18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koreańczyk eksperymentuje z naszym Spirytusem

ka...........91 • 2017-10-04, 18:42

Koreanczyk powraca z nowym pomyslem Habanero+Spiryt
pytanie do widzow potrafilby mu ktos napisac by zrobil nalewke z szerszeni ale ze spirytusu ?

~Velture

2017-10-04, 18:48
Nigdy nie zrozumiem obcokrajowców traktujących nasz spirytus jako napitek.
Spiryt nie służy do picia k***a mać... w sensie nie do picia w czystej postaci.

Podobnie jak ludzie próbują tej sfermentowanej skandynawskiej ryby i pie**olą, że okropna a nie jedzą jej tak jak powinno się to jeść.

wojtasbbi

2017-10-04, 19:24
Dobrze, że są napisy... Ja wiem że Polacy itd ale kto pije czysty spiryt? Ja go stosuje do produkcji nalewek

Valdix

2017-10-04, 19:58
Trzeba ich po prostu nauczyć. Na szybko to polecam - wywar z mocnej owocowej, posłodzonej herbaty (albo rozpuszczonych cukierków typu ice) wymieszać pół na pół lub 2:3 ze spirem, poczekać, aż się przeżre i .. rzecz jasna .. spożyć ze smakiem :)

poligon6

2017-10-04, 20:03
"Nigdy nie zrozumiem obcokrajowców traktujących nasz spirytus jako napitek.
Spiryt nie służy do picia k***a mać... w sensie nie do picia w czystej postaci. '

Pozwole się niezgodzić, mozna pić tylko trzeba umieć, jedyne co nie mozżna to otworzyć parasola w dupie, chciarz wszystko zalezy jakiego parasola, i w jakiej dupie.

Polecam też rewelacyjny drink "Ognie moskwy" Do literatki 200 ml wlewamy od 50 do 75 ml spirytusu (lub wódki), zalewamy to winem musującym. Uwaga! Spirytus (wódka) musi być bardzo dobrze schłodzony, wódka powinna dojść do stanu jakby konsystencji miodu, co wymaga długiego chłodzenia w zamrażarce. Wino musujące musi być zimne, tzn. góra do 6 stopni Celsjusza!

Wersja jaka piłem spirytus z pobliskiej jednostki wojskowej do odmrazania wirników, dobry czysty ale trzymany w beczkach po ropie wiec troche pachniał, do tego "sowietskoje igritskoje" za 3,6pln. Szybko uderza ale nie zwala z nóg

The_Generat

2017-10-04, 21:12
"Spiryt nie służy do picia k***a mać... w sensie nie do picia w czystej postaci. "

kolejny dowód na to, że powinni przywrócić zasadniczą służbę wojskową

kokos_123

2017-10-04, 21:14
alkohol rozkłada kapsaicyne, więc jak przez dzień papryczki były w spirytusie, to nie pieką jak cholera, tylko da się je zjeść. :mrgreen:

pieką trochę mniej :evil:

b0r000

2017-10-04, 21:30
Habanero i spirytus 96? Gdyby to była stara kreskówka jak "Zwariowane Melodie" to by z tego kubeczka buchnął jaki mały grzyb jak po wybuchu atomowym :amused:

~Velture

2017-10-04, 21:39
kokos_123 napisał/a:

alkohol rozkłada kapsaicyne, więc jak przez dzień papryczki były w spirytusie, to nie pieką jak cholera, tylko da się je zjeść. :mrgreen:

pieką trochę mniej :evil:


Nie rozkłada tylko rozpuszcza w wodzie... Dlatego jak zjesz coś pikantnego to najlepiej popić piwem albo innym alkoholem.

Noside

2017-10-04, 21:48
Sk***ysyn zaj***ny. Przez te 2:30 co gadał, to już mu się dawno wygazowała. U nas dawno by drugą lecieli!

modyf

2017-10-04, 22:24
Oczywiście, że spirytus da się pić, cała tajemnica to zrobić to na wdechu.

Hrabia Drapula

2017-10-04, 22:59
mięczak, Stefan co stoi pod monopolem popił by tym spirytem a zamiast gumy do żucia miał by osy

Orikon

2017-10-05, 01:23
Nie poszło bo tylko p*zda zakąsza....... :D

doopa

2017-10-05, 01:26
to mu drina zrobiła ;D

DoubleBorger

2017-10-05, 02:03
Polecam polskie napisy włączyć z youtube. Żadny efekt, ale zawsze coś :-)