18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin-Mikke Song

BrainSeeker • 2014-02-18, 21:56


znalazłem przypadkiem ale uśmiałem się jak głupi :)


jak było to przepraszam za moje ch*jowe szukanie.

WielkaRura

2014-02-19, 13:08
martinkane napisał/a:

Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii KlubówDemokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich '68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]"


cała prawda o waszym prawicowym mesjaszu który się okazał antypolskim żydem i masonem


Prawda jest taka, że po prostu jesteś niezłym kretynem. :lodowka: Ile razy ma wam idiotom pokroju takiego jak TY tłumaczyć tak proste zależności? k***a, przecież on nie ukrywa, że był w SD, wiele razy na swoich spotkaniach o tym opowiada(nawet nikt nie musi wymagać od niego jakichkolwiek wyjaśnień). Jak wejdzie do europarlamentu, to też będziesz mówił, że jest lewakiem, bo to jest twór lewackich dz**ek? Kretyn.

Edit.. ten kretyn jest tak leniwy, że potrafi tylko kopiować wypowiedzi innych lewaków z portalu lewizna(.)pl. Kretyn posługuje się cytatami z książek, których nigdy na oczy nie widział.

mare30ks

2014-02-19, 13:35
@femi666 chyba nie ja mam problem z czytaniem skoro nawet nie zrozumiales o co mi chodzilo :roll:

wl...........95

2014-02-19, 15:06
Cały ten Kelthuzz to jakiś człowiek chory umysłowo. Wszystkie jego twory muzyczne (a ma ich całkiem sporo) są co najwyżej żałosne ( o ile gościu gra na basie całkiem dobrze to jego wokal i teksty o JKM i ,,wykuwaniu stali długiej na trzy łokcie i szerokiej na cal' są co najwyżej żałosne). Swoim zachowaniem narobił kupę wstydu środowiskom Rodzimowieczym , z którymi się przez pewien czas identyfikował. Miałem nieprzyjemność rozmawiaćz nim na jednym z forów internetowych i zostałem obrzucony tekstami typu ,,a gdzie kotuś widzisz głupotę? w teorii ekonomicznej szkoły austriackiej? mam cię zabić?" czy ,,27 marca gram w Kielcach, pub Dziurka, ul. Sienkiewicza. Moge ci matke nawet obrazic, zeby cie zmotywowac. W koncu rzadko sie zdarza by glupia kobieta urodzila mądrego syna a ty potwierdzasz regułę"

Geho

2014-02-19, 15:15
@wlade95

co to tych piosenek jak ta tu to faktycznie, zj***ne (i trochę ich ma). Ale Dumni Synowie Gromu czy Wykułem Miecz Zemsty dobry jest :D

wl...........95

2014-02-19, 16:00
@Geho
No cóż., wg mnie to wiocha, ale nie rustykalne tematy tylko wiocha najgorszej swej możliwej odsłonie z czerwononosym od bimbru rolnikiem stojącym po łydki w gnoju. Dokonania muzyczne Wszebąda Wielbłąda Sławidąba Męczywóra Czapli czy jak się on tam tytułował są nawet poniżej poziomu fińskiego Korpiklani.
Lubie tego typu muzykę ale zrobioną porządnie i na poziome np polski Worshiper rosyjskie Svarga i Arkona, ukraiński Chor czy fińskie Monsorrow.

kajko071

2014-02-19, 16:00
Za Kelthuza zawsze piwo.

Hangman108

2014-02-20, 01:23
Co do piosenek o Korwinie: