18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraków: taksówkarz okradł pijanego

T3RMINATOR • 2019-03-03, 12:23
Policjanci zatrzymali 63-letniego taksówkarza, który okradł siedzącego na chodniku nietrzeźwego mężczyznę. Całą sytuację zaobserwował na monitoringu operator krakowskiej straży miejskiej. Czujność osoby obsługującej kamerę pozwoliła na szybką reakcję policjantów, którzy zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony smartfon. W czwartek nad ranem (tj. około godziny 4 rano) pracownik Straży Miejskiej obsługujący miejski monitoring zauważył idącego chwiejnym krokiem mężczyznę. Jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. W pewnej chwili na wysokości krakowskiej Filharmonii mężczyzna potknął się i przewrócił. Na monitoringu można było zauważyć, że mężczyzna trzyma w ręce telefon próbując dzwonić, lecz nagle komórka wypada mu z ręki upadając na chodnik. Widząc jaki jest stan mężczyzny, na miejsce skierowano patrol straży miejskiej.

Jednak przed przyjazdem strażników, pojawiła się tam taksówka. Jej kierowca bacznie rozglądając się i sprawdzając, czy nie ma w pobliżu osób postronnych podszedł do siedzącego mężczyzny. Kucnął przy nim nadal rozglądając się i czy aby na budynku nie ma zamontowanych kamer. Gdy był pewien, że nikt go nie widzi podniósł telefon z chodnika, wsiadł do swojej taksówki i odjechał. Operator monitoringu krakowskiej straży miejskiej na bieżąco informował policjantów, gdzie przemieszcza się taksówkarz. Mężczyzna został namierzony kilkadziesiąt minut później w rejonie placu Dominikańskiego. To właśnie tam został zatrzymany przez patrol policji. Podczas sprawdzenia okazało się, ze międzyczasie złodziej zdążył ukryć skradziony łup. Telefon schowany był w bramie kamienicy, w której mieszkał zatrzymany 63-latek. Komórka warta prawie 1400 złotych wróciła już do prawowitego właściciela. Następnie taksówkarz trafił na I Komisariat w Krakowie, gdzie został przesłuchany. Usłyszał zarzuty kradzieży za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Złodziej tłumaczył, że nie wie jak to się stało, że jego dobre zamiary pomocy pijanemu mężczyźnie zmieniły się w zamiar kradzieży.


Davao

2019-03-03, 17:40
Bo wszystkie złotówy to k***y

Hrodgar

2019-03-03, 17:57
Davao napisał/a:

Bo wszystkie złotówy to k***y



Złotówy to złotówy, i proszę mi k*** nie obrażać.

bare221

2019-03-03, 19:02
Noemi1998 napisał/a:

ten z obslugi monitoringu tez pajac , obserwowal pijaka dluzszy czas, mogl odrazu wezwac kolegow pajac, albo psy , skoro to centrum miasta to patrole pewnie gdzies byly niedaleko , tyle ze sprawdzali posty na facebooku jak zawsze... taksowkarz zlodziej ale tez idiota, moze z innego miasta ,moze ukrainiec, skoro nie przypuszczal ze w centrum setki kamer , i wieki pajac -brat czuwa .. Co do pijaka niech sie cieszy ze ktos mu z papcia w łeb nie zaj***ł bo nadstawil sie idealnie





"Widząc jaki jest stan mężczyzny, na miejsce skierowano patrol straży miejskiej.

Jednak przed przyjazdem strażników, pojawiła się tam taksówka."

Wszystko z opisu.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-03-03, 19:04
lysout napisał/a:

Pisze się "włanczył"
- ja włanczam
- ty włanczasz
- on włancza
czyli włanczył!!



Przeca nikt tu nie piszę że ónci włonczył jeno ż enie włonczył. Idź z tym łodmienianiem byki dojić

fieryangel

2019-03-03, 19:05
Kierowcy BMW* to kretyni. Sami za każdym razem nas o tym zapewniają swoim zachowaniem.

*Audi i VW też.

nidzwiedz

2019-03-03, 19:17
Napewno mieszka na kazimierzu!Jednak wole UBERA!!!!!!!

zixuzix

2019-03-03, 19:32
Uber 1 Złotówy 0

~Velture

2019-03-03, 19:32
Cytat:

ale przechodzący obok ludzie to też p*zdy, siedzi gościo, w nocy zimno, nikt się nie zatrzymał,


Tak k***a. Raz w życiu zadzwoniłem bo znalazłem gościa nieprzytomnego to mi jeszcze grozili, że dopie**olą mi karę za nieuzasadnione wezwanie bo do pijaka wezwałem.

impressa88

2019-03-03, 19:34
Bezdomny z komórką za 1400zł? To kim ja jestem w takim razie

krasnal_hałabała

2019-03-03, 19:38
@up, Ty... ty nie jesteś kosmitą... ty jesteś...

Bladziochreturn

2019-03-03, 20:07
Dla fanów Ubera:

"Kobieta, która podróżowała Uberem z Warszawy do Zalesia Dolnego twierdzi, że padła ofiarą molestowania. Kierowca podczas przejazdu miał zjechać z zaplanowanej trasy, a następnie przesiąść się na tylne siedzenie i zacząć ją dotykać. Poszkodowana ostrzega przed kierowcą inne kobiety, a Uber i policja potwierdzają, że zajmują się sprawą.

Poszkodowana kobieta zgłosiła sprawę na policję i napisała o zdarzeniu na oficjalnym profilu Ubera na Facebooku. Szczegółowo opisała zajście i podała dane kierowcy, by ostrzec przed nim inne kobiety." Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Jako świeży taksiarz potwierdzę, że złotówy to k***y i ch*je głównie jeden dla drugiego. Nie szanują siebie to jak mają szanować ich inni.

Daniel01

2019-03-03, 20:15
a na ibize go nie wywieźli!!!!!!

Mors_Nigra

2019-03-03, 21:06
@impressa88 ty jesteś nikim.

Noemi1998

2019-03-03, 22:37
przeme13 napisał/a:

@ Noemi1998 •
Przeczytaj opis zanim coś powiesz, chyba, że lubisz wychodzić na idiotę.



słabe jak Twoja erekcja

;-)

Przeczytaj moj komentarz , obejrzyj od 1;25 sek. i , o ile twoj deficyt intelektualny nie jest zbyt rozległy , zauwaz ze filmik jest przyspieszony, czyli SM przyjechała po kilku minutach a nie 30 sekundach do tego żula... o 4 rano , w centrum KRK , jeszcze nie ma fragmentu pokazanego jak dlugo go obserwowal tą kamerą zanim usiadł ? moze z 10min ? Opis autora jest z ch*ja wzięty , jakby tam napisał ze to byl obcokrajowiec to tez bys uwierzył ?

Retsam

2019-03-04, 06:36
No każdy taksówkarz to złodziej!