topic

Koszmar we Włoszech. Porwał autobus z dziećmi i go podpalił

poligon6 • 2019-03-20, 18:29
Pewnie spytacie kto mógl podpalić autobus z dziećmi?

Pochodzący z Senegalu mężczyzna uprowadził w pobliżu Mediolanu autokar z dziećmi jadącymi na wycieczkę, a następnie go podpalił. W pojeździe znajdowało się 51 dzieci.

Mężczyzna krzyczał, że chce "pomścić zgony na Morzu Śródziemnym". Koszmar w autobusie trwał 40 minut. Przerwany został w końcu przez karabinierów, których zdołał zawiadomić znajdujący się w autobusie 12-latek. Chłopiec ukrył przed porywaczem telefon komórkowy i wezwał pomoc.

Kiedy dzieci wychodziły na zewnątrz w miejscowości San Donato Milanese , autobus już płonął. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, ale 14 osób, w tym 12 dzieci, nawdychało się dużych ilości dymu i trafiło do szpitala.

Ciekawe czy polskie lewactwo zorganizuje jakis marsz z tej okazji.

https://www.o2.pl/artykul/koszmar-we-wloszech-porwal-autobus-z-dziecmi-i-go-podpalil-6361479326901889a

mucha86

2019-03-21, 09:03
Abraxus napisał/a:

Nie liczyłbym na to, bo Pis nie lubi imigrantów.


*PiS kocha imigrantów dlatego ich wpuszcza do Polski milionami. Czasem tylko wspomni, że nie dla tych z "relokacji".


Justynka99

2019-03-21, 09:22
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tylko że 1 na 1 000 jest takim pojebem. Tak samo z Polakami na zachodzie-Co tydzień słychać jak ktoś coś ukradł, zgwałcił, pobił lub zabił. Wszyscy ludzie na całym świecie są tacy sami a media gadają tylko o tych złych przez co budują ksenofobie. W Polsce podobnie mamy z Ukraińcami.



W dużej części się z Tobą zgadzam, ale dla rasistów też trzeba mieć trochę empatii. Każdy potrzebuje mieć jakiś powód do dumy. Dla jednych to są tytuły naukowe, dla innych medale w sporcie, dla jeszcze innych awans w pracy, czy nauczenie się nowego języka. Natomiast jak się w życiu nie osiągnęło kompletnie nic, to zostaje tylko duma z czynników zupełnie niezależnych od Ciebie. Np. kolor skóry, orientacja seksualna, wzrost, pochodzenie itp. Dopóki sobie tylko gadają w komentarzach, to trzeba się ulitować.


poligon6

2019-03-21, 09:39
Justynka99 napisał/a:

Natomiast jak się w życiu nie osiągnęło kompletnie nic, to zostaje tylko duma z czynników zupełnie niezależnych od Ciebie. Np. kolor skóry, orientacja seksualna, wzrost, pochodzenie itp. Dopóki sobie tylko gadają w komentarzach, to trzeba się ulitować.



To stąd te hasła lewactwa" Dumna z bycia kobieta"., "Black Power",

Abraxus

2019-03-21, 09:46
Justynka99 napisał/a:

W dużej części się z Tobą zgadzam, ale dla rasistów też trzeba mieć trochę empatii. Każdy potrzebuje mieć jakiś powód do dumy. Dla jednych to są tytuły naukowe, dla innych medale w sporcie, dla jeszcze innych awans w pracy, czy nauczenie się nowego języka. Natomiast jak się w życiu nie osiągnęło kompletnie nic, to zostaje tylko duma z czynników zupełnie niezależnych od Ciebie. Np. kolor skóry, orientacja seksualna, wzrost, pochodzenie itp. Dopóki sobie tylko gadają w komentarzach, to trzeba się ulitować.




