18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowa przerwa techniczna 1.06 (sobota) 23:00 - 2:00 (uwaga: wszyscy użytkownicy zostaną wylogowani)
topic

kot na huśtawce

zaora93 • 2011-06-07, 16:25


ruskie zjeby

teken

2011-06-08, 22:14
To jest aż dziwne, że tego filmu tu jeszcze nie było ;p

Wiochmen

2011-06-08, 22:55
k***a ale wy sie przejmujecie jakimś j***nym dachowcem...koty sa zj***ne,jak bym mial kiciusia sam bym mu taką zabawe zafundowal

Hippo

2011-06-09, 01:26
o k***a, koci breakdance :D

Marenio

2011-06-09, 11:48
zaora93 napisał/a:



ruskie zjeby



Looknij na to :!:


iskra661

2011-06-09, 15:30
wszyscy 'obrońcy' zwierząt/ ludzi/ innego stworzenia bożego wypie**alać z Sadola do ch*ja Pana.

ul...........rt

2011-06-09, 16:45
iskra661 napisał/a:

wszyscy 'obrońcy' zwierząt/ ludzi/ innego stworzenia bożego wypie**alać z Sadola do ch*ja Pana.



Odezwał się mistrz z 4 postami...Jedyne co mogę Ci powiedzieć to słowo za które są tutaj 3 ostrzeżenia.

ĸuń

2011-06-11, 11:27
biedne futro :(

MrCylinder

2011-06-14, 20:40
Jak na odpuście w niedzielę

Donbass

2011-06-17, 22:03
ale nak***iał młynki na ziemi ! :D

Dudsonn

2011-07-07, 21:21
Haters gonna hate.

Ja...........ro

2011-07-10, 17:08
ulhatr i inni napinacze, oraz ten od inteligentnych i cynicznych sadystów, jak ci tam... (jeden ch*j, czy z finezją czynie, sadyzm to sadyzm)
Trzy pytania:


Jak nazwać osobę, która fizycznie i psychicznie znęca się, zadaje ból, cierpienie, wyrywa paznokcie, przysmaża stopy u siebie w piwnicy innym osobom dla przyjemności?

Dwa;

Jak nazwać osobę, która wychodzi nad rzekę, łapie żaby i przypala je zapalniczką, wypruwa flaki królikom, wyrywa muchom skrzydelka i katuje w wolnej chwili swojego psa dla przyjemności?

Trzy:

Jak nazwać osobę, która BRZYDZI SIĘ dotknąc ręką ofiary (niezależnie od gatunku), ale przyjemnym czy podniecającym widokiem jest cierpienie, piekna pieśnią jest wycie z bólu innego człowieka/stworzenia?

Ja mam na to jedno określenie.

czy trzeba własnoręcznie kogoś krzywdzić, by być sadystą?
Bo mi się tak wydawalo, że od zarania dziejów niekoniecznie kat przesłuch*jący więźnia był sadystą. najczęściej sadystami byli panowie zadający pytania, polecający zadawać katowi takie a takie katusze, samemu brzydząc się dotykania ofiary ale siedząc z boku z butlą wina i podziwiając widok.
Teraz mamy internet.
Nie trzeba już być ustawionym z radcą miejskim czy pomocnikiem kata, by poobserwować okrucieństwo z boku czy przez dziurkę od klucza.
Teraz wchodzi się np. Na.... SADISTIC.

O i jeszcze jeden przykład, moja bujna fantazja: idę sobie parkiem w nocy i widzę, że trzech gości wypruwa flaki długimi na metr maczetami jakiemuś pechowcowi. Chowam się w kszakach i dzwonię na policję/karetkę. no ni ch*ja nie wyskocze go ratować, szkoda zginąć za jakiegoś typa.
Zachowałem się jak przykładny obywatel, zapamiętałem twarze a zajście nagrałem na koma.
Nie przeszkadzałem w zajściu też dlatego, że jak najbardziej mi się ten zbieg okoliczności podobał i międzyczasie waliłem konia w rytm urywanych krzyków poszkodowanego.
jak mnie nazwać?

