18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowa przerwa techniczna 1.06 (sobota) 23:00 - 2:00 (uwaga: wszyscy użytkownicy zostaną wylogowani)
topic

kot na huśtawce

zaora93 • 2011-06-07, 16:25


ruskie zjeby

ma...........ar

2011-06-08, 12:59
Też tak robię mojemu kotu, tylko na krześle od komputera. Podobne drifty potem odpie**ala, ale najśmieszniejsze jest to, że cały czas przychodzi poleżeć na krześle i czeka.

poilemaszpiniondze

2011-06-08, 13:11
powinien ten kot zaczaić się w nocy i upie**olić wędzidełko tym zjebom

Cheetosi

2011-06-08, 13:26
ulthart napisał/a:

Ja pie**ole ludzie to mają napie**olone w tych pustych łbach.Jednego sk***ysyna z drugim bym tak wj***ł na taką huśtawkę a potem jeszcze jak by się wypie**alali w takim amoku napie**alał bym glanem po ryjach!
Kara śmierci to za mało dla takich pojebów!



Zawsze się jakiś pojeb znajdzie na tym forum. Szkoda słów. pie**olisz jakby mu k***a krzywdę zrobili, a zakręcili mu tylko w głowie. Nie jeden dzieciak za młodu się tak bawi. Jak zobaczysz takie zabawy na placu zabaw to od razu podlatuj i "napie**alaj glanem po ryjach". Skoro kotów nie wolno to ludzi tym bardziej, prawda?
Co do filmiku? Efekt niespodziewany :)

Undrgrnd

2011-06-08, 13:34
no i k***a wreszcie coś rodem z sadistica, a nie dziadek, który udaje jakiegoś ptaszka... :D

Zepsuty Padalec

2011-06-08, 13:38
Sadyści od siedmiu boleści. Siedzi taka gówniarzeria całe dnie na forum i powiększa sobie jaja pisząc tak naprawdę głupoty. Idź, k***a, jeden 'sadysta' z drugim męczyć zwierzaki, może jeszcze zajeb w ryj 3-latkowi, przecież to takie sadystyczne, nie zapomnijcie tego nagrać i wrzucić na stronę, żeby reszta zjebów postawiła wam wirtualne piwo. Gdy widzę filmiki, gdzie grupa zanoszących się dresiarskim śmiechem pawianów, których najchętniej widziałabym w Afganie z napisem "Love America" na plecach, dostaje oklaski za coś tak kretyńskiego szlag mnie trafia. Moim zdaniem w byciu sadystą chodzi o coś innego. Ważna jest inteligencja, kreatywność, cynizm i głównie psychiczne tortury, a nie o dresiarskie praktyki tudzież bullying rodem z najbardziej nizinnych warstw społecznych.

basiczka2525

2011-06-08, 13:43
co za zjeby mają na sranie w tych ruskich głowach !!! tobie ku*asie tak zrobić na tej huśtawce !!

ul...........rt

2011-06-08, 14:41
Cheetosi napisał/a:



Zawsze się jakiś pojeb znajdzie na tym forum. Szkoda słów. pie**olisz jakby mu k***a krzywdę zrobili, a zakręcili mu tylko w głowie. Nie jeden dzieciak za młodu się tak bawi. Jak zobaczysz takie zabawy na placu zabaw to od razu podlatuj i "napie**alaj glanem po ryjach". Skoro kotów nie wolno to ludzi tym bardziej, prawda?
Co do filmiku? Efekt niespodziewany :)



k***a to Ciebie bym wsadził do metalowej skrzynki,zaczął napie**alać w nią metalową rurką.Po godzinie miałbyś już dość.Przecież nie robił bym Ci krzywdy?A skoro nie jeden dzieciak tak się bawi to nie wiem do czego zmierza ten świat.Skoro tego nie rozumiesz to niestety nie zrozumiesz tego już nigdy.Ja tego nie pochwalam i to jest Moje zdanie w tym temacie.A że Ciebie wychowali inaczej,to już nie mój problem.

coorvah666

2011-06-08, 15:13
Zepsuty Padalec napisał/a:

