18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszulka White Lives Matter

darex99 • 2020-08-29, 23:28
W oficjalnym sklepie JKM koszulka, z opisem, jakże logicznym i normalnym, bo każdy(prawie) wie jak jest, ale pewnie za moment rozpęta się gówno-burza ,wśród wyznawców pewnej ideologii, którzy zarzucą, że nawet statystyka jest fałszowana...


:lodowka: :idzwch*j:



C0C0JUMBO

2020-08-29, 23:55
j***ć marketing Korwina, j***ć lewicę. Jedni j drudzy pazerni na kasę... :shock:

blokern

2020-08-30, 00:24
ja juz jestem tak stary ze pamietam lige polskich rodzin i tą sp***oline romana. sami wiecie gdzie jest teraz konski lebi ile ma wspolnego z narracja z przed 20 lat.
to samo jest teraz BLM, moja c**a moja decyzja, pedaly nie beda adoptowac polskich dzieci, jezus krolem polski i tak do zaj***nia zeby nas sklocic bo jak sie dwoch bije tam te k***y korzystaja, co nie andruszewicz?
kisimy sie w bance informacyjnej, tvp, tvn, polsat, onet, wp, interia i tak w kolko. myslicie, ze w szwajcarii maja takie problemy jak my? roznimy sie inteligencja jako narod od szwajcarow? najgorsze jest to, ze sie na to gowno godzimy, latami k***a. ja pie**ole balcerowicze, walesi, wsi, tuski, kaczynskie, morawieckie, szumowskie za 5 lat bedzie ktos inny a my sie temu przygladamy a najgrosze jest, ze nie bardzo jest co zrobic.
Na ukrainie probowali ludzie pogonic od koryta to z jednej strony pomogli ruskie z drugiej strony pomogl zachod.

dajemy sobą pomiatać przez tych ludzi. ps nie wiem czy Jarek nie zlał się w spodnie


pazuzu

2020-08-30, 01:15
@up też widziałem to zdjęcie :-) stary pedał zapomniał założyć pampersa :-)

mazga50

2020-08-30, 01:15
Powinno być z fakulcem dla blem.

mac_nikolaj

2020-08-30, 01:24
i ch*j że jest to tak samo głupie jak black lives matter...

:lodowka:

Witamy na kwejku!

OpenStreetMaps

2020-08-30, 01:58
Koszulka z napisem "Lech Kaczyński nie zdechł ! " Jest dużo lepsza , A jeśli ktoś ma problem z logicznym zrozumieniem prostego oczywistego przekazu to jego problem. Bo faktem jest że ludzie nawet ci najgorsi nie zdychają tylko umierają. Drugi taki kontrowersyjny logiczny tekst na koszulkę to: "Żaden Żyd nie jest moim bratem" Bo niby co niewolno być jedynakiem na tym świecie ?

ManiacGregor

2020-08-30, 02:24
Yw tego nie rozumiecie, bo głupich jest więcej. Gdybyście byli traktowani gorzej od setek lat, też w końcu byście pękli. Tylko, że Polacy to c**y i nigdy takiego protestu nie zrobią. Właśnie skradziono polskim podatnikom około 600mln zł a jedyna osoba powiązana z tym to szumowski. Ludzie, spójrzcie na swoje podwórko.

KebabRemover

2020-08-30, 04:07
to teraz k***in będzie sobie dorabiał na kontrowersji? jak kazik o piosence pierw o cmentarzu kaczora, teraz o komendzie, a kiedyś o wałęsie.
bojkotuje

a i wj***ł pięść, logo białej supremacji, nie żebym się zgadzał czy nie zgadzał ale zaraz będzie lewactwo pie**olić że to faszystoska koszulka, i tak nabiją mu popularności i zwiększą sprzedaż. a wyj***ne wstyd by mi było chodzić jako murzynowi w blm tak samo jako białemu w wlm xD niech się popłoch sam żre między sobą w tej wojence o złote kalesony, ja tylko się przyglądam z boku i popijam herbatkę

