18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

koronawirus

elbuero • 2020-05-08, 00:31
krótki wywiad dotyczący koronawirusa



tonieja

2020-05-08, 00:36
ni ch*ja, nie panimaju

sqnk

2020-05-08, 00:57
dlatego pis wygra bo sarym babom nie zalezy a madki 500 poleca bo kto by nie chcial zeby miesiecznie oddawano mu 5 stow..

Belweder

2020-05-08, 01:02
Widać, że stare babska i ich pie**olnięta gadka nie tylko u nas w Polsce jest obecna.

Hrodgar

2020-05-08, 07:13
Ok, poproszę tłumaczenie na któryś z cywilizowanych języków.

darayavahus

2020-05-08, 07:36
Hrodgar napisał/a:

Ok, poproszę tłumaczenie na któryś z cywilizowanych języków.



-co myslisz o koronawirusie?

-w dupie mam koronawirusa..

Level tłumaczenia: absolutny początkujący, bez znajomości języka.

qaz123edc

2020-05-08, 08:06
Hrodgar napisał/a:

Ok, poproszę tłumaczenie na któryś z cywilizowanych języków.



Przecież i tak umiesz tylko piszczeć po polsku, języku ludzi przegranych, więc czego się plujesz polaczku? :D

McQurwa

2020-05-08, 08:40
Krótko i zwiąże i na temat

zerwikaptur

2020-05-08, 08:44
Hrodgar napisał/a:

Ok, poproszę tłumaczenie na któryś z cywilizowanych języków.



No widzisz będąc idiota nie skorzystałeś z szansy siedzenia cicho i musiałeś się ujawnić
Dla twojej wiadomości rosyjski jest słowiańskim językiem tak hak nasz i około 57% języka jest identyczna z naszym
Różnice wybrzmieniu wynikają ze sposobu akcentowania i artykulacji zgłosek i sylab .
Większe podobieństwo jest między słowiańskimi językami z grupy zachodniej i tak Słowacji ma około 70% podobnych słów do naszego

Pawehan

2020-05-08, 08:47
zerwikaptur napisał/a:

No widzisz będąc idiota nie skorzystałeś z szansy siedzenia cicho i musiałeś się ujawnić
Dla twojej wiadomości rosyjski jest słowiańskim językiem tak hak nasz i około 57% języka jest identyczna z naszym
Różnice wybrzmieniu wynikają ze sposobu akcentowania i artykulacji zgłosek i sylab .
Większe podobieństwo jest między słowiańskimi językami z grupy zachodniej i tak Słowacji ma około 70% podobnych słów do naszego



Ty nie pie**ol jak Balcerowicz tylko przetłumacz.

Justynka99

2020-05-08, 09:05
W Polsce też reżimowa telewizja takie sondy przeprowadza. Tyle tylko, że puszczają tylko odpowiedzi, w których jest odpowiednio dużo czołobitności dla wodza, który wraz z kotem broni nas przed wirusem własną piersią, a najlepiej jeszcze stwierdzeniem, że wirusa rozsiewa opozycja, żeby nie dopuścić do wyborów. Dodatkowe punkty są za zaznaczenie, że wybory są "demokratyczne" i "wolne".

Yanush

2020-05-08, 09:22
qaz123edc napisał/a:

Przecież i tak umiesz tylko piszczeć po polsku, języku ludzi przegranych, więc czego się plujesz polaczku?



To na ciul się wypowiadasz w tym języku "dupo swego ojca"?

:-D

zwierzak30

2020-05-08, 09:53
@zerwikaptur
Po Polsku -poszukać- każdy z nas wie co oznacza.
Po Słowacku -poszukać=por*chać.
Podobieństwo jest,ale znaczenie w ch*j inne. :)

qaz123edc

2020-05-08, 10:26
Yanush napisał/a:

To na ciul się wypowiadasz w tym języku "dupo swego ojca"?



A dlaczego nie? Pokarało mnie i urodziłem się w tym kraju przegrywów z husarskim proporczykiem w dupie. Co poradzić?

zerwikaptur

2020-05-08, 11:16
Pawehan napisał/a:

Ty nie pie**ol jak Balcerowicz tylko przetłumacz.



Mówi ze ma w dupie koronę ze nie włącza radia i tv i dzięki temu nie słucha tych pie**olen i ma to w dupie
Tyle powiedziała

qaz123edc napisał/a:

A dlaczego nie? Pokarało mnie i urodziłem się w tym kraju przegrywów z husarskim proporczykiem w dupie. Co poradzić?



Zawsze możesz się postarać o paszport innego kraju
Wybierz jakiś i droga wolna jak cię polskość mierzi .
A odemnie h*j ci w dupe
A jak masz z tym problem to adres ci podam i zapraszam na mały sparing kmiocie bezpaństwowy
Taki znajduch z ciebie bez poczucia przynależności taki przegryw co chce przeżyć a nie żyć .
Szkoda twoich dzieci jak je będziesz miał bo wychować na wdupowlazy liżące dupe jakiemuś Niemcowi udowadniając na sile ze są takimi samymi