18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Koszmar we Włoszech. Porwał autobus z dziećmi i go podpalił

poligon6 • 2019-03-20, 18:29
Pewnie spytacie kto mógl podpalić autobus z dziećmi?

Pochodzący z Senegalu mężczyzna uprowadził w pobliżu Mediolanu autokar z dziećmi jadącymi na wycieczkę, a następnie go podpalił. W pojeździe znajdowało się 51 dzieci.

Mężczyzna krzyczał, że chce "pomścić zgony na Morzu Śródziemnym". Koszmar w autobusie trwał 40 minut. Przerwany został w końcu przez karabinierów, których zdołał zawiadomić znajdujący się w autobusie 12-latek. Chłopiec ukrył przed porywaczem telefon komórkowy i wezwał pomoc.

Kiedy dzieci wychodziły na zewnątrz w miejscowości San Donato Milanese , autobus już płonął. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, ale 14 osób, w tym 12 dzieci, nawdychało się dużych ilości dymu i trafiło do szpitala.

Ciekawe czy polskie lewactwo zorganizuje jakis marsz z tej okazji.

https://www.o2.pl/artykul/koszmar-we-wloszech-porwal-autobus-z-dziecmi-i-go-podpalil-6361479326901889a

Halman

2019-03-20, 18:33
poligon6 napisał/a:


Mężczyzna krzyczał



samiec małpy to samic małpy a nie mężczyzna...

glesner1910

2019-03-20, 18:35
Lewactwo na pewno zorganizuje marsz...poparcia dla brudnego zamachowca.

S.T.U_Cummins

2019-03-20, 18:43
Tylko że 1 na 1 000 jest takim pojebem. Tak samo z Polakami na zachodzie-Co tydzień słychać jak ktoś coś ukradł, zgwałcił, pobił lub zabił. Wszyscy ludzie na całym świecie są tacy sami a media gadają tylko o tych złych przez co budują ksenofobie. W Polsce podobnie mamy z Ukraińcami.

tomasz220289

2019-03-20, 19:29
Wyborcza znalazła polski wątek w kontekscie tego zajscia, otoz jegomosc ogladal mecz mś w pilce noznej Polska- Senegal ktory odbył sie rok temu w Rosji , co nadaje nowy ton całej sprawie.

wirknc

2019-03-20, 20:33
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tylko że 1 na 1 000 jest takim pojebem. Tak samo z Polakami na zachodzie-Co tydzień słychać jak ktoś coś ukradł, zgwałcił, pobił lub zabił. Wszyscy ludzie na całym świecie są tacy sami a media gadają tylko o tych złych przez co budują ksenofobie. W Polsce podobnie mamy z Ukraińcami.



Mieszkałem w kilku krajach na zachodzie i kilka też zwiedzałem typowo turystycznie, aktualnie mieszkam w szwajcarii (nie polecam). Miałem styczność z różnymi ludźmi, od różnonarodowej patologi po zajebistych polskich specjalistów. Trochę przykro że patologiczna część Polskich imigrantów robi nam taką opinię za granicą, ale trzeba być nieźle niedoj***nym żeby ich do "inżynierów z afryki" porównywać. Polski patus co najwyżej się najebie, da po mordzie drugiemu patusowi z którym pił i to wszystko. Nie wysadzają się w imię allaha, nie strzelają na ulicach, nie uprowadzają dziewczynek ze szkoły żeby je grupowo gwałcić i nie podpalają autobusów z dziećmi. Szanujcie naszą Polskę bo u nas naprawdę wcale nie jest źle!!!

Ps. Rozszyfrowałem twój pedo nick "S.T.U_Cummins" --- Ssałem.Trzystu.Ukraińcom_Cumm in shiet

shoe5maker

2019-03-20, 22:00
wirknc napisał/a:

aktualnie mieszkam w szwajcarii (nie polecam).



Więc to tak. Sam się osiedlił i innym odradza, aby czasem nie wygryźli go od socjalu. Nieładnie tak.

