18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

koronawirus

elbuero • 2020-05-08, 00:31
krótki wywiad dotyczący koronawirusa



Yanush

2020-05-08, 12:14
qaz123edc napisał/a:

A dlaczego nie? Pokarało mnie i urodziłem się w tym kraju przegrywów z husarskim proporczykiem w dupie. Co poradzić?



To, że zapraszam pionku wypie**alać z Polski, jak nie pasi. Lub nie być kretynem jakim jesteś i jednostrzałowcem, naucz się innych języków i się powtórzę, zapraszam wypie**alać pionku.

zerwikaptur napisał/a:

Mówi ze ma w dupie koronę ze nie włącza radia i tv i dzięki temu nie słucha tych pie**olen i ma to w dupie
Tyle powiedziała
Zawsze możesz się postarać o paszport innego kraju
Wybierz jakiś i droga wolna jak cię polskość mierzi .
A odemnie h*j ci w dupe
A jak masz z tym problem to adres ci podam i zapraszam na mały sparing kmiocie bezpaństwowy
Taki znajduch z ciebie bez poczucia przynależności taki przegryw co chce przeżyć a nie żyć .
Szkoda twoich dzieci jak je będziesz miał bo wychować na wdupowlazy liżące dupe jakiemuś Niemcowi udowadniając na sile ze są takimi samymi



Spoko, ja też poproszę jego adres jak co :)

zerwikaptur napisał/a:

Mówi ze ma w dupie koronę ze nie włącza radia i tv i dzięki temu nie słucha tych pie**olen i ma to w dupie
Tyle powiedziała
Zawsze możesz się postarać o paszport innego kraju
Wybierz jakiś i droga wolna jak cię polskość mierzi .
A odemnie h*j ci w dupe
A jak masz z tym problem to adres ci podam i zapraszam na mały sparing kmiocie bezpaństwowy
Taki znajduch z ciebie bez poczucia przynależności taki przegryw co chce przeżyć a nie żyć .
Szkoda twoich dzieci jak je będziesz miał bo wychować na wdupowlazy liżące dupe jakiemuś Niemcowi udowadniając na sile ze są takimi samymi



Razem go dojedziemy, ale pojedynczo aby honor był.

Justynka99

2020-05-08, 12:23
Śmieszne patusy :D Już się chcą bić, bo inne poglądy :D

badrass

2020-05-08, 14:20
Trza się było języka wroga uczyć, a nie pedalski angielski, niemiecki

SPIERDOLIX

2020-05-08, 14:33
Co za j***ny pederasta jakieś ruskie gówno tu wrzuca na polski serwis, wypie**alać z tym i wrócić z napisami chociaż, ale lektor milej widziany

Vis_PL

2020-05-08, 18:17
Hrodgar napisał/a:

Ok, poproszę tłumaczenie na któryś z cywilizowanych języków.



Haha czaicie bo rosyjski to język dla debili haha :--D

Do szkoły wypie**alaj się uczyć!

Prof._Kot_Budd

2020-05-08, 19:11
Justynka99 napisał/a:

Śmieszne patusy Już się chcą bić, bo inne poglądy



Nie dlatego, że ma inne poglądy, a dlatego, że obraża dumny polski naród, którego mamy honor być częścią.
Dla młodych ludzi z lewackim spaczeniem niechęć do własnego narodu jest "poglądem", a sranie na siebie samego wyrazem wolności i nowoczesności, na rodzinę też dajecie sobie j***ć ? Tą są elementarne sprawy honoru, jak nie rozumiecie, to możecie wypie**alać szorować jakiemuś niemcowi czy żydkowi grzyba. ELO

ellsworth

2020-05-08, 21:10
zerwikaptur napisał/a:

No widzisz będąc idiota nie skorzystałeś z szansy siedzenia cicho i musiałeś się ujawnić
Dla twojej wiadomości rosyjski jest słowiańskim językiem tak hak nasz i około 57% języka jest identyczna z naszym
Różnice wybrzmieniu wynikają ze sposobu akcentowania i artykulacji zgłosek i sylab .
Większe podobieństwo jest między słowiańskimi językami z grupy zachodniej i tak Słowacji ma około 70% podobnych słów do naszego



Taaa. A potem wchodzi słowaczka do polskiego sklepu i mówi że chce kupić "majtki z c*pką".

Rozjebie

2020-05-09, 02:11
Justynka99 napisał/a:

Śmieszne patusy Już się chcą bić, bo inne poglądy



Jakie "poglądy"? Koleś obraza ojczyznę, to słusznie należy mu się ch*j w dupę. Za znieważanie Polski możesz mieć sprawę karną w sądzie, wiec jakie k***a "poglądy"?

qaz123edc napisał/a:

A dlaczego nie? Pokarało mnie i urodziłem się w tym kraju przegrywów z husarskim proporczykiem w dupie. Co poradzić?



Właśnie przez takie p*zdy w narodzie nasz kraj kuleje

aret

2020-05-10, 04:41
Czy tu k***a się komuś cos poj***ło?