końca życia.

A ty, debilu jedyne co potrafisz to stwierdzić, że wolisz "spoko ciapoli" którzy srają ci do kebsa niż "sebiksa". Bądź co bądź jest biały i jest składnikiem społeczeństwa, mimo że głupi wciąż są istotnym elementem, a na pewno więcej wartym niż murzyn który k***a kręci bułę.

No ale ty wolisz zjeść ostrego na cienkim niż myśleć.

PS. Jak nie chcesz żeby sebixy i karyny siedziały na 500+ i innych socjalach, to przestań głosować na POPiS. Chociaż tyle możesz zrobić dla społeczeństwa.