18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin-Mikke Song

BrainSeeker • 2014-02-18, 21:56


znalazłem przypadkiem ale uśmiałem się jak głupi :)


jak było to przepraszam za moje ch*jowe szukanie.

uneventful

2014-02-18, 22:03
musze przyznać, że masz wyrafinowane poczucie humoru

dnr

2014-02-18, 22:09
Jak można nie dać piwa za Kelthuza? :)

Fiki

2014-02-18, 22:12
WTF? Przecież to brzmi jak "Wolnościowiec w Łagrze" oj Kelthuzie, oj Kelthuzie :D

Kaef

2014-02-18, 22:27
dnr napisał/a:

Jak można nie dać piwa za Kelthuza? :)

Normalnie.

Polandball

2014-02-18, 22:38
Ten kawałek jest zdecydowanie lepszy (Podatki - Korwin-Mikke feat. Skiba):


martinkane

2014-02-19, 08:26
Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii KlubówDemokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich '68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]"


cała prawda o waszym prawicowym mesjaszu który się okazał antypolskim żydem i masonem

le...........k8

2014-02-19, 09:31
@martinkane
Bubel sam jest żydem, więc o czym mówimy, za każdym razem, kiedy wyciąga materiały "obciążające" skutek jest zupełnie odwrotny zupełnie tak jak z materiałami, kiedy JKM przebywał w więzieniu i tylko potwierdził jego niewinność, mogę wręcz powiedzieć, że Leszek Bubel działa na korzyść KNP.
Bubel to taka odwrotność Michnika jeden wszędzie widzi żydów a drugi antysemitów, tylko że jeden siedział w zakładzie psychiatrycznym a drugi uważany jest niestety za autorytet moralny.
Co ciekawe JKM raz uważany jest za antysemitę, a raz za żydo-masona, ja osobiście proponowałbym trochę konsekwencji i ustalenie jednej spójnej wersji.

mare30ks

2014-02-19, 12:17
oho, zaczyna sie fala hejtu bo krula obrazaja :) trzeba zewrzec szyki i bronic godnosci najmadrzejszego polaka :)

femi666

2014-02-19, 12:39
@mareks Czytanie ze zrozumieniem to tak słabo wypada nie? Nie żaden hejt tylko 1 odpowiedź (słownie: jedna) i to bardzo konstruktywna. Widzę, że jedynym hejterem to jesteś ty i na siłę próbujesz tp sprowokować.
Ale cóż, trzeba z czegoś żyć, w unii to sobie wymyślają dyrektywy o prostości banana a ty wymyślasz nie istniejący hejt tym samym wyśmiewając ludzi co są za korwinem.

Skyperian

2014-02-19, 13:05
Tak prawicowy że ma dwie prawe ręce do roboty.