SirMajkel

2019-03-21, 10:10
wirknc napisał/a:

Mieszkałem w kilku krajach na zachodzie i kilka też zwiedzałem typowo turystycznie, aktualnie mieszkam w szwajcarii (nie polecam). Miałem styczność z różnymi ludźmi, od różnonarodowej patologi po zajebistych polskich specjalistów. Trochę przykro że patologiczna część Polskich imigrantów robi nam taką opinię za granicą, ale trzeba być nieźle niedoj***nym żeby ich do "inżynierów z afryki" porównywać. Polski patus co najwyżej się najebie, da po mordzie drugiemu patusowi z którym pił i to wszystko. Nie wysadzają się w imię allaha, nie strzelają na ulicach, nie uprowadzają dziewczynek ze szkoły żeby je grupowo gwałcić i nie podpalają autobusów z dziećmi. Szanujcie naszą Polskę bo u nas naprawdę wcale nie jest źle!!!
Ps. Rozszyfrowałem twój pedo nick "S.T.U_Cummins" --- Ssałem.Trzystu.Ukraińcom_Cumm in shiet



Jak ja akurat mieszkałem w UK to był w Londynie incydent jak to dwóch albo trzech Cebulaków zgwałciło w autobusie typu double decker pijaną nastoletnią Brytyjkę. Sporo szumu było o tym w mediach. Co prawda patrząc na zachowanie nastoletnich Brytyjek na ulicach nie chce mi się wierzyć, że to był gwałt tylko raczej sytuacja w stylu dała dupy a rano zmieniła zdanie to pozwała o gwałt, ale podobno tam były nagrania z autobusu potwierdzające jej wersję, więc też się zdarza.
Generalnie przychylam się do opinii, że nasi to zrobią syf, wstyd, ukradną, nachlają się i naćpają ale jakiś poważniejszych problemów typu gwałty i terroryzm z nimi nie ma.

Jabulko69

2019-03-21, 10:22
Jak chcial je zabic to mogl to zrobic przy pomocy jakiejs broni. Szybka i bezbolesna smierc - strzal w glowe, ewentualnie ladunki wybuchowe by nawet sie nie zorientowaly kiedy zgina.
Najwiekszym sk***ysynstwem jest zabicie kogos w sposob powolny i bolesny. Tego to ja nawet najwiekszym wrogom nie zycze.

Odisok

2019-03-21, 10:44
Film z wczorajszego porwania autobusu przez Włocha pochodzenia senegalskiego...


ayawaya

2019-03-21, 14:26
wirknc napisał/a:

Mieszkałem w kilku krajach na zachodzie i kilka też zwiedzałem typowo turystycznie, aktualnie mieszkam w szwajcarii (nie polecam). Miałem styczność z różnymi ludźmi, od różnonarodowej patologi po zajebistych polskich specjalistów. Trochę przykro że patologiczna część Polskich imigrantów robi nam taką opinię za granicą, ale trzeba być nieźle niedoj***nym żeby ich do "inżynierów z afryki" porównywać. Polski patus co najwyżej się najebie, da po mordzie drugiemu patusowi z którym pił i to wszystko. Nie wysadzają się w imię allaha, nie strzelają na ulicach, nie uprowadzają dziewczynek ze szkoły żeby je grupowo gwałcić i nie podpalają autobusów z dziećmi. Szanujcie naszą Polskę bo u nas naprawdę wcale nie jest źle!!!
Ps. Rozszyfrowałem twój pedo nick "S.T.U_Cummins" --- Ssałem.Trzystu.Ukraińcom_Cumm in shiet



Czemu nie polecasz Szwajcarii jesli mozna wiedziec?

Foxlifejenkins

2019-03-21, 14:37
wirknc napisał/a:

Mieszkałem w kilku krajach na zachodzie i kilka też zwiedzałem typowo turystycznie, aktualnie mieszkam w szwajcarii (nie polecam).



A z ciekawości, co takiego w Szwajcarii ciebie odpycha?

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-03-21, 15:05
Szwajcaria kiedy uwolniła walutę,to przeciętny obywatel,tego kraju wstał z rana i zrozumiał,że jest dwa razy zamożniejszy.Np wstajesz z rana,patrzysz na konto,a tam złotówki zamieniły ci się w euro.Polacy pracując tu w Polsce zarobili, przeciętnemu Szwajcarowi na nowy samochód,mieszkanie.Najbardziej kumaty kraj,jaki jest.

