18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozjebca z Maroka atakuje nożem w sklepie w Medyce - Polska

Lobo24 • 2022-03-01, 20:57
Dla niepoznaki przebrał się za Ukrainke ale i tak dostał. BTW Wie ktoś coś o naszej Warszawie? W złotych tarasach podobno masa ciaptych i murzynów. Śpią tam. Podobno zdarzało się, że ludziom z talerzy jedzenie zabierali.

mazga50

2022-03-03, 21:42
Skica napisał/a:

Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od granicy. Coraz więcej znajomych informuje o brudasach którzy grupkami chodzą zaczepiają i atakują dzieci i kobiety oraz rabują posesję i domy. W Przemyślu społeczność kibiców robi z nimi porządek, około 80 osób chodzi po ulicach wyłapuje i oddaje policji ciapuchow, ewentualnie wpie**ol zanim patrol dojedzie. Jeśli ktoś mieszka w tych stronach to uważajcie na siebie



Popieram takie społeczne inicjatywy całym sercem. Beżowym Małpom i Smoluchom trzeba też odcinać paluchy, żeby miały pamiątkę po wizycie w Polsce.

mi...........pl

2022-03-03, 21:43
To jest fejk na 99%.
Kolega uczy sztuk walki. Jak ktoś idzie na ciebie z nożem, nawet jeżeli ten nóż ma 1 raz w życiu to na 90% ciebie pociacha. Jakie jest prawdopodobieństwo że w ABC w Medyce na końcu Polski na kasie siedzi dobry kozak biegły w samoobronie?

Presty

2022-03-07, 20:19
Mogę prosić o ŻRÓDŁO tych rewelacji o Medyce?
Bo w oficjalnych mediach ani słowa...
A tyle sie pisze teraz o fake newsach...

Mosze_Borcuch

2023-04-07, 06:31
Skica napisał/a:

(...)W Przemyślu społeczność kibiców robi z nimi porządek, około 80 osób chodzi po ulicach wyłapuje i oddaje policji ciapuchow, ewentualnie wpie**ol zanim patrol dojedzie(...)



Przydali by się w Krakowie, bo Psy, Żydy i Gumiory (dla niezorientowanych w miejscowej nomenklaturze: Wisła, Cracovia, Hutnik) udają, że nie dzieje się nic. Dlaczego by się przydali: odpowiedź na poniższym zdjęciu: