18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot astronauta

phrontch • 2019-12-20, 09:51
Jeśli chcielibyście ukarać młodzieńca, który rzucił kota, to mieszka on w Jaguapitã w stanie Paraná, a nazywa się Lucas Pinheiro






poligon6

2019-12-20, 21:55
alexandrus napisał/a:

A wiesz ile warta jest twoja skórka? 2000 euro, marne 2000 euro + 200 euro za znalezienie twojego adresu... tak tylko mówię
______________



I możesz sobie jedynie pogadać, ewentualnie por*chać palcem w bucie :-)

Yanush

2019-12-20, 22:41
Nie lubię kotów w ch*j, cieszę się z takiego lotu. Po pierwsze ja bym tak nie zrobił, więc dziękuję tym co tak to ja bym mógł nacieszyć oczy.

W ch*ju mam czy mazowieckie mnie sadystą (jak na sadistic przystało), czy inaczej. Ulżyjcie siebie jakby co...

Piona - kurewski sierciuch za nisko poleciał. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Nazwiecie*

tasman48

2019-12-20, 23:33


Yanush napisał/a:

Nie lubię kotów w ch*j, cieszę się z takiego lotu. Po pierwsze ja bym tak nie zrobił, więc dziękuję tym co tak to ja bym mógł nacieszyć oczy.
W ch*ju mam czy mazowieckie mnie sadystą (jak na sadistic przystało), czy inaczej. Ulżyjcie siebie jakby co...
Piona - kurewski sierciuch za nisko poleciał.
Nazwiecie*



ciebie to jak by ojciec r*chał to by było dla niego przykre, popie**oleń.u

Angevil

2019-12-21, 00:42
Ukarać? Za co? Dużo gorsze rzeczy robi się kotkom na wsiach będąc dzieckiem :evil: :roll:

GwałcicielKuz

2019-12-21, 02:41
Za moich czasow to sie leszczyne cielo na wysokosci 2'5 mnaciagalo i robilo sie katapulte dla kotow .o dziwozadennie zdechlnawet po lotach ma odleglosc ok 30m

Po miesiacu mielismy kadre naprawde dobrze wyszkolonych lotnikow

Nellum

2019-12-21, 04:44
mnie tylko cieszy fakt, że każdy zdechnie nawet te j***ne k***y ja pie**ole czasem bym chciał by coś jebło w tą ziemie i skończyło się to wszystko ludzie weszli już na maksymalny poziom sk***ysyństwa i znieczulicy powinno nastać oczyszczenie i ch*j

a jak kogoś to bawi to jest taką samą k***ą jak osoba która to robi

Angel napisał/a:

Po Da Silvach można się spodziewać takiego zachowania ale nie po strażakach.



Angel co dałeś nagranie od tyłu i myślisz, że świecisz? ;)

RudolfV26

2019-12-21, 13:24
NAGRANIE OD TYLCA, i wyszło do dupy ... Strażaki ratują kotecka.