YebaneDigidongi

2019-03-21, 18:14
Justynka99 napisał/a:

W dużej części się z Tobą zgadzam, ale dla rasistów też trzeba mieć trochę empatii. Każdy potrzebuje mieć jakiś powód do dumy. Dla jednych to są tytuły naukowe, dla innych medale w sporcie, dla jeszcze innych awans w pracy, czy nauczenie się nowego języka. Natomiast jak się w życiu nie osiągnęło kompletnie nic, to zostaje tylko duma z czynników zupełnie niezależnych od Ciebie. Np. kolor skóry, orientacja seksualna, wzrost, pochodzenie itp. Dopóki sobie tylko gadają w komentarzach, to trzeba się ulitować.



Albo płeć

wirknc

2019-03-21, 19:21
Foxlifejenkins napisał/a:

A z ciekawości, co takiego w Szwajcarii ciebie odpycha?



Szwajcaria jako teren to przezajebisty kraj jak ktoś lubi góry, i to potrafi naprawdę wiele zrekompensować. Jeżeli chodzi o kwestie materialne to zarobki są spore... i wydatki również, np. najtańsze ubezpieczenie 230 franków a w nim koszty własne 2500chf każda wizyta u lekarza 150-200chf pomimo ubezpieczenia. Za mieszkanie nowe 3.5 jakies 1800chf miesięcznie ale da się znaleźć coś za około 1200. Parkingów darmowych w zasadzie nie ma, Ogólnie za wszystko się płaci i to nie mało. Średnie płace tutaj to około 5000-6000chf. Jak ktoś jest singlem to opłaca się wyjechać zarobkowo pod warunkiem minimum 4000chf miesięcznie. Zarobić się da i to nie podlega dyskusji.
Nie znam statystyk ale według mnie w Szwajcarii jest jedno z najwększych multikulti w europie, o ile nie największe. Podziwiam ich za to że doskonale sobie z tym radzą. Ktoś sprawia problemy to odbierają pozwolenie na pobyt i do widzenia. Kolejny świetny przepis to żeby pracodawca przyjął imigranta, najpierw musi udowodnić że nie ma na to stanowisko żadnego szwajcara!!! W praktyce wygląda to tak że Szwajcarzy są szlachtą w swoim kraju. Wszystkie najlepsze posady oczywiście obsadzone szwajcarami (niejednokrotnie bez wykształcenia). Jestem z zawodu zwykłym operatorem cnc i wielu kolegów w pracy jest inżynierami, ale w szwajcarii nie mają szans na lepsze stanowisko niż operator. Szwajcarzy są na tyle inteligentni że zdają sobie sprawę że potrzebują imigrantów, choć uważają (nas imigrantów) za plebs! Szwajcarzy nawet nie rozmawiają z imigrantami chyba że są do tego zmuszeni albo to ich praca. To takie niewolnictwo 21 wieku i da się to odczuć na każdym kroku, że po prostu nas kupili.
Nie zrozumcie mnie źle!!! Ja ich podziwiam za to jak potrafili sobie ułożyć kraj dla siebie. To jest ich kraj i ich zasady!!! Poprostu nie dla mnie...
Dodam jeszcze że to raczej nie kraj dla rodzin. Dla kobiet bardzo trudno o pracę, a z jednej wypłaty utrzymać rodzinę nie jest tu łatwo. Dlatego w szwajcari jest najniższy współczynnik dzietności od lat.
Standard życia przy wypłacie 2500-3000e w niemczech lub holandi porównywalny lub nawet wyższy z tym że tam traktują cię po ludzku, no chyba że ktoś wyjechał świńskie ku*asy przeżucać to wtedy nie :P
Ja szwajcarii mówię nie. Choć na pewno jeszczę wrócę (turystycznie) pochodzić po alpach .