18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraj ludzi wolnych

~Velture • 2019-08-07, 23:32
Stado baranów podążające za wystraszoną owieczką... Na 2gim filmiku słowo wyjaśnienia + ujęcie z lepszej kamery.

A tak bardziej na poważnie to aż przykre, że w kraju 1go świata obywatele boją się wyjść na ulicę aby ktoś ich nie zastrzelił.
...jak to napisałem to miałem na myśli USA ale po przeczytaniu jakoś mi się skojarzyło jeszcze z Europą.


Nawet pikaczó sp***alał luksusowo.


ra0mir

2019-08-08, 09:13
W stanach każdy zna albo osobiście albo z drugiej ręki kogoś kto został zastrzelony. Dlatego tak żywiołowo reagują, wiedzą co się może stać.
Daleko nam do nich jeszcze :)

Rocco007

2019-08-08, 11:14
nawet Pikaczó sp***alał luksusowo......buhahahahahahahahahah

krasnal_hałabała

2019-08-08, 13:12
Caramon napisał/a:

To tylko dowodzi, jaki jest poziom zastraszenia społeczeństwa szczujnią medialną. I tak jak kiedyś wierzyłem w pewne ideały przyświecające liberalizmowi, demokracji i kapitalizmowi... tak dziś otrzeźwiałem i wiem, że nierozerwalnie wiążą się z najbardziej zbrodniczymi socjotechnikami w historii. Mamy do czynienia ze światową epidemią nerwicy podsycaną przez każdą demokratyczną władzę. Niestety... partie nauczyły się, jak "hackować" demokrację, używając mieszanki przeróżnych socjotechnik. Uważam, że ci, którzy je stosują, powinni automatycznie tracić bierne prawo wyborcze... Socjotechniki są wrogie wobec społeczeństwa, w bezpośredni sposób wpływają choćby na liczbę samobójstw i powinny być moim zdaniem uznane za zbrodnię przeciwko ludzkości.



W Polsce (nie wiem jak w innych krajach) kiedy kogoś pobijesz znając sztuki walki to odpowiadasz jak za pobicie z użyciem broni (nie nie bezpiecznego narzędzia tylko broni) kiedy nawet się bronisz przed napastnikiem i znasz sztuki walki (nie wiem czy chodzi o samo znanie czy tylko jeśli ich użyjesz) to możesz odpowiadać za przekroczenie obrony koniecznej, chyba za samą znajomość sztuk walki. W sumie to może i trochę dobrze ale pójdźmy dalej, psychologia w ogóle, nie tylko socjotechniki ale psychologia i znajomość psychologii powinna być uznana za uzbrojenie a psychologia powinna zostać uznana za broń bo psychologia jest bronią.

TB303

2019-08-08, 15:02
poligon6 napisał/a:

)))))))) Uważaj bo zacznie cie podrywać.


Nie martw się, twój narzeczony nie jest w moim typie.

poligon6

2019-08-08, 16:11
TB303 napisał/a:

Nie martw się, twój narzeczony nie jest w moim typie.



A nie mowiłem, uderz w stół a ciotek się odezwie. Nie obili ci mordy w Białymstoku?

Z którymi pedałami byłes tymi tęczowymi czy brunatnymi? Tak czy siak byłes wygrany.

bugmenot7

2019-08-09, 04:12
Niech idioci chamerykanie zrobią nowy challenge,kto wystraszy więcej ludzi strzelającym ,,motorkiem'' :)

TB303

2019-08-09, 16:48
poligon6 napisał/a:

A nie mowiłem, uderz w stół a ciotek się odezwie. Nie obili ci mordy w Białymstoku?
Z którymi pedałami byłes tymi tęczowymi czy brunatnymi? Tak czy siak byłes wygrany.


To ty napisałeś pierw o mnie, hipokryto. Gdybym napisał biografię o twoim debilizmie, byłby to bestseller.

poligon6

2019-08-09, 16:52
TB303 napisał/a:

To ty napisałeś pierw o mnie, hipokryto. Gdybym napisał biografię o twoim debilizmie, byłby to bestseller.



Nie tłumacz się, zwsze się wtryniasz z jakims pedalskim tekstem, lub się do kogos rzucasz. Takie końskie zaloty.