18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszulki dla Sadystów

TheUgly • 2009-05-21, 22:03
Nie wiem czy była juz na tym forum podobna inicjatywa ale warto by było spróbowac :idea: A wiec ludzie co myślicie o stworzeniu unikatowych koszulek forum Sadistic.pl? W internecie roi sie od wykonawców podobnych projektów którzy za ok 40 zł są w stanie stworzyc dla nas jedyne w swoim rodzaju koszulki z jaimś hardcorowym wizerunkiem i logiem sadistic.pl na plecach. Jeśli temat przypadł by do gustu warto by było zorganizowac jakiś konkurs na najlepszy projekt i do dzieła. Miło by bylo spotkac jakiegoś sadyste w takim wdzianku stojac np w kolejce po bułki :-P :lol:

Dvs

2009-06-26, 18:51
Daciuch napisał/a:



hmm wątpie mi osobiście coś takiego się nie podoba, mozna zrobić same naszywki i każdy kto będize chciał sam sobie naszyje;]



no niby ta, naszywki wyglądają gorzej, ale co do jakości raczej wątpliwości nie ma.

Da...........ar

2009-06-26, 20:29
Doszło do mnie awizo! Huraaa...
ale dopiero dzisiaj... :( na zlocie będę bez koszulki niestety :( bo jutro nie czynne :(

cieszę się że doszło chociaż... bo jak czytałem że większość ekipy już koszulki posiada to zrobiłem się smutny i lekko się już obawiałem że jebnąłem się w adresie :)
hehe :D
a co do naszywek to świetny pomysł, bo każdy będzie mógł naszyć tam gdzie mu się podoba :D

Demoness

2009-06-26, 23:14
ja dopiero dostanę koszulkę za jakiś czas pewnie - będę musiała zadzwonić do domu czy doszła - póki co w Bielsku-Białej siedze :)

pureatheist

2009-06-27, 13:14
Koszulka dotarła jakoś wcześniej, ale nie było mnie w domu, więc pojęcia nie mam dokładnie kiedy. Wygląda fajnie, rozmiar ok, tylko czacha mogłaby być niżej, bo włosy mi ją zasłaniają.

Człapi

2009-06-27, 21:08
huura koszulka przyszała- mam noszę i jużmuszę ją wyprać- ze szczęścia już ją uświniłem

pureatheist

2009-06-28, 15:58
To na czas jak Twoja jest brudna, w naszym mieście ja będę reprezentować sadistic, póki jestem w kraju :D

ga...........99

2009-06-28, 16:55
Witam,
dzieki za koszulke.
Okazalo sie jednak, ze xxl'ka jest na mnie za duza :) ))

Jesli ktos potrzebuje xxl'ki zalozonej tylko w celu sprawdzenia, prosze na prv.

Admini, nie zostala Wam jakas xl'ka?

pozdrawiam,
pg

Krzysztof

2009-06-30, 21:08
Da rade załapać się jeszcze na jakąś koszulkę?

Centurion

2009-06-30, 21:39
Mamy jeszcze pare L-ek z czaszkami chyba, pisz do Rosemary w tej sprawie na PW

po...........ta

2009-07-04, 10:47
HEY A JA Z TAKIM PYTANIEM A NA WYSPY WYSYLACIE

Demoness

2009-07-04, 22:20
no, koszulka doszła :)
Lekko luźna na mnie ta M-ka ale ogólnie spoko:)

Rosemary i Cent - wielkie dzięki dla Was :)

BueR_MadasS

2009-12-21, 01:57
Demoness napisał/a:

Lekko luźna na mnie ta M-ka


na mnie tez :-/ (jakies 'murzyn' edition widac)
dobrze ze sadystycznej bielizny nie ma bo bym sie do reszty skompleksił

ed...........87

2009-12-21, 09:38
a jak z gramaturą? bo ostatnie cieniutkie były
X