Sadyści od siedmiu boleści. Siedzi taka gówniarzeria całe dnie na forum i powiększa sobie jaja pisząc tak naprawdę głupoty. Idź, k***a, jeden 'sadysta' z drugim męczyć zwierzaki, może jeszcze zajeb w ryj 3-latkowi, przecież to takie sadystyczne, nie zapomnijcie tego nagrać i wrzucić na stronę, żeby reszta zjebów postawiła wam wirtualne piwo. Gdy widzę filmiki, gdzie grupa zanoszących się dresiarskim śmiechem pawianów, których najchętniej widziałabym w Afganie z napisem "Love America" na plecach, dostaje oklaski za coś tak kretyńskiego szlag mnie trafia. Moim zdaniem w byciu sadystą chodzi o coś innego. Ważna jest inteligencja, kreatywność, cynizm i głównie psychiczne tortury, a nie o dresiarskie praktyki tudzież bullying rodem z najbardziej nizinnych warstw społecznych.



Ja pie**olę...Znalazł się k***a wielki specjalista od sadyzmu. k***a kreatywność, inteligencja, cynizm? Wiesz co to k***a sadyzm? To znęcanie się, ból, cierpienie, a im bardziej bezbronna ofiara tym k***a lepiej bo to sadyzm!!Ofiara ma cierpieć zwijać się z bólu, gówniarzeria mówisz się odzywa, a ty to oczywiście spec po oglądnieciu sezonu dextera, raz ci się udało kolegę zdołować"ciętą ripostą"czy h*j wie czym? Wymyślasz własne definicje słowa, w dodatku próbując je uszlachetnić? Brutalne, prymitywne zachowanie, które jest swoistą definicją słowa sadyzm,ty wyobrażasz sobie jako inteligentne i cyniczne weź się pie**ol albo lecz. W sumie szkoda pisać na takich pseudoh*jwieco jak ty...

ul...........rt

2011-06-08, 15:33
coorvah666 napisał/a:



Ja pie**olę...Znalazł się k***a wielki specjalista od sadyzmu. k***a kreatywność, inteligencja, cynizm? Wiesz co to k***a sadyzm? To znęcanie się, ból, cierpienie, a im bardziej bezbronna ofiara tym k***a lepiej bo to sadyzm!!Ofiara ma cierpieć zwijać się z bólu, gówniarzeria mówisz się odzywa, a ty to oczywiście spec po oglądnieciu sezonu dextera, raz ci się udało kolegę zdołować"ciętą ripostą"czy h*j wie czym? Wymyślasz własne definicje słowa, w dodatku próbując je uszlachetnić? Brutalne, prymitywne zachowanie, które jest swoistą definicją słowa sadyzm,ty wyobrażasz sobie jako inteligentne i cyniczne weź się pie**ol albo lecz. W sumie szkoda pisać na takich pseudoh*jwieco jak ty...



To dlaczego nie wyjdziesz na ulicę,nie zajebiesz człowieka?Porwij kogoś,wyrywaj paznokcie,przypalaj i katuj.Taki z Ciebie wyj***ny sadysta jest?Bawi Cię tylko oglądanie filmików w internecie?Jesteś za cienki w uszach.Tylko tutaj możesz podnieść swoje ego bo w rzeczywistym świecie nosisz okulary,masz zajebistą grzywkę rodem Emo i nigdy nie miałeś dziewczyny i Twój chory umysł musi się dowartościować.Skoro taki z Ciebie spec od sadyzmu to jak już wspomniałem.Łap człowieka i pokaż na co Cię stać.Nagraj filmik,wrzuć na harda, ocenimy.A jak dla Ciebie sadyzm to męczenie kota to nie jesteś żadnym sadystą tylko zwykłym wynaturzonym idiotą którego mama jak by się dowiedziała jakie strony przegląda jej syn to założyła by blokadę rodzicielską.Enjoy

Wkurwiony_Zygfryd

2011-06-08, 16:29
poryczałem się ze śmiechu :mrgreen: :lol: zajebiste k***a no zajebiste w całej okazałości, jeszcze gdyby ten kot na koniec przyj***ł w ścianę czy ki h*j może i pod samochód wpadł to i zwieraczem by poszło ze śmiechu

jamajboy

2011-06-08, 16:29


ta wersja opa opa jest ciekawsza :D :D

Dannyk

2011-06-08, 20:51
jamajboy, zawsze oglądam ten teledysk z uśmiechem na twarzy :amused:

Old.Mc.Boner

2011-06-08, 21:34
tak wracam z koncertu do domu