PieronJasnySzlag

2019-03-21, 01:22
S.T.U_Cummins napisał/a:

Wszyscy ludzie na całym świecie są tacy sami


To że Ty czujesz się taki sam jak murzyni czy kozojebcy nie znaczy że tak jest.
Nie, niejesteśmy tacy sami i dlatego biały człowiek kolonizuje marsa a czarny lepi kolejną chatke z krowiego łajna.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-03-21, 03:30
Przypominam że nie jaki Kadaffi trzymał tam ten burdel za ryj i miał czym,ale jak chciał,tego użyć,to nie zdążył,bo nadleciały Tomahawki.Chce też zaznaczyć,że ostatnio w w Warszawie odbyła się konferencja,jak zniszczyć kolejny kraj,który trzyma jeszcze i ma siłę,żeby tego burdelu nie było więcej.Każdy kto na mapie,jak wygląda obszar morza śródziemnego zrozumie,że nie jest możliwe uszczelnienie tej granicy.Nie którzy twierdzą,bo to dlatego,że merkel ich zaprosiła i gdyby nie jej zaproszenie,to by ich nie było,bo merkel zaklęcie wypowiedziała,a jak coś,to ch*jowa lewaczka,mogłaby ich wyprosić,to by znikli.Orban ich nie wpuścił tak,że wydeptali mu kraj w drodze do Niemiec i bogatych krajów skandynawskich hahha merkel nie ratowała emigrantów,tylko rządy Włoch i Grecji,które sobie z kolejnym problemem nie radziły znowu.

Usztafik

2019-03-21, 04:18
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tylko że 1 na 1 000 jest takim pojebem. Tak samo z Polakami na zachodzie-Co tydzień słychać jak ktoś coś ukradł, zgwałcił, pobił lub zabił. Wszyscy ludzie na całym świecie są tacy sami a media gadają tylko o tych złych przez co budują ksenofobie. W Polsce podobnie mamy z Ukraińcami.



Chciałbym napisać, że myślących w ten sposób jest też 1 na 1000, jednak skala sp***olenia umysłowego i poprawności politycznej każe sądzić coś innego.

wulfgarval

2019-03-21, 05:24
Jak biały coś zrobi to bez przerwy lament, że "terrorysta", a tu po prostu "mężczyzna". Mam nadzieję, że każda osoba odpowiedzialna za takie manipulacje słowne pójdzie na takiego dymka razem z innymi senegalczykami.
Jak prawicy nie popieram, tak lewicę wepchnąłbym do tego autobusu.

Mr.Diesel

2019-03-21, 07:26
A polskie prawactwo zorganizowało marsz po masakrze w New Zeland ?
Jak w ogóle polskie władze mogły wpuścić do naszego kraju takiego białego terrorystę !!!

P4GER

2019-03-21, 07:32
Chłopiec stał się bohaterem, wielkie brawa dla dzieciaka, a te małpy niech mają pretensje to przemytników za metody transportu, swojego kraju za grabież swojej ludności i trochę do siebie bo to oni ryzykują, to jest w tej chwili dzicz, podpalają ludzi za kradzież, gwałcą grupowo dzieci, wszystko tylko siłą, a my mamy te różnice kulturowe tolerować, j***ć to zasrane lewactwo, zero tolerancji, tu się wychowałem z białymi ludźmi i tak chcę umrzeć, nie chcę inaczej bo tak mi dobrze

Wiewór

2019-03-21, 07:58
poligon6 napisał/a:

Ciekawe czy polskie lewactwo zorganizuje jakis marsz z tej okazji.


Nie liczyłbym na to, bo Pis nie lubi imigrantów.

poligon6

2019-03-21, 08:43
Mr.Diesel napisał/a:

A polskie prawactwo zorganizowało marsz po masakrze w New Zeland ?
Jak w ogóle polskie władze mogły wpuścić do naszego kraju takiego białego terrorystę !!!



Nie wiem czy to ironia czy cięzkie zj***nie umysłowe. Ale wytłumacze jak lewakowi, jak odwiedzał Polskę nie był jeszcze terrorystą. Pewnie nadredaktor Mi-mi-michnik wysnuje teze że w Polsce przesiąkła nazizmem, faszyzmem, nacjonalizmem i co tam jeszcze , ale nie zapominajmy że odwiedził tez Izrael, gdzie wiedza jak radzic sobie z muslimami.

Prawactwo nie protestuje wobec przemocy, za to lewica tak, widac przeszkadzaja im tylko prawicowe zamachy a te muslimskie pomijaja milczeniem.