18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

buzman

2014-12-29, 16:25
nawet śmieszne!

~Velture

2014-12-29, 16:28
zabawne jak wezwanie do zapłaty podatku dochodowego z urzędu skarbowego.....

ziomka22

2014-12-29, 16:33
Korwinówki-dziewczynki z wąsem będą walczyć z lewactwem... :roll:

_R...........s_

2014-12-29, 16:35
Jakieś k***a kończity wurst z brodami, w końcu jaki polityk, takie wyborczynie. Poza tym, jebli się trochę w składnikach. Powinna być naiwność, dziecięce spojrzenie na świat, oraz lenistwa, a sekretnym składnikiem byłaby fanatyczny pogoń za jakimś wodzem który powiem jak żyć.


edit:
@furor.condemnandi
Oprócz banałów, które nawet tusk, kaczor i inni mówili, typu za wysokie podatki, za duża biurokracja, kulejąca edukacja oraz służba zdrowia, czy politycy kradną jkm nie powiedział kompletnie nic interesującego. Cała reszta jego wizji świata jest dziecinnie idiotyczna. Naprawdę zazdroszczę wam wiary w takie banały.

Złe państwo uniemożliwia uczciwym przedsiębiorcom, bankierom, korporacjom, etc, działać i traktować ludzi z szacunkiem. Największym problemem płacy, jest stawka minimalna przez którą nie można dać podwyżki pracownikowi. Wszak to pracodawcy chcą z całego serca, nawet szeregowemu pracownikowi dać uczciwą pensję, a cały wyzysk to tylko kłamstwo, tak samo jak określanie Polski jako kraj kolonialny. Najbardziej tracą oczywiście na tym wielkie korporacje, którym zły rząd nie tylko umarza podatki, ale i współfinansuje inwestycje, wszak gdyby nie to, mogli by w końcu zacząć płacić ludziom uczciwie, na takim samym poziomie, na którym płacą w fabrykach na zachodzie za taką samą kasę.

No i jeszcze raz, złe prawo pracy, które uniemożliwia człowiekowi negocjować swoją stawkę i charakter pracy. Przecież zwykły człowiek, szczególnie nie będący żadnym wykwalifikowanym personelem, ma tak ogromne szanse w takich negocjacjach z wielką korporacją, że prawo pracy mu tylko to utrudnia. Bo kto to widział, żeby zmuszać pracownika do pracy poniżej ośmiu godzin, do płatnych urlopów, ubezpieczeń, czy zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.

furor.condemnandi

2014-12-29, 16:49
@up Jeżeli to co przedstawia KNP jest dziecięcym spojrzeniem na świat, to widocznie jesteś na poziomie płodu, a wiesz co tacy jak Ty robią z płodami?

Ko...........ę

2014-12-29, 17:15
Bardziej pasuje: korwiniary

Virsitaris

2014-12-29, 18:09
@RottenFetus

k***a, ale Cię w te święta mocno skrzywdzili. Pod jaki numer wysyłać sms o treści "Pomoc"?

Tassadar

2014-12-29, 18:10
RottenFetus
Nie płacz tyle folksdeutschu bo się zmęczysz, i ci koledzy z klubu homogenizowanego wtedy nie pomogą bo sobie czasem fryzurki rozwichrzą.

xbandzior

2014-12-29, 18:10
nie smieszne
babka chyba srała podczas nagrania

CichaWoda

2014-12-29, 18:27
sporo ktoś poświęcił czasu żeby to wyprodukować, cos musi być na rzeczy

xv89

2014-12-29, 18:28
Ale gówno... jak tak dalej pójdzie, to ten portal zamieni się w drugiego kwejka...

Ko...........on

2014-12-29, 18:28
Wy sk***ysyny obrażacie mojego pana Janusza Korwin Mikke! Tylko KNP! Nie wiem czemu, ale wszyscy moi koledzy głosują na KNP to i ja głosuję!

pi...........ja

2014-12-29, 18:30
Pierwsze skojarzenie- to co wygrało eurowizję. A drugie 2%. Rewolucjoniści haha.