ManiacGregor

2020-08-30, 07:36
blokern napisał/a:

ja juz jestem tak stary ze pamietam lige polskich rodzin i tą sp***oline romana. sami wiecie gdzie jest teraz konski lebi ile ma wspolnego z narracja z przed 20 lat.
to samo jest teraz BLM, moja c**a moja decyzja, pedaly nie beda adoptowac polskich dzieci, jezus krolem polski i tak do zaj***nia zeby nas sklocic bo jak sie dwoch bije tam te k***y korzystaja, co nie andruszewicz?
kisimy sie w bance informacyjnej, tvp, tvn, polsat, onet, wp, interia i tak w kolko. myslicie, ze w szwajcarii maja takie problemy jak my? roznimy sie inteligencja jako narod od szwajcarow? najgorsze jest to, ze sie na to gowno godzimy, latami k***a. ja pie**ole balcerowicze, walesi, wsi, tuski, kaczynskie, morawieckie, szumowskie za 5 lat bedzie ktos inny a my sie temu przygladamy a najgrosze jest, ze nie bardzo jest co zrobic.
Na ukrainie probowali ludzie pogonic od koryta to z jednej strony pomogli ruskie z drugiej strony pomogl zachod.
dajemy sobą pomiatać przez tych ludzi. ps nie wiem czy Jarek nie zlał się w spodnie



Przyznaje rację. Pierwszy raz tu widzę tego typu komentarz. Ludzie są ślepi na to co 'elita' z nami robi. Przykre, że większość ludzi to debile.

maniu_1962

2020-08-30, 08:20
pazuzu napisał/a:

@up też widziałem to zdjęcie stary pedał zapomniał założyć pampersa



Kto jest na tym zdjęciu? Oczywiście oprócz Kaczora

Cycu320

2020-08-30, 09:34
ManiacGregor napisał/a:

Przyznaje rację. Pierwszy raz tu widzę tego typu komentarz. Ludzie są ślepi na to co 'elita' z nami robi. Przykre, że większość ludzi to debile.



Ty i gość którego komentarz pochwalasz jestescie ignorantami. Co ciekawe, wypowiedzi tego typu słyszę najczesciej od rodaków którzy wyjechali za granicę. Nie chcę przepychanek tutaj kto ile ma lat i za jakich czasów żył, to co piszecie to wszyscy o tym dobrze wiedzą. Różnica jest taka że jedni widzą i nie chcą być sterowani a inni poddają się temu. No i co z tym zrobiliście? Jakie wnioski? Teraz łatwo z Szwajcarii, Niderlandów, Niemczech itd pisać jak to h*jowo jest w Polsce, a tam pięknie

:-/

Ce...........00

2020-08-30, 10:18
ManiacGregor napisał/a:

Yw tego nie rozumiecie, bo głupich jest więcej. Gdybyście byli traktowani gorzej od setek lat, też w końcu byście pękli. Tylko, że Polacy to c**y i nigdy takiego protestu nie zrobią. Właśnie skradziono polskim podatnikom około 600mln zł a jedyna osoba powiązana z tym to szumowski. Ludzie, spójrzcie na swoje podwórko.
Ahh ci pedalarze, gorsi ca bo co? Bo tobie debilu udało się nauczyć od deski do deski i zdać prawko to już od pedalarze ludzi wyzywasz.
Ludzie, weźcie się ogarnijcie. LGBT nic nikomu złego nie zrobiło, a jeżeli obraża was bardziej flaga na pomniku od gwałcenia dzieci przez księży pedofili to macie coś nie tak z psychiką



oooo widać po postach że nie dość że wielbiciel pedalarzy to jeszcze k***a kochająca pedałów, jak tam pękające dupsko lewaku ? wypie**alaj wielbicielu lgbtrtvagd idz lykaj sperme biedronia cwe*u

parolpl

2020-08-30, 11:36
W ogóle co to robi na sadolu, a nie na allegro czy gdzieś. Było kilka razy jakieś akcje sponsorskie jutuberów. A to co, kolejna (nie mam nic przeciwko temu by strona zarabiała, tylko pytam z ciekawości)?