18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kredyty na 9000 % (chwilówki)

sr...........ty • 2012-09-02, 19:48
Materiał ukazujący problem nieregulowanej ustawą lichwy. Ku przestrodze tych starszych użytkowników sadola przed utonięciem w parabankowym gównie po szyje. :samoboj:

Kaskase

2012-09-02, 22:13
k***a czy tylko ja to widzę? Jak piszą Ci że dostaniesz miliard jak wpłacisz tysiąc to chyba oczywiste, że ktoś tu kogoś ...

!Timon

2012-09-02, 22:27
Amber gold dawał ok 12%. Fundusze obligacyjne dają ok 8%. 12% to nie jest kosmiczny %, przy dobrym zarządzaniu kapitałem mogłoby to działać. No, ale jak właściciel bawił się w hojnego sponsora, rozdawał kasę na lewo i prawo, inwestował 'w siebie' miliony złotych i lewe linie lotnicze [na sadolu gościł już film przelotu OLT z jednym pasażerem na pokładzie] to nie ma się co dziwić. To nie były żadne gruszki na wierzbie. Pooglądajcie sobie na jaki % proponują teraz choćby lokaty.
Poza tym jest ryzyko jest zysk - zawsze duży zysk wiąże się z ryzykiem - gdyby firma upadła w wyniku załamania rynku kruszców to nie byłoby gadki - ludzie na TAKIE ryzyko się zgodzili. Nie zgodzili się na ryzyko, że zostaną okradzeni.

MASTERM00DY

2012-09-02, 22:58
po to powstała k***a rekomendacja T, żeby z góry było wiadomo co to są parabanki i jak to działa.
teraz my mamy k***a cierpieć i płacić za to ,że banda emerytów była pazerna i ładowała kasę albo pożyczała od takich gównianych firm , nie czytając umowy dokładnie i potem "Panie ale ja nie wiedziałam"
"ja nie zauważyłam"

ktoś jest k***a głupi to niech pożycza, tylko czemu cała reszta kraju ma potem cierpieć za bande idiotów.

wudun

2012-09-02, 23:05
patrix997 napisał/a:



A Ty z TVN'u czy Amber Gold? :lodowka:



Gość myśli raczej realnie. Z parabankami jest jak z JKM. Wcisną ci wszystko co chcesz usłyszeć ;)
Żadne prawo nie jest w stanie obronić idioty przed nim samym.

Jak ktoś ci zaproponuje auto 20% tańsze kupisz w ciemno?

Az tym TVNem wyjechałeś bo w modzie czy co?

noe82

2012-09-02, 23:09
j***ne parabanki ze skokiem na czele,

SKOK jest gorszy od Amber. r*chają w dupe emerytów,i liżą dupe rydzykowi żeby bronił ich na antenie.

wudun

2012-09-02, 23:16
Jarosław Kaczyński i rydzyk będą bronić skoków bo maja tam gigantyczną kasę. Przehandlują jakąś ustawę za skoki i lud zapomni

el...........iz

2012-09-02, 23:38
dał bym dwa piwa ale nie mam kasy bo spłacam kredyt:/

wudun

2012-09-02, 23:47
elwiz napisał/a:

dał bym dwa piwa ale nie mam kasy bo spłacam kredyt:/



A nie nauczyli ciebie że kredyt bierz się będąc w stanie bo spłacić nie zaniżając stopy życiowej?

Problem polaków wygląda tak: Wiele osób ma AUDI A6 tylko szkoda że 7 na dziesięć ma tablice banku. Pomijając kredyty mieszkaniowe( tym ludziom kibicuję(oczywiście jeżeli kredyt jest na miarę ich możliwości)) ludzie biorą kredyty na gówna bez których się obejdą.

lucyfer888

2012-09-02, 23:53
Dlatego wyjechale z tego kraju... nigdy nie wroce. Jedyna szansa dla tego kraju to zmiana systemu politycznego, szybko bym z bogaczy i ich przekretow zrobil z polowy nedzarzy w polsce klase srednia. To nie jest trudne.

wudun

2012-09-03, 00:00
lucyfer888 napisał/a:

Dlatego wyjechale z tego kraju... nigdy nie wroce. Jedyna szansa dla tego kraju to zmiana systemu politycznego, szybko bym z bogaczy i ich przekretow zrobil z polowy nedzarzy w polsce klase srednia. To nie jest trudne.



Skoro zawinąłeś kitę to stul ryj i tam siedź( przez takich patriotów jak ty mamy emerytury 67). Siedzi na ciepłej posadce w Angolii i narzeka na sytuację w Polsce.

T34v2

2012-09-03, 00:32
'nieregulowanej ustawą'

niby co regulować? to że ktoś jest debilem i nie patrzy co podpisuje? albo podpisuje mimo że wszystko zrozumiał, tylko jak trzeba płacic to on jest oszukany? "chcącemu nie dzieje się krzywda"

ch*j w dupe wszystkim oszustom i tępym ch*jom co się dają wyr*chać.

pandaavepdg

2012-09-03, 01:03
dobry temat piwko leci zna ktoś może dalszą część tego wywiadu bo widzę że to nie cały a bym obejrzał

witex811

2012-09-03, 03:49
dobry komentarz leci piwko zna ktoś może słownik języka polskiego bo widzę że nie umiem interpunkcji

ProfessorHix

2012-09-03, 09:05
Wy naprawdę jesteście tak poj***ni?
Przecież tego typu organizacje żerują głównie na ludziach zdesperowanych, nie mających już innego wyjścia. Biorą te pieniądze bo liczą na cud, że uda im się jakoś wyrwać.

A pana Niedźwiedziogłowego czy jak mu tam serdecznie pozdrawiam i życzę by kiedyś popadł w solidne finansowe tarapaty, zobaczymy do kogo wtedy pójdzie po pomoc i niech się popisze wtedy cwaniactwem i znajomością "życia".

A tak ogólniej: zajebisty mamy ten kraj, prawda? :D

atreidespl

2012-09-03, 11:53
Cóż to za śmieszny pan? BIK - Biuro Informacji Kredytowej przechowuje informacje o produktach jakie posiadają klienci banków - są to konta, pożyczki, kredyty. BIK TO NIE JEST CZARNA LISTA!!! Ba, jeśli np. masz kredyt czy pożyczkę spłacane bez zaległości i jest to rejestrowane w BIK - o wiele łatwiej dostać inną pożyczkę lub kredyt w innym banku. "Spłaca miesięczną odsetkę..." - bez komentarza.
Odwrócona hipoteka jest ok, produkt bankowy jak każdy inny.