18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot zaatakowany przez psa i skopany przez człowieka

acidapple • 2013-04-15, 15:50
Coś dla miłośników miauczących futrzaków :D

Słupca, niedziela 7 kwietnia 2013, mężczyzna idzie z psem na spacer. Przy ulicy Traugutta pies dopada do bezbronnej kotki, a mężczyzna ją kopie. Kotka, zabrana natychmiast do weterynarza, umiera kilka godzin później. Badania wykazują, że była w ciąży. :dead:


Captain's Burger

2013-04-15, 18:42
Jak zwykle w takich filmikach - jedna z tych zj***nych ras zrobionych w laboratorium do walk z innymi psami. Wszystkie tego typu psy powinno się wybijać. Pies "do zabijania" nie powinien ujrzeć ulicy z żywymi istotami, to się prosi o nieszczęście :P .

P.S
Co ta baba z tą miotłą na końcu robi to ja nie wiem, chce zgwałcić tego psa czy co? LOL

Jarrt

2013-04-15, 18:44
Uwielbiam te butthurty obrońców zwierząt.

Pan_Doktur

2013-04-15, 18:44
pie**olicie, ubaw po pachy :krejzi:

co on miał poprosić psa by puścił, wykopać chciał

Nicker

2013-04-15, 18:45
Zaj***łbym sk***iela, słowo

Kobyle Caco

2013-04-15, 18:46
niektórzy tutaj niech lepiej nie tykają harda

Suka_Blyat

2013-04-15, 18:46
Psa uaktrupić w męczarniach, a właściciela wsadzić do celi z niewyżytymi murzynami

kokroucz

2013-04-15, 18:49
uśpić wszystkie bullterriery, pitbulle, dogi argentyńskie, rottweilery to mordercy a nie psy! zagryzają niewinne dziewczynki i biedne kotki w wielokrotnej ciąży! a tegoi sk***ysyna za jaja powiesić i sikać na niego całą noc!

żartowałem piwo dla bullterriera!

M00nSpeLL

2013-04-15, 18:55
kokroucz napisał/a:

uśpić wszystkie bullterriery, pitbulle, dogi argentyńskie, rottweilery to mordercy a nie psy! zagryzają niewinne dziewczynki i biedne kotki w wielokrotnej ciąży! a tegoi sk***ysyna za jaja powiesić i sikać na niego całą noc!

żartowałem piwo dla bullterriera!



A ja powtarzam to co ktoś już tutaj napisał.Życzę ci aby w miejscu tego kota kiedyś znalazło się twoje dziecko i zostało skopane do śmierci przez właściciela tego bullte k***a czegoś.Nie zapomnij wrzucić na harda bo chętnie zobaczę. :)

MichaU

2013-04-15, 18:56
Już myślałem że w 1:34 golf mu poprawi :3

wernetto

2013-04-15, 19:00
ach ta nienawiść pseudo miłośników psów. Widać teraz, dzięki komentarzom, jaki poziom intelektualny przedstawiają właściciele psów, nienawidzący kotów.

Żeby nie było, lubię i koty i psy.

A ta nagonka na "sierściuchy" na sadisticu jest równie śmieszna co nagonka na katolików, żydów, gejów, etc.

MichaU

2013-04-15, 19:02
wernetto napisał/a:

ach ta nienawiść pseudo miłośników psów. Widać teraz, dzięki komentarzom, jaki poziom intelektualny przedstawiają właściciele psów, nienawidzący kotów.

Żeby nie było, lubię i koty i psy.

A ta nagonka na "sierściuchy" na sadisticu jest równie śmieszna co nagonka na katolików, żydów, gejów, etc.



Śmieszny to jest ból dupy tych, którzy mówią czego to by nie zrobili właścicielowi psa, a tak naprawdę gówno by zrobili. Jesteście żałośni, gardzę wami :D

Nihilista

2013-04-15, 19:17
Właściciel debil, kot jeszcze większy. Jakby się kocica dumą nie uniosła i łaskawie oddaliła w swoją stronę, to by żyła. Za głupia na to była najwyraźniej, jak wiele kotów.

Dobrutro

2013-04-15, 19:27
Widać po kim pies jest taki jebnięty, bo podobno zwierzęta do swoich właścicieli się upodabniają. :P

oozyxak0o

2013-04-15, 19:28
NieWiemZeWiem napisał/a:

chcial wykopac kota z ust psa...........CO ZA DEBIL! k***a ludzie nie umiejacy wychowac psa to powinni miec bolca w dupie wielkosci dildo starej tuska!!! k***a cep mogl druga reka cos przy pysku zrobic albo cos a nie k***a stary fiut....nie lubie kotow ale gosciu tez debil....i gruby


Oj żeby ci żyłka nie pękła j***ny pismako-hejterku.

vonFuchs

2013-04-15, 19:31
sp***alajcie wszyscy z tymi komentami, jak giną ludzie - spoko, ale jak durny pies zagryzł kota - zbrodnia! Hańba! Właściciel do więzienia albo najlepiej zabić! Idźta w ch*j.