18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot zaatakowany przez psa i skopany przez człowieka

acidapple • 2013-04-15, 15:50
Coś dla miłośników miauczących futrzaków :D

Słupca, niedziela 7 kwietnia 2013, mężczyzna idzie z psem na spacer. Przy ulicy Traugutta pies dopada do bezbronnej kotki, a mężczyzna ją kopie. Kotka, zabrana natychmiast do weterynarza, umiera kilka godzin później. Badania wykazują, że była w ciąży. :dead:


hogg

2013-04-15, 19:32
Pies zaatakował kota, bo nie lubi kotów. Nie lubi i ch*j.

Facet c**a bo nie umiał opanować swojego psa. No chyba, że sam chciał naj***ć kopów temu kotu.
Normalnie do psa mówisz max 2x ZOSTAW! i robisz gest ręką. Za 3x są konsekwencje.
Konsekwencje za zwyczaj pies ponosi we wczesnej młodości, później już nauczony rozumie, no chyba, że się ma takiego właściciela jak ten.

No chyba, że to w ogóle nie był właściciel, tylko np. tatuś albo dziadziuś wziął od wnusia pieska i wyszedł na spacer, więc pies miał go w dupie i jego rozkazy.

Kot niedoświadczony i c**a, bo dał się złapać.
Wiele takich kotów w mieście widziałem, co to prychają i syczą k***a jak węże kiedy widzą psa. Ba, nie raz widziałem jak taki kot jechał na grzbiecie byle kundla czy jamnika jakiegoś.

Kiciu, na bullterriera się nie syczy i nie staje udając groźnego, bo to nie jamnik ;)
Twoi koci ziomale jeśli widzieli akcję z piwnicznych okienek, właśnie zdobyli +10 doświadczenia.

Ji^HaD

2013-04-15, 19:36
j***ny ch*j !! Solo to solo a ten go kopie az mi sie smutno zrobilo jak siersciuch probowal uciec a nie mogl ....





stary gruby ch*j ....

thetox

2013-04-15, 19:44
Przecież to tylko kot a rozczulacie się jak na kwajku

M00nSpeLL

2013-04-15, 20:06
vonFuchs napisał/a:

sp***alajcie wszyscy z tymi komentami, jak giną ludzie - spoko, ale jak durny pies zagryzł kota - zbrodnia! Hańba! Właściciel do więzienia albo najlepiej zabić! Idźta w ch*j.


Bo ludzie to sk***ysyny

Re...........ms

2013-04-15, 20:07
zaj***ć kundla szpadlem...
Kiedyś ze znajomym na Pradze szliśmy z jego psem elegancko na smyczy i nagle znikąd wpadł na tego psa rottweiler i zaczęła się rozp***ucha, my nie zastanawiając się złapaliśmy co się dało i napie**alamy tego sk***iela aż puścił naszego psa i sp***olił do właściciela, który dopiero na koniec akcji do nas dobiegał, ale widział z daleka całe zajście.
Myślałem, że podejdzie i będzie przepraszał a zamiast tego on do nas z pyskiem i wymach*je smyczą, że mu k***a za to zapłacimy bo to rasowy pies itd... ledwo utrzymałem znajomego, żeby nie zaj***ł tego typa i powiem szczerze do dziś dnia żałuję (wtedy byłem młody i głupi) bo takie gnidy trzeba nauczyć gdzie ich miejsce.

picolo

2013-04-15, 20:21
Mam nadzieje ze ktos zrobi użyteg z tego nagrania i ten cwe* będzie kopany po ryju a "pies" spocznie głęboko pod ziemią. Dziś kot jutro Twoje dziecko...

mateee1990

2013-04-15, 21:00
Takie rzeczy powinny być na hardzie :/ Wiem,że to sadol,ale bez przesady... Przecież ten j***ny kot pewnie zdążył podrapać biednego psa :(

Varion

2013-04-15, 21:16
jak się nie potrafi wytresować psa i dodatkowo się go boi to się nie trzyma takich zwierząt

dexterl

2013-04-15, 21:36
Co za bydlak! Ciekawe gdyby tak dla tego dziada posłać parę kopów w ten głupi łeb. Zapewne i tak już nie zmądrzeje. Gdzie się taki typ uchował?

ooip

2013-04-15, 22:30
nawet nie obejrzałem filmiku bo po komentach już mi szkoda tego kota

PimpMyDick

2013-04-15, 22:33
Stary flet i tak umrze niedługo. Szkoda kota.

ilovepain

2013-04-15, 22:41
Osobiście ręki w takiej sytuacji bym temu psu pod pysk nie podłożył gdyż jest to pies rasy Bullterrier [z tego co kojarzę], i słyszałem że mają bardzo porządny ścisk w szczęce. I wyglądają jak świnie...

jonathann

2013-04-15, 23:42
innyczlowiek napisał/a:

no ale że kot tak się dał...



Dokładnie. to jest natura. Jak kot nie daje rady uciec przed psem, to umiera. Jakby człowieka tam nie było, to pies by sam tę kotkę zagryzł. Ok, koleś jest zły i jest debilem, ale to nie zmienia faktu, że samiczka umarła, bo była słaba. Happens

Misa

2013-04-15, 23:50
Co za bezduszność :c I czemu ten Amstaff, jak podejrzewam, nie ma k***a kagańca?!

Arturroant

2013-04-16, 00:33
Powinni kolesia razem z psem odstrzelić psa za to ze może nawet na dziecko się rzucić a kolesia za głupotę bo nie wie co to kaganiec
w sumie można akcje robić ktoś idzie z psem bez kagańca odstrzał kontrolowany