18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszulka White Lives Matter

darex99 • 2020-08-29, 23:28
W oficjalnym sklepie JKM koszulka, z opisem, jakże logicznym i normalnym, bo każdy(prawie) wie jak jest, ale pewnie za moment rozpęta się gówno-burza ,wśród wyznawców pewnej ideologii, którzy zarzucą, że nawet statystyka jest fałszowana...


:lodowka: :idzwch*j:



lilmuzynio

2020-08-30, 12:34
Zdrowa biala kobieta i zdrowy bialy mezczyzna. Napatrzcie sie bo to coraz rzadszy widok, bo pracujemy jak niewolnicy na socjal dla tych rtvagd i calej rzeszy nierobow imigrantow.

KebabRemover napisał/a:

to teraz k***in będzie sobie dorabiał na kontrowersji? jak kazik o piosence pierw o cmentarzu kaczora, teraz o komendzie, a kiedyś o wałęsie.
bojkotuje
a i wj***ł pięść, logo białej supremacji, nie żebym się zgadzał czy nie zgadzał ale zaraz będzie lewactwo pie**olić że to faszystoska koszulka, i tak nabiją mu popularności i zwiększą sprzedaż. a wyj***ne wstyd by mi było chodzić jako murzynowi w blm tak samo jako białemu w wlm xD niech się popłoch sam żre między sobą w tej wojence o złote kalesony, ja tylko się przyglądam z boku i popijam herbatkę


Kazik z cala trojka sie zeszmacil. Przykre ze wiekszosc znanych polskich artystow trzyma z bylym systemem.

Reisedreth

2020-08-30, 13:23
lilmuzynio napisał/a:

Zdrowa biala kobieta i zdrowy bialy mezczyzna. Napatrzcie sie bo to coraz rzadszy widok, bo pracujemy jak niewolnicy na socjal dla tych rtvagd i calej rzeszy nierobow imigrantow.



No teraz to pie**olnąłeś głupotę, gorszej się nie dało.
Spójrz kto aktualnie pobiera największy socjal - 500+, 300+, bon na wakacje, dodatki z mopsu bo nie pracują a mają gówniarzy, 13 emerytura, emerytury dla kobiet które wychowają więcej niż czworo dzieci.
Aktualnie zapie**alamy na bandę nierobów która jedyne co potrafi zrobić to gówniaka i pisać do randomowych ludzi na olx "Dej, mie się należy", "mam horom curke, nie morzna za darmo?".

andyq

2020-08-30, 13:45
Przy nadruku powinna być *

a pod spodem małym drukiem: black doesn't
Patrząc na to jak oni POKOJOWO demonstrują na indiańskim kontynencie .

blokern

2020-08-30, 15:45
Cycu320 napisał/a:

Ty i gość którego komentarz pochwalasz jestescie ignorantami. Co ciekawe, wypowiedzi tego typu słyszę najczesciej od rodaków którzy wyjechali za granicę. Nie chcę przepychanek tutaj kto ile ma lat i za jakich czasów żył, to co piszecie to wszyscy o tym dobrze wiedzą. Różnica jest taka że jedni widzą i nie chcą być sterowani a inni poddają się temu. No i co z tym zrobiliście? Jakie wnioski? Teraz łatwo z Szwajcarii, Niderlandów, Niemczech itd pisać jak to h*jowo jest w Polsce, a tam pięknie



ale ja mieszkam w Polsce. za granica bylem tylko na wakacjach
Sam czy w 10 nic nie zrobimy ale ja np juz dorobilem sie dzieci ktore beda edukowal inaczej niz mnie edukowano. wlasnie chodzi o edukacje, moze moje dzieci wytlumacza swoim rowniesnikom i za 20-30 lat bedziemy mieli na tyle wyedukowane spoleczenstwo ze nie da sie ladowac w ch*ja przez bande "politykow", to wlasnie taka roznica jest miedzy nami a zachodem.

Reisedreth napisał/a:

No teraz to pie**olnąłeś głupotę, gorszej się nie dało.
Spójrz kto aktualnie pobiera największy socjal - 500+, 300+, bon na wakacje, dodatki z mopsu bo nie pracują a mają gówniarzy, 13 emerytura, emerytury dla kobiet które wychowają więcej niż czworo dzieci.
Aktualnie zapie**alamy na bandę nierobów która jedyne co potrafi zrobić to gówniaka i pisać do randomowych ludzi na olx "Dej, mie się należy", "mam horom curke, nie morzna za darmo?".



500+, 300+, bon na wakacje pobieraja glownie i jedynie Ci ktorzy maja dzieci :)
ja np mam tysiaka co miesiac z 500+ i nie sadze zeby ktos mi dawal te pieniadze. uwazam, ze mi je poprostu oddaja. btw nie znam nikogo kto ma dzieci i zrezygnowal ze zwrotu podatku jakim jest 500+

lilmuzynio

2020-08-30, 17:29
Reisedreth napisał/a:

No teraz to pie**olnąłeś głupotę, gorszej się nie dało.
Spójrz kto aktualnie pobiera największy socjal - 500+, 300+, bon na wakacje, dodatki z mopsu bo nie pracują a mają gówniarzy, 13 emerytura, emerytury dla kobiet które wychowają więcej niż czworo dzieci.
Aktualnie zapie**alamy na bandę nierobów która jedyne co potrafi zrobić to gówniaka i pisać do randomowych ludzi na olx "Dej, mie się należy", "mam horom curke, nie morzna za darmo?".



Ta, na MOPSy z pewnością pracują czyści inaczej.

Ni...........ny

2020-08-30, 20:13
Monsz stanu, zbawca narody w obszczanych gaciach :amused:

kulawiec

2020-08-31, 14:03
Przecież on celowo się zlał w te gacie, to jest takie ocieplanie wizerunku. Dzięki temu te wszystkie stare berety zamiast kupować wkładki, będą dumnie paradowały w obszczanych gaciach, w poczuciu bliskiej więzi ze zbawcą narodu.