18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozjebca z Maroka atakuje nożem w sklepie w Medyce - Polska

Lobo24 • 2022-03-01, 20:57
Dla niepoznaki przebrał się za Ukrainke ale i tak dostał. BTW Wie ktoś coś o naszej Warszawie? W złotych tarasach podobno masa ciaptych i murzynów. Śpią tam. Podobno zdarzało się, że ludziom z talerzy jedzenie zabierali.

rosyjskikuglarz

2022-03-01, 21:01
Tylko czekać aż takich filmików będzie wiecej :mrgreen:

35i

2022-03-01, 21:02
Szkoda, że jakaś Julka nie stała za kasą. No, ale Julki są niestety najczęściej z grupy zawodowej "szlachta nie pracuje".

~DMT

2022-03-01, 21:07

Znawca_Cipek

2022-03-01, 21:08
Naczy sie, obezwladnil to cos, wyrwal noz, a potem puscil wolno i ,,zeby mi sie to wiecej nie powtorzylo!,,? Czy go poj***lo?

tfujdiler

2022-03-01, 21:10
Ja się pytam gdzie ten pie**olony karakan się ukrył ze swoim kotem, pociesza putina czy liże jajca żydom ?

35i

2022-03-01, 21:13
Znawca_Cipek napisał/a:

Naczy sie, obezwladnil to cos, wyrwal noz, a potem puscil wolno i ,,zeby mi sie to wiecej nie powtorzylo!,,? Czy go poj***lo?



Może po prostu wytargał gówno poza zasięg kamery i sklepał w spokoju.

Znawca_Cipek

2022-03-01, 21:13
tfujdiler napisał/a:

Ja się pytam gdzie ten pie**olony karakan się ukrył ze swoim kotem, pociesza putina czy liże jajca żydom ?



Nadal po cichu pobiera pensje z Brukseli. Od swojej szefowej Makreli, a do tego emeryture po dziadku z Wehrmachtu.

Ryo22

2022-03-01, 23:11
Otworzyli granice to się masowo wciskają.

Skica

2022-03-01, 23:48
Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od granicy. Coraz więcej znajomych informuje o brudasach którzy grupkami chodzą zaczepiają i atakują dzieci i kobiety oraz rabują posesję i domy. W Przemyślu społeczność kibiców robi z nimi porządek, około 80 osób chodzi po ulicach wyłapuje i oddaje policji ciapuchow, ewentualnie wpie**ol zanim patrol dojedzie. Jeśli ktoś mieszka w tych stronach to uważajcie na siebie

Baldzi

2022-03-02, 00:01
Oj onuce.

Papież69

2022-03-02, 00:14
Skica napisał/a:

Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od granicy. Coraz więcej znajomych informuje o brudasach którzy grupkami chodzą zaczepiają i atakują dzieci i kobiety oraz rabują posesję i domy. W Przemyślu społeczność kibiców robi z nimi porządek, około 80 osób chodzi po ulicach wyłapuje i oddaje policji ciapuchow, ewentualnie wpie**ol zanim patrol dojedzie. Jeśli ktoś mieszka w tych stronach to uważajcie na siebie



Hej masz jakiś kontakt do chłopaków? Mam teraz tydzień wolnego,do Przemyśla z Krakowa nie tak daleko .

Skica

2022-03-02, 00:17
Papież69 napisał/a:

Hej masz jakiś kontakt do chłopaków? Mam teraz tydzień wolnego,do Przemyśla z Krakowa nie tak daleko .


Nie potrzeba ci kontaktu, przyjedź a zajęcie się znajdzie. Jedynie co to nocleg jakiś.
Stacja pogotowia ratunkowego z Przemyśla wrzuciła zdjęcia jak jeden ciapak odgryzł palca ratownikowi z karetki.. a media mówią że kibice robią samow
olkę i biją kobiety z Ukrainy..

wojtekpwse

2022-03-02, 00:54
k***a właśnie sie dzis tak trochę dziwilem skąd w Wwa tyle smolistych, i ciapków, ale nie trzeba być Ajnsztajnem, żeby połączyć kropki. Większość z podejrzanych etnicznie wyglądała na studenciaków ale jak to wcześniej ktoś opisał, wszędzie znajdzie się ten zatruty cukierek :-)