18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kosztowna kolizja

~_Yarko_ • 2022-12-11, 16:23
Kierowcy Forda Mustanga i Chevrolet Corvetty postanowili pościgać się na texańskiej atostradzie.


Źródło:

~Angel

2022-12-11, 16:43
Nie wiem jakie są przepisy w USA ale chyba nie ma tam abonamentu na środkowy (wiem że nie jest środkowy) pas :-/

~Velture

2022-12-11, 17:05
~Angel napisał/a:

Nie wiem jakie są przepisy w USA ale chyba nie ma tam abonamentu na środkowy (wiem że nie jest środkowy) pas



W sensie wina nagrywającego? :krejzi:

RobDeMay

2022-12-11, 18:02
Ślepy k***a czy jak on w niego wjechał?? :shock:

SkoPio1

2022-12-11, 18:25
RobDeMay napisał/a:

Ślepy k***a czy jak on w niego wjechał??



tl;dr: kierujący prawym pojazdem był (jest?) głupszy niż ten kierujący lewym pojazdem


Tak to było mnie jwięcej: gazógazo jestę szybki i fsciegły, mam takom fórem (zapisane tak, jak on mówi), że fiu, fiu, dam radę, ten leszcz z lewej przegra, muszę teraz tylko prawą rękę za jądra się chwycić, lewą wyciągnąć w stronę leszcza po lewej, zgiąć rękę w nadgarstku, wyciągnąć dwa palce (te od anglosaskiego fakju), potrząsnąć nią, zawołać: joł, joł, ju faking madafaka, ajem łiner, juarlóser, joł, joł.

No i zabrakło mocy obliczeniowej w mózgu na oszacowanie, KIEDY trzeba zacząć hamować, by wyhamować, i - nawet ważniejsze - oszacowanie, od którego momentu na 100% będzie wiadomo, że manewr wyprzedzania się nie uda.

Kiszonyogórekwadrianie

2022-12-11, 18:32
fuse_beyond napisał/a:

szybcy i martwi


Niestety tylko szybcy, przeżyli qrwysyny

smc

2022-12-11, 18:49
Brakuje polskiego: "Rekord widejłło" :lol:

polakwrocek

2022-12-11, 19:14
Takim ludziom jak przeżyją powinni odcinać dłoń.
Oczywiści bez prawa do zasiłku.

~Angel napisał/a:

Nie wiem jakie są przepisy w USA ale chyba nie ma tam abonamentu na środkowy (wiem że nie jest środkowy) pas



Gdyby ktoś jechał 220 km/h godzinę lewym , a środkowym wyprzedzi by go inny 300km/h i miał wypadek.
No to wina tego co blokuje lewy pas prawda ?
Bo maksymalne ograniczenie prędkości na autostradach to tylko sugestia.

tazos55

2022-12-11, 19:15
32 letniej kobiecie w hyundai nic się nie stało, a tych co się ściagało dwóch z jednego auta zabrano do szpitala stan ciężki stabilny, a z drugiego auta ścigającego się po dzwonie nawiał ale i tak go dorwali i był naj***ny

Savagery

2022-12-11, 19:28
A takie fajne były hamerykańskie :mrgreen:

Siriuz

2022-12-11, 20:01
polakwrocek napisał/a:

Gdyby ktoś jechał 220 km/h godzinę lewym , a środkowym wyprzedzi by go inny 300km/h i miał wypadek.
No to wina tego co blokuje lewy pas prawda ?
Bo maksymalne ograniczenie prędkości na autostradach to tylko sugestia.



Nooo dobrze kombinujesz. Niezależnie od tego z jaką prędkością jedziesz - trzymasz się prawej strony. Wiem, że niektórzy idioci uważają, że skoro jadą z maksymalną dopuszczalną prędkością to nikt nie ma prawa ich wyprzedzać więc mogą jechać sobie dowolnym pasem. Tylko to są idioci, roszczeniowi idioci.

Nexiv

2022-12-11, 20:07
~Angel napisał/a:

Nie wiem jakie są przepisy w USA ale chyba nie ma tam abonamentu na środkowy (wiem że nie jest środkowy) pas



Z tego co widzę, są tam znaki rozjazdowe. Po tym co ostatnio widziałem w Houston, podejrzewam że dwa lawe pasy jadą prosto, dwa prawe odłączają się niedługo na prawo. Tam pasów i ich zmian mają naj***ne od ch*ja.

Poprawka - wypadek z Dallas - ogółem, jeśli nie chciał zjeżdżać na Parker Rd / Old Denton Rd, nie miał powodu by zjeżdżać na lewą. W stanach należy jechać prawym, ale te zjazdy są blisko (znak przy którym się rozj***li sugeruje, że zaraz jest zjazd na te dwie wymienione ulice)