18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraj ludzi wolnych

~Velture • 2019-08-07, 23:32
Stado baranów podążające za wystraszoną owieczką... Na 2gim filmiku słowo wyjaśnienia + ujęcie z lepszej kamery.

A tak bardziej na poważnie to aż przykre, że w kraju 1go świata obywatele boją się wyjść na ulicę aby ktoś ich nie zastrzelił.
...jak to napisałem to miałem na myśli USA ale po przeczytaniu jakoś mi się skojarzyło jeszcze z Europą.


Nawet pikaczó sp***alał luksusowo.


Loaloa

2019-08-07, 23:51
Za mało mają tam broni. Gdyby każdy z obecnych miał broń, nikomu nie chciałoby się uciekać.

TB303

2019-08-07, 23:52
Loaloa napisał/a:

Za mało mają tam broni. Gdyby każdy z obecnych miał broń, nikomu nie chciałoby się uciekać.


Chciałeś sobie zaszydzić, a w rezultacie napisałeś najmądrzejszą rzecz, jaką mogłeś napisać :amused:

Ca...........on

2019-08-08, 00:10
To tylko dowodzi, jaki jest poziom zastraszenia społeczeństwa szczujnią medialną. I tak jak kiedyś wierzyłem w pewne ideały przyświecające liberalizmowi, demokracji i kapitalizmowi... tak dziś otrzeźwiałem i wiem, że nierozerwalnie wiążą się z najbardziej zbrodniczymi socjotechnikami w historii. Mamy do czynienia ze światową epidemią nerwicy podsycaną przez każdą demokratyczną władzę. Niestety... partie nauczyły się, jak "hackować" demokrację, używając mieszanki przeróżnych socjotechnik. Uważam, że ci, którzy je stosują, powinni automatycznie tracić bierne prawo wyborcze... Socjotechniki są wrogie wobec społeczeństwa, w bezpośredni sposób wpływają choćby na liczbę samobójstw i powinny być moim zdaniem uznane za zbrodnię przeciwko ludzkości.

~sensualna

2019-08-08, 00:15
Europa to nie Hameryka żeby do ludzi strzelano.. no może za jakieś 20 lat

swampman

2019-08-08, 01:13
od prawa do posiadania broni im sie juz wali w glowach. 1 ma do ataku 2 ma do obrony 3 w ogole nie chce. jak on ma to i ty musisz miec,
jak nie ma prawa do posiadania broni to przynajmniej zmniejsza sie pole razenia ewentualnego uposledzonego agresora a prawda jest taka ze jak bedzie chcial cie zabic to zrobi to nawet lyzka. nawet skonstruowanie bomby co jest mozliwe zajmuje wiecej wysilku. sytuacja bez wyjscia. tym bardziej dla nich bo tam bron juz jest wszedzie. nie ma na swiecie takiej utopii zeby nie trzeba bylo sie martwic o bron,. jak sie nie obrocisz to zawsze dupa z tylu w tym temacie. nie ma co mowic o obronie terytorialnej bo to inny temat

cuurniprime

2019-08-08, 01:38
Powiem wam szczerze że to mogłoby działać jako program w ramach walki z nadwagą. Mam nawet hasło "nie biegniesz - nie żyjesz" ;-)

Byku35

2019-08-08, 03:57
jedno co wiem to to że fantastico ma na imię Grzegorz

CoJaTamKurwaWiem

2019-08-08, 04:28
To nie Ameryka - to Nowy Jork. Tam lewaków na metr kwadratowy więcej niż mend na piździe rusiejki przy trasie Sosnowiec-Bruksela.
sp***alają, bo wzięli sobie do serca ch*jogadkę o złej broni w ręcach obywateli i dali się rozbroić jak owieczki.
Dobrze im tak. Byleby się trzymali z dala od mojego kansasowa.


paczfiko

2019-08-08, 04:50
Ali Bauman.
Amerykanka z krwi i kosci

Byku35

2019-08-08, 05:56
TB303 napisał/a:

Chciałeś sobie zaszydzić, a w rezultacie napisałeś najmądrzejszą rzecz, jaką mogłeś napisać


"broń" - członek męski

TB303 napisał/a:

Chciałeś sobie zaszydzić, a w rezultacie napisałeś najmądrzejszą rzecz, jaką mogłeś napisać


"broń" - członek męski
" broń. " tak pedały mówią na swoje kulfony ale ok nie wiedziałeś zostałeś w tym momencie zgwałcony hłe

nooo

ale pamiętaj, raz w dupem to nie pedauł
trzym się

i nie dogaduje nie tłumacz się

crossdressphyxia

2019-08-08, 07:53
Pani prezenterka Ali Bauman bardzo podobna do Evy Addams...




nowynick

2019-08-08, 08:17
paczfiko napisał/a:

Ali Bauman.
Amerykanka z krwi i kosci



tak k***a bo Braun, Smith czy Kennedy to rdzenni Amerykanie...





A co do akcji to dzisiejsze czasy coraz bardziej przypominają "1984" Orwella - kojarzycie jak się zastanawiali czy to rzeczywiście wróg ich bombarduje czy robi to ich własne wojsko żeby podsycać nastroje niepokoju i nie poddawać w wątpliwość konieczności utrzymywania wielkiej armii?

Wiewór

2019-08-08, 08:26
Velture napisał/a:

Stado baranów podążające za wystraszoną owieczką.


Zadziałał zwykły atawizm z czasów, gdy człowiek lizał się po jajach i wył do księżyca.
Jak jeden ucieka to reszta też bo skoro ucieka to jest zagrożenie. Nie widzisz go ale lepiej dać dyla niż skończyć jako poranna kupa tygrysa szablo zębnego.

Zwykła socjologia i zachowanie tłumu.

poligon6

2019-08-08, 08:40
Byku35 napisał/a:

"broń" - członek męski
" broń. " tak pedały mówią na swoje kulfony ale ok nie wiedziałeś zostałeś w tym momencie zgwałcony hłe

nooo

ale pamiętaj, raz w dupem to nie pedauł
trzym się

i nie dogaduje nie tłumacz się



:-) )))))))) Uważaj bo zacznie cie podrywać.