18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Koszulki dla Sadystów

TheUgly • 2009-05-21, 22:03
Nie wiem czy była juz na tym forum podobna inicjatywa ale warto by było spróbowac :idea: A wiec ludzie co myślicie o stworzeniu unikatowych koszulek forum Sadistic.pl? W internecie roi sie od wykonawców podobnych projektów którzy za ok 40 zł są w stanie stworzyc dla nas jedyne w swoim rodzaju koszulki z jaimś hardcorowym wizerunkiem i logiem sadistic.pl na plecach. Jeśli temat przypadł by do gustu warto by było zorganizowac jakiś konkurs na najlepszy projekt i do dzieła. Miło by bylo spotkac jakiegoś sadyste w takim wdzianku stojac np w kolejce po bułki :-P :lol:

Rh...........ox

2009-06-24, 19:57
umbra napisał/a:

info dla kolesi piszących do mnie na pw i składających obleśne propozycje,
to: "ostrzejsze focie wysyłam na maila za doładowanie kartą simplus :samoboj: "
był ŻART
sorka za offtop...



No i kolesie macie wpie**al, dawaj namiary :jezdziec: :dead:

Da...........ar

2009-06-24, 20:33
umbra napisał/a:

info dla kolesi piszących do mnie na pw i składających obleśne propozycje,
to: "ostrzejsze focie wysyłam na maila za doładowanie kartą simplus :samoboj: "
był ŻART
sorka za offtop...



Masakra... :|
zawsze znajdą się jakieś :doggy: pewnie cały czas na hardzie siędzą i :orgazm:
szkoda pisać... :gilotyna:

powracając... muszę udać się na chatę i sprawdzić skrzynkę pocztową czy tam awizo nie ma czasami...
a właśnie. jak się czacha prezentuję? bo chciałbym widzieć koszulkę z foty :)
wiadomo zdjęcie inaczej a fotografia inaczej ;)

dawidfromhell

2009-06-24, 23:41
Ja też dostałem. Rzeczywiście napis mógłby być trochę przesunięty. A ja znowu się pozytywnie nastawiłem do tej czachy, ale na koszulce wygląda trochę mniej sadystycznie. Obawiałem się też o rozmiar, ale ten jest zajebisty. Ogólnie rzecz biorąc s skali pięciostopniowej daję 4,5 :-D
A pomysł z koszulkami dla fanów harda i czapkami jest niezły. Chętnie bym się zapisał na obydwa gadżety. A jeśli chodzi o gramaturę koszulek to nie ma co narzekać. Jak za 24 zł to jest zajebista.

Da...........ch

2009-06-25, 00:16
umbra napisał/a:

info dla kolesi piszących do mnie na pw i składających obleśne propozycje,



na serio pisali??? podaj liste... pośmiejemy się...

koszulka fajna, czacha z bliska średnio wygląda ale z oddali prezentuje się dobrze, napis przesunięty ale nie jest źle, brakuje mi styłu dużego napisu SADISTIC.PL.

Ale jak to się mawia pierwsze koty za płoty jeśmy (a dokładnie wy zamawijący koszulki) bogatsi o doświadczenia, następne będą napewno lepsze. w skali 1-5 mocna 4.

Wielkie gratulacje za organizacje wykonanie i w ogóle za podjęcie się tego<brawa> :hurra: (okej koniec wazeliny)

silesiaster

2009-06-25, 00:37
umbra napisał/a:

no niestety nie wszyscy zczaili... przykre.



no właśnie ja wysłałem - ale z przymróżeniem oka - mam nadzieje, że zczaiłaś :) - Ty żartujesz a inni nie mogą? WTF :mrgreen:

Kubus11

2009-06-25, 00:54
Do mnie także dotarła koszulka i bardzo się z tego powodu cieszę :) XL jest trochę szerokie, ale myślę, że po praniu będzie ok. Mam nadzieje tylko, że ani napis ani czacha się nie spiorą. Co do napisu to u mnie elegancko go widać (.pl też), a jeśli chodzi o czachę to wydaję mi się, że mogła by być ciutkę niżej, ale już nie wybrzydzam :P

Jeśli chodzi o koszulki dla fanów harda też się raczej piszę :D Wydaję mi się że na nich powinien być napis sadistic.pl w czerwonych barwach, jak na forum dział Hard.

Eterbut

2009-06-25, 13:26
coś po 10 obudził mnie dwonek do drzwi, listonosz... miał szczęście, że przyniósł sadystyczną koszulkę, inaczej niebyłbym taki miły :D a no i szybko coś przyjechała przez całą polskę ;P

czacha mogłaby być troszkę niżej, ale i tak jest ok ;P zajebista sprawa z tymi koszulkami ! dzięki i pzdr ;-)

Rh...........ox

2009-06-25, 13:31
Dostałem info od znajomego że już doszła moja koszulka ale wpadnie do mnie dopiero po 17 :wali:

Saia

2009-06-25, 13:41
mnie przed chwilą ojciec obudził i dał paczkę z koszulką :P

ps. Dzięki Rosemary (i Cent)xd

Ag...........pt

2009-06-25, 14:41
Dzięki Wam Centurionie i Rosemary oraz Poczto Polska :D
(a napis mógłby być minimalnie bliżej środka, ale poza tym jest dobrze :)

Dvs

2009-06-25, 17:19
Koszulka doszła, dzięki.

Mam nadzieję, że napis i czacha nie zejdą po pierwszym praniu...

ed...........87

2009-06-25, 21:07
tak mi wpadło do głowy może by zrobić naszywki z napisem sadistic.pl ? koszt niewielki a myślę że popyt by był :)

Rh...........ox

2009-06-25, 21:47
koszulka doszła ale... z mojego skromnego doświadczenia koszulkowego spodziewam się że napis i czacha nie przetrwają wielu prań :-/ 2 tura będzie na bank i proponuje skorzystać z usług innej firmy ;-) dz za poświęcony czas :doggy:

Dvs

2009-06-25, 22:58
eddi87 napisał/a:

tak mi wpadło do głowy może by zrobić naszywki z napisem sadistic.pl ? koszt niewielki a myślę że popyt by był :)



W sumie koszulki z naszywkami byłyby lepszym rozwiązaniem.

Da...........ch

2009-06-26, 12:10
Dvs napisał/a:

eddi87 napisał/a:
tak mi wpadło do głowy może by zrobić naszywki z napisem sadistic.pl ? koszt niewielki a myślę że popyt by był



W sumie koszulki z naszywkami byłyby lepszym rozwiązaniem.



hmm wątpie mi osobiście coś takiego się nie podoba, mozna zrobić same naszywki i każdy kto będize chciał sam sobie naszyje;]
X