18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korea

~Velture • 2018-04-01, 06:12
-Czy twoim zdaniem powinniśmy podjąć działania zbrojne względem korei północnej?
-Zdecydowanie tak.
-A gdzie jest korea północna?
-Eeeeeeeeeeeeeeee... gdzieś tutaj.
Debilne hamburgery w natarciu... :homer:


natking

2018-04-02, 03:20
@Suchmistrz w sedno. Istnieje diametralna różnica pomiędzy "ch*j mnie obchodzi ten kraj i jego ludzie, więc w dupie mam, gdzie on leży" a "nie wiem, co to za kraj, ale zabiłbym ludzi w nim mieszkających". j***ni amerykanie.

Maras0803

2018-04-02, 13:27
tranzystor napisał/a:





Obrazek



Co się stało, chłopaka ci obraził? Jak nam przykro, że ktoś uraził uczucia trans pedała i jego cwe*a :(

Piotru70

2018-04-02, 20:35
Loaloa napisał/a:

Amerykańska wersja "matura to bzdura". Większość społeczeństwa to idioci, niezależnie od kraju. Ci wasi do tego śmierdzą cebulą i przepoconymi dresami.


Jeżeli nie dostaniesz bana to ja ch*j położę na tego sadola a moderatorzy niech ciągną ci pałę w pojedynkę. Mam wyj***ne. Ja dostaje bany za posty na ciebie a ty jedziesz po nas wszystkich w najlepsze a moderatusie liżą ci rodzyna. O ch*j tu chodzi?

tranzystor

2018-04-02, 21:11
Maras0803 napisał/a:



Co się stało, chłopaka ci obraził? Jak nam przykro, że ktoś uraził uczucia trans pedała i jego cwe*a :(




Chyba, że twojego kochasia, bo ja chłopaka nie mam. A te jego marne przeróbki bawią tylko takie gówniarstwo jak ty.

St...........on

2018-04-03, 18:37
tranzystor napisał/a:




Chyba, że twojego kochasia, bo ja chłopaka nie mam. A te jego marne przeróbki bawią tylko takie gówniarstwo jak ty.



Tak? Bo widzisz to dziwnie wygląda, jakbyś zgrywał szkarłatnego samarytanina, a jak p*zduś plastuś Lola się udziela to tak nie protestujesz... przypadek? no nie sądzę :amused:

Kooondor2000

2018-04-04, 09:33
wszystko ok, ale żeby w Ameryce pokazać że Północna Korea lezy gdzieś w w dwóch Amerykach to już wiekszy szczyt debilizmu :)

zb...........ig

2022-06-03, 15:16
Loaloa napisał/a:

Amerykańska wersja "matura to bzdura". Większość społeczeństwa to idioci, niezależnie od kraju. Ci wasi do tego śmierdzą cebulą i przepoconymi dresami.



Masz sporo racji :D Oczywiście już się kilku pajaców spięło i zadęło, ale taka jest prawda, że u nas ta ankieta pewnie nie wyszłaby lepiej. Zwłaszcza, że część Amerykanów odpowiadała w miarę trafnie, czyli pokazywała na wschód Azji. Jakoś nie podejrzewam, żeby u nas wszyscy tak pięknie odróżniali położenie Korei, Tajlandii, Laosu, Mjanmy itp. , zwłaszcza mając kilka sekund na odpowiedź (owszem, szukanie Korei Północnej w Kanadzie to inny level :D :D :D , ale i u nas przygłupów nie brak).


Suchmistrz napisał/a:

Ale jest mała różnica między "nie wiem gdzie leży Korea Północna i ch*j mnie to obchodzi" a "Rozpocznijmy wojną z krajem, który ch*j wie gdzie jest i co zrobił".



Fakt, za to u nas nie brakuje takich, którzy "wiedzą", że uchodźcy z krajów ogarniętych wojną, czystkami etnicznymi albo głodem, to żadni uchodźcy tylko zwykłe cwaniaki. Proponuję zrobić takim "mędrcom" test, w którym w kilka(naście) sekund będą mieli wskazać na mapie Syrię, Somalię, Afganistan, Jemen, itp. i na szