18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koreańskie służby specjalne

adam665 • 2015-03-06, 09:32
Szybkość niczym Bruce Lee karate mistrz ! :shock:

Namezor

2015-03-06, 17:19
Może i w walce na ringu by szans nie miał, ale na zaczepki pijanych cwaniaków idealne :)

tristandefevre

2015-03-06, 17:31
Primo: Gdyby sztuki walki nic nie dawały, to by ich nie rozwijano przez setki lat i nie uczono w wojsku policji itp.
Secundo: Skoro sztuki walki to pic na wodę fotomontaż. To mieszana SZTUKI WALKI wzięły się skąd? Z chipsów?

NieWiemZeWiem

2015-03-06, 17:32
W sztukach walki chodzi o to, że można te całe triki wykorzystywać wtedy kiedy przeciwnik, stosuje tą samą sztukę walki przeciwków Ciebie. Po drugie sztuki walki się przydają, wystarczy że przeciwnik z ulicy zrobi zamach podobny do tego na który uczyłeś się na treningu kontrataku i gościa powalasz.

GumowyKurczak

2015-03-06, 18:01
Gdyby miał jeszcze długie siwe włosy to bym pomyślał że to koreański wiedźmin na eliksirach, pieprzona maszyna do zabijania :)

exfon

2015-03-06, 18:18
Pieprzenie pieprzeniem, pół filmiku, to "chwyty" pokazujące że wyciąga ręce przed siebie, a ludzie po nich spływają.
Choć gibkość ma :d

ProVVe

2015-03-06, 18:18
Za skilla piwo leci, ale kto sie prał po ryju wie jak jest w życiu, a jak na treningu... Koles wyjdzie sprzeda kopa/kolano na jaja i nic jak tylko budzic sie w szpitalu... k***a jest tyle mozliwość, że ja pie**ole. Swoją droga możesz wszystko umieć, ale widziałem jak typ po jednym jebbnięciu złamał sobie rękę na twarzy gościa to drugi juz go pozamiatał

Marian5

2015-03-06, 18:28
ustaw sie tak: lewa reka w gorze 20 cm nad glowa, prawa przy tulowiu, lewa noga do przodu a prawa w polszpagacie - dobra, teraz moge zaprezentowac moj super skuteczny obezwladniajacy cios.

qwerq221

2015-03-06, 19:07
Zapewne kitajec spuściłby wpie**ol większości normalnych facetów, ale chciałbym zobaczyć go w normalnej walce na ulicy jak to by wyglądało w rzeczywistości bo ciągle mam wrażenie, że takie kitajce i tak nie mieliby szans z 2 metrowym 115 kilowym klocem bo zwyczajnie siłą by mu nie dorównywał i ch*j wielki z tych jego technik