18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chorym

2020-08-18, 01:35
Jak ma chociaz p*zde zdrowa to daj linka

burn1878

2020-08-18, 02:15
Ja pie**ole, doczekaliśmy tak zidiociałych czasów, że ludzie chcąc podbudować swoje sk***iałe ego są w stanie na siłę uszczęśliwiać te nieszczęsne zwierzęta zamiast je po prostu k***a uśpić. j***ni debile

Noside

2020-08-18, 06:25
burn1878 napisał/a:

Ja pie**ole, doczekaliśmy tak zidiociałych czasów, że ludzie chcąc podbudować swoje sk***iałe ego są w stanie na siłę uszczęśliwiać te nieszczęsne zwierzęta zamiast je po prostu k***a uśpić. j***ni debile



Zwierząt też na pewno nie uszczęśliwiają. Z jednej strony PETA kradnąca i mordująca całkowicie zdrowe i zadbane zwierzęta bo akurat im zbraknie szamponu, żeby je umyć, a z drugiej strony j***ni instagramowi mesjasze, którzy nawet hotdoga by odratowali, gdyby to tylko dało im lajki czy co tam się na tym instagramie daje.

Ronoaro

2020-08-18, 08:57
Nie brałbym takiego kota, jakoś mu źle z oczu patrzy.

Tryper

2020-08-18, 09:25
burn1878 napisał/a:

Ja pie**ole, doczekaliśmy tak zidiociałych czasów, że ludzie chcąc podbudować swoje sk***iałe ego są w stanie na siłę uszczęśliwiać te nieszczęsne zwierzęta zamiast je po prostu k***a uśpić. j***ni debile



k***a dokładnie. Za niedługo będą truchła wykopywać w celach reanimacyjnych.

Eknen

2020-08-18, 10:25
Cham napisał/a:

uszczęśliwiać te nieszczęsne zwierzęta zamiast je po prostu k***a uśpić



ślepy kot trzymany w warunkach domowych to nie znowu takie nieszczęście . Ponadto ch*j ci do tego jak ludzie wydają pieniądze , nie twoja kasa , to nie płacz dziewczynko.

Barnellini

2020-08-18, 11:23
Eknen napisał/a:

ślepy kot trzymany w warunkach domowych to nie znowu takie nieszczęście . Ponadto ch*j ci do tego jak ludzie wydają pieniądze , nie twoja kasa , to nie płacz dziewczynko.



Ale ty pie**olisz w tych swoich komentarzach. Zawsze masz przeciwne zdanie nie bo tak uważasz ale dlatego bo chcesz być oryginalna. Do tej pory to tylko podejrzewałem a teraz jestem pewny. Zakładam, że wykonujesz jakąś ch*jową pracę a uważasz się za inteligentną i w ten sposób leczysz swoje kompleksy. Pokazujesz w ten sposób, że masz własną opinię na każdy temat. Współczuję tego co stało Ci się w życiu co wpłynęło na taki burdel w Twojej głowie.

Trzymanie ślepego kota jest ok? Jak się go ma od małego to ok powinno się trzymać ale nie adoptować ślepego. Trochę k***a rozsądku.

Dodatkowo sierściuch ze zdjęcia wygląda tak obrzydliwie, że nie da się na niego patrzeć.

Mgmacius

2020-08-18, 11:29
burn1878 napisał/a:

Ja pie**ole, doczekaliśmy tak zidiociałych czasów, że ludzie chcąc podbudować swoje sk***iałe ego są w stanie na siłę uszczęśliwiać te nieszczęsne zwierzęta zamiast je po prostu k***a uśpić. j***ni debile



j***ne dzieci kwiaty czy inne rakowe wykwity lewackiej ideologii. I będzie się taki pie**olony siersciuch męczył lata bo się jakiejś p*zdzie mokro w majtach robi ze mu tyle miłości okazała. Widzieliście opis? Zebrała o 15 złotych na żwirek dla pie**olony kotów, bo grosza przy dupie nie ma. Za cudze najłatwiej zbawicielem zostać!

Halman

2020-08-18, 12:00
Barnellini napisał/a:


Dodatkowo sierściuch ze zdjęcia wygląda tak obrzydliwie, że nie da się na niego patrzeć.


dokładnie panie, takiego ohydnego ch*ja to tylko jakiś psychopata przygarnie na eksperymenty - do uśpienia to to.

Ivraas

2020-08-18, 13:38
Mgmacius napisał/a:

Bogaty ma w dupie, bo on ma tylko wizję czerpania pieniędzy, więc najczęściej pomagają zwykli ludzie którzy nie zarabiają milionów
.Jaki ból dupy że ktoś chce kota wyleczyć, może k***a przestańcie zaglądać wszystkim do portfela, skoro ludzie wpłacają, to znaczy że chcą nikt ich nie zmusza. u mnie w mieście działa taka organizacja i robią wiele pożytku, bo wyłapują te dzikie koty i je sterylizują, przez co jest ich coraz mniej. Kiedyś jak wychodziłem na osiedle to całe stada tych miauków latały, dzisiaj? Nie pamiętam kiedy widziałem dzikiego psa czy kota.



Bogaty ma w dupie, bo on ma tylko wizję czerpania pieniędzy, więc najczęściej pomagają zwykli ludzie którzy nie zarabiają milionów.
Jaki ból dupy że ktoś chce kota wyleczyć, może k***a przestańcie zaglądać wszystkim do portfela, skoro ludzie wpłacają, to znaczy że chcą nikt ich nie zmusza. u mnie w mieście działa taka organizacja i robią wiele pożytku, bo wyłapują te dzikie koty i je sterylizują, przez co jest ich coraz mniej. Kiedyś jak wychodziłem na osiedle to całe stada tych miauków latały, dzisiaj? Nie pamiętam kiedy widziałem dzikiego psa czy kota.

bercisko

2020-08-18, 14:04
Może kotek patrzył przez lunetę na Słońce: najpierw jednym oczkiem a potem drugim.

Mgmacius

2020-08-18, 15:00
Ivraas napisał/a:

Bogaty ma w dupie, bo on ma tylko wizję czerpania pieniędzy, więc najczęściej pomagają zwykli ludzie którzy nie zarabiają milionów.
Jaki ból dupy że ktoś chce kota wyleczyć, może k***a przestańcie zaglądać wszystkim do portfela, skoro ludzie wpłacają, to znaczy że chcą nikt ich nie zmusza. u mnie w mieście działa taka organizacja i robią wiele pożytku, bo wyłapują te dzikie koty i je sterylizują, przez co jest ich coraz mniej. Kiedyś jak wychodziłem na osiedle to całe stada tych miauków latały, dzisiaj? Nie pamiętam kiedy widziałem dzikiego psa czy kota.



Bogaty zna wartość pieniądza, dlatego jest bogaty. Biedny się forsa podciera bo i tak nie ma. I jest biedny do końca życia.

Juzwa

2020-08-18, 16:54
Barnellini napisał/a:

Ale ty pie**olisz w tych swoich komentarzach. Zawsze masz przeciwne zdanie nie bo tak uważasz ale dlatego bo chcesz być oryginalna.



Gdybyś miał cipę, to też byś pie**olił w komentarzach. Nie dziw się, te z p*zdami tak mają.