18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradziej kabli

oso • 2019-11-29, 20:47
Elektryka prąd nie tyka ale z dala napie**ala :amused:



Bez happy endu.

skandal

2019-11-30, 12:46
Do Pana aaaaaaaaa.
Co powiesz na sytuację w stanach ? Chciałbyś tego samego w Polsce ?


Jak oddzielisz potencjalnych przestępców od kogoś kto być może kiedyś użyłby broni w słusznej sprawie ?
Skąd możesz wiedzieć czy nagle komuś nie odwali i nie zacznie strzelać do ludzi ?

Zobacz sobie statystyki ile policjantów czy zwykłych ludzi zginęło z powodu broni w USA a ile w UK ?
W UK nawet policja nie ma broni palnej przy sobie a ginie średnio jeden na dwa lata ! A dokładnie 315 od 1900 roku.
Za to stany to już inna bajka, ok 160 rocznie !

Widziałeś kiedyś w jaki sposób policja podchodzi do obywatela w USA podczas zatrzymania ? Nawet zwykła drogówka ?

Dla Ciebie byłby to świat idealny ?

kolosasz

2019-11-30, 14:39
najlepiej mieszkać w czołgu

Krak

2019-11-30, 17:35
Czyż może być lepszy komentarz od poniższego?

qaz123edc

2019-11-30, 20:10
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mam po sąsiedzku 30 ukrów, zmieniają się co 3 miesiące... jak wpadnie mi kilku, to siłownia niewiele pomoże.
Masz rację, że akcja tworzy reakcję. Ale też każdy wchodzący na mój teren będzie wiedział, że to może być jego ostatnia wycieczka...
Umiem strzelać, a jakbym miał broń w domu, to strzelałbym tyle, co pluton policjantów... (na strzelnicy oczywiście)
Generalnie, jestem prawem posiadania broni w domu, do obrony posesji... no k***a nie Dragnowa, nie karabinka, ale broni krótkiej.



Czyli że co, jesteś takim biedakiem że nie stać cię na licencję, czy na tyle poj***ny że nie przeszedłbyś testów? Prawo jest zabezpieczeniem przed takimi robakami jak ty

Kamilos

2019-12-01, 02:27
Morał z tego taki, że jak widzicie elektryka w pracy to trzeba zacząć go nagrywać :evil: -