18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parzo

2014-12-29, 18:31
Zal und rozpacz. Ić f h*j. :roll:

Ko...........on

2014-12-29, 18:36
Obejrzałem i pomyślałem. Zrobił to typowy wyborca KNP. 12 lat i wielcy ekonomiści hahahahahahahahah

Imie_jego_44

2014-12-29, 18:41
Kaczyński lewakiem :facepalm3: co za zindoktrynowany ignorant to spłodził?

GreXiu

2014-12-29, 18:41
Urban jako mojo-jojo mnie przekonał.

Kv...........ft

2014-12-29, 18:59
Ja Ozjaszowi i całej kanapie jak najlepiej życzę, ale to jest beznadziejnie wręcz nieśmieszne.

Imie_jego_44 napisał/a:

Kaczyński lewakiem :facepalm3: co za zindoktrynowany ignorant to spłodził?



Zindoktrynowany ignorant powiadasz... Rozumiem więc, że wg. ciebie, gdyby Bierut za swojego żywota był pobożnym praktykującym katolikiem i konwertytą z judaizmu, który twierdził iż kocha Polskę, ale jednocześnie prostytuował ją z zagranicznymi mocarstwami też nie byłby lewakiem?

RottenFetus napisał/a:

Złe państwo uniemożliwia uczciwym przedsiębiorcom, bankierom, korporacjom, etc, działać i traktować ludzi z szacunkiem. Największym problemem płacy, jest stawka minimalna przez którą nie można dać podwyżki pracownikowi. Wszak to pracodawcy chcą z całego serca, nawet szeregowemu pracownikowi dać uczciwą pensję, a cały wyzysk to tylko kłamstwo, tak samo jak określanie Polski jako kraj kolonialny. Najbardziej tracą oczywiście na tym wielkie korporacje, którym zły rząd nie tylko umarza podatki, ale i współfinansuje inwestycje, wszak gdyby nie to, mogli by w końcu zacząć płacić ludziom uczciwie, na takim samym poziomie, na którym płacą w fabrykach na zachodzie za taką samą kasę.

No i jeszcze raz, złe prawo pracy, które uniemożliwia człowiekowi negocjować swoją stawkę i charakter pracy. Przecież zwykły człowiek, szczególnie nie będący żadnym wykwalifikowanym personelem, ma tak ogromne szanse w takich negocjacjach z wielką korporacją, że prawo pracy mu tylko to utrudnia. Bo kto to widział, żeby zmuszać pracownika do pracy poniżej ośmiu godzin, do płatnych urlopów, ubezpieczeń, czy zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.



Do książek knypie. Chociaż skoro nie łapiesz tych prostych zależności pomiędzy płacą minimalną a bezrobociem, idei ulg podatkowych i ograniczeń płynących z obecnego prawa pracy, które taki np. Ozjasz tłumaczy jak chłop krowie na miedzy, nie wróżę sukcesów w nabywaniu wiedzy w kontakcie z o wiele trudniejszą literaturą. Nie pozdrawiam.

Patryk.

2014-12-29, 19:10
Męski masz głos...

NieWiemZeWiem

2014-12-29, 19:13
oho ale ból upy w komentarzach, chyba jakieś p*zdy z kwejka pozakładały tutaj konta