18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koty to chuje

~Velture • 2018-12-25, 14:07
j***ć koty.


aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-26, 10:42
Lewactwo pie**olone. Kot ma taką naturę, trzeba to uszanować...... muslimy też mają swoją naturę. A to komuś łeb uj***ć jak tym lewaczkom w Maroku. A to wjechać ciężarówką w tłum, jak w Nicei. A to postrzelać na koncercie, jak w Manczesterze. Trzeba to uszanować... j***ne lewaki.

banerr

2018-12-26, 10:59
To mój 9 kilogramowy Dzikus. Przez 10 lat nigdy nawet nie podrapał nikogo z domowników. Po uszach widać że nie unika konfliktów.

fi...........in

2018-12-26, 11:02
@up x2

Właśnie ku mojemu rozbawieniu potwierdziliście poziomem Swoich wypowiedzi, że sp***olenie umysłowe nie ma nic wspólnego ani z posiadanymi zwierzętami, ani z poglądami politycznymi. Mniej zabawne jest to, że statystycznie poziom tego sp***olenia narasta, skoro nawet tutaj można trafić na osoby tak głęboko upośledzone, drodzy przedmówcy

@ banerr - to oczywiście nie do kolegi - fajny tłuścioch

~Velture

2018-12-26, 12:12
Ależ cudowna gównoburza w komentach :mom_please:

TB303

2018-12-26, 15:32
MaszAyahuaskę napisał/a:



O, mój materiał sprzed trzech lat... ;)

https://www.sadistic.pl/kot-oblany-wrzatkiem-vt399614.htm


Dokładnie to z tego tematu, "zapożyczyłem" sobie film.

Swoją drogą, gówno-burza z powodu kotów, to jest najwyższy już poziom kociarskiego fetyszyzmu... Banda zoofilów :amused:

jeban

2018-12-26, 15:42
Zajebisty kotek, chciał z tego zjeba wypędzić demona sp***olenia. nawiasem mówiąc tacy kretyni wywołują u mnie agresję. Czaita w domu takiego kretyna hodować? pie**olone błędy wychowawcze, to taki socjologiczny efekt motyla. Kotki są zajebiste.

Wiewór

2018-12-26, 16:15
Jaka trzeba być cipia, żeby cię kot zdominował i wycwe*il we własnym domu.
Kot pokazał kto jest samcem alfa w domu.