Jeden lubi dręczyć ludzi, inny zwierzątka, trzeciemu to obojętne a większość lubi tylko na to patrzeć.
dziękuję za uwagę

Novik

2011-07-16, 23:15
konradssc

nie ma jak dorwać coś co nie umie się bronić i robić krzywdę :D

to tak jak bym mordował dzieci pff co to za problem napadnij sobie na starszego który 1 jebnięciem może zabic ...

mich_l

2011-08-28, 19:04
Jestem tu nowy takze riposty wasze mam gdzies;]
ludzie na samej gorze strony pisze WYRAZNIE : "codzienna dawka CZARNEGO humoru" wiec takie filmiki powinny tu byc norma. jesli wam to nie pasuje to na ch* sie rejestrowaliscie? wejdzcie jeszcze w zakladke hard i tam krytykujcie. wyraznie sa ostrzezenia.

a co do filmiku mi sie spodobal:D soundtrack pasuje idealnie


ps pytanie - gdzie moge znalezc taki filtr na stronie zeby pokazywalo filmiki od np 1000 piw w gore? widzialem jak kumpel tak mial. i czy da sie to zastosowac na kawalach?

[ Komentarz dodany przez: angel: 2011-08-28, 19:42 ]
w każdym dziale na samym dole masz możliwość wyboru sortowania tematów wg.wybranego kryterium - wybierz wg ilości piw.

ul...........rt

2011-10-10, 21:50
jaczuro napisał/a:

ulhatr i inni napinacze, oraz ten od inteligentnych i cynicznych sadystów, jak ci tam... (jeden ch*j, czy z finezją czynie, sadyzm to sadyzm)
Trzy pytania:


Jak nazwać osobę, która fizycznie i psychicznie znęca się, zadaje ból, cierpienie, wyrywa paznokcie, przysmaża stopy u siebie w piwnicy innym osobom dla przyjemności?

Dwa;

Jak nazwać osobę, która wychodzi nad rzekę, łapie żaby i przypala je zapalniczką, wypruwa flaki królikom, wyrywa muchom skrzydelka i katuje w wolnej chwili swojego psa dla przyjemności?

Trzy:

Jak nazwać osobę, która BRZYDZI SIĘ dotknąc ręką ofiary (niezależnie od gatunku), ale przyjemnym czy podniecającym widokiem jest cierpienie, piekna pieśnią jest wycie z bólu innego człowieka/stworzenia?

Ja mam na to jedno określenie.

czy trzeba własnoręcznie kogoś krzywdzić, by być sadystą?
Bo mi się tak wydawalo, że od zarania dziejów niekoniecznie kat przesłuch*jący więźnia był sadystą. najczęściej sadystami byli panowie zadający pytania, polecający zadawać katowi takie a takie katusze, samemu brzydząc się dotykania ofiary ale siedząc z boku z butlą wina i podziwiając widok.
Teraz mamy internet.
Nie trzeba już być ustawionym z radcą miejskim czy pomocnikiem kata, by poobserwować okrucieństwo z boku czy przez dziurkę od klucza.
Teraz wchodzi się np. Na.... SADISTIC.

O i jeszcze jeden przykład, moja bujna fantazja: idę sobie parkiem w nocy i widzę, że trzech gości wypruwa flaki długimi na metr maczetami jakiemuś pechowcowi. Chowam się w kszakach i dzwonię na policję/karetkę. no ni ch*ja nie wyskocze go ratować, szkoda zginąć za jakiegoś typa.
Zachowałem się jak przykładny obywatel, zapamiętałem twarze a zajście nagrałem na koma.
Nie przeszkadzałem w zajściu też dlatego, że jak najbardziej mi się ten zbieg okoliczności podobał i międzyczasie waliłem konia w rytm urywanych krzyków poszkodowanego.
jak mnie nazwać?

Jeden lubi dręczyć ludzi, inny zwierzątka, trzeciemu to obojętne a większość lubi tylko na to patrzeć.
dziękuję za uwagę



Po Tym co napisałeś to po prostu nazwał bym Cię totalnym idiotą i imbecylem...