18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozacka animacja

Pa...........an • 2012-02-11, 05:09
Tak będą wyglądały gry na konsolach nowej generacji :shock:





Pokazowy filmik powstał na najnowszej wersji silnika Unreal stworzonym przez Epic Games
(goście od Gears of War, Unreal Tournament ).

hellmartin

2012-02-11, 14:37
No fajna animacja. Tylko co z tego??
Po 1 będzie trzeba by mieć kosmiczny komputer żeby to odpalić.
Po 2 oni pokazali tylko wyrenderowaną animację na silniku i to nie ma nic wspólnego z grafiką w grze...
Po 3 nie tęsknię za tym co było kiedyś ale gry nie miały takiej grafiki a człowiek z przyjemnością spędzał czas grając w Fallouta, Jagged Alliance, Dooma, X-COM UFO: Enemy Unknown czy choćby mario czy contra. Teraz gra musi przypominać wzrokowo film ... A co z fabuła i klimatem a przede wszystkim grywalnością??
:idzwch*j: z takimi grami

~Vuko

2012-02-11, 14:46
A ja mam PEGASUSa i mam wyj***ne. Krata piwa, parę gier i gram z ludźmi, którzy siedzą obok a nie na drugim końcu świata. Nie dość, że się najebie, to jeszcze się pośmieję.

Lipo

2012-02-11, 15:27
jak tak mają gry wyglądać na konsolach, to sobie wyobraźcie jakie będą na 'peceta' :mrgreen:

Mił

2012-02-11, 15:45
Panie Kapitanie bez stresu, haters gonna hate.

.:...........:.

2012-02-11, 15:48
Vukoś, wybacz za piwo, nie trafiłem w profil. :-/

~Vuko

2012-02-11, 16:00
Cytat:

Vukoś, wybacz za piwo, nie trafiłem w profil.


a ja myslałem, że to doceniłeś... :emo:

.:...........:.

2012-02-11, 16:05
Mama_Magdy napisał/a:

a ja myslałem, że to doceniłeś... :emo:



Nawet nie czytałem. :P

Sqrvol

2012-02-11, 16:31
Też tak będziecie wyglądac jak fajek nie rzucicie !

mikel1994

2012-02-11, 19:54
Pan kapitan napisał/a:


Skoro nieudolnie próbujesz mnie pouczać lub zebrać kilka wirtualnych piw na hejtowaniu gier i pozowaniu na wielce poważnego i dorosłego to może pochwalisz się tym co sam w życiu robisz (zakładam, że niewiele lub nic). :wypie**alajzaba:



Zapewniam Cię, że gdybym połowę swojego czasu kiedy nie ma mnie w szkole spędzał tutaj, lub ogólnie przed komputerem, nie komentowałbym w taki sposób marnowania czasu przy grach.

I bynajmniej nie sprawi mi radości i nie dopieszczę sobie ego pisząc Ci czym w życiu się zajmuję i do czego doszedłem, bo wystarczy mi satysfakcja z tego i uznanie u znajomych, nie koniecznie interesuje mnie uznanie o 23-letnich "opie**alam-się studentach".
Tsa - mass media
z dedykacją dla Ciebie.

ozon2000

2012-02-11, 20:25
mikel1994... Ledwo Ci się wąs się rzucił, a już zgrywasz brodacza...
Nie kozacz jak głupi, tylko przyjmij na klatę mocne słowo i zastanów się chwilę, czy faktycznie dobrze robisz.

marcinsud

2012-02-11, 21:10
@tapsik a jaki jest problem w podpięciu kompa pod tv igraniu wygodnie w fotelu?bezprzewodowa klawa i mysz plus jeden kabelek więcej. no i jeszcze taki fajny pie**olniczek do fotela pod myszkę trzeba mieć, ale to nie problem, a gra w FullHD to jednak FullHD.

Wracając do filmiku w diablo 2 tez były zajebiste filmiki :D

Szkoda, że rynek gier na PC cierpi z powodu konsol i mało która gra korzysta z dobrodziejstw shaderów 5.0. Najczęściej na kompa lądują konwersje z konsol, gdzie wymagania są zajebiście zawyżone z powodu lenistwa programistów i skąpienia wydawców. Wszak dzisiejsze konsole mają mniejszą moc obliczeniową niż dobre 5 letnie kompy.

mikel1994

2012-02-11, 21:31
Nie kozaczę i żadne to jest mocne słowo dla mnie.

A swoje rady zachowaj dla siebie, szczególnie to "zastanów się czy dobrze robisz", jak skończysz studia i nie będziesz mógł znaleźć roboty i do niczego nie dojdziesz z takim podejściem "W robocie się opie**alam, na chacie głównie przed kompem siedzę i pocinam w jakiegoś erpega."


Drugi post i druga żałosna odzywka dot. wieku. Nie zapominaj że 5 lat różnicy to nie tak dużo i widocznie 5 lat dłuższego stażu nie nauczyło Cię jeszcze że żeby do czegoś dojść trzeba zapie**alać, no ale jeżeli dobrze Ci z tym... To serdeczne powodzenia życzę w życiu. Nie zapomnij się później użalać w internecie, że potrzeba układów i bogatego tatusia żeby do czegoś dojść w "tym" kraju. I niech w moim kraju żyje się jak najgorzej ludziom z takim podejściem.

A teraz dopie**ol jeszcze jedną odzywkę nt. mojego wieku, chętnie przeczytam. I najlepiej zaargumentuj ją w stylu "pójdziesz na studia/dorośniesz zrozumiesz".

ja...........03

2012-02-11, 22:01
k***a szkoda mi forsy na nowego peceta ten za chwilkę gg i yt nie uciągnie co dopiero jakiegoś cada do roboty wrzucić i maznąć coś ... wstyd przyznać mam białą obudowę i 1.5 giga ramu a zakupu dokonałem z 5- 6 lat temu !!

Tuiq

2012-02-11, 22:12
Ja pie**ole...mój komp zatrzymał się na poziomie Unreal Tournament 2004...

~Vuko

2012-02-12, 00:36
Tuiq napisał/a:

Ja pie**ole...mój komp zatrzymał się na poziomie Unreal Tournament 2004...


Mój też. Bo mam PEGASUSa i w ch*j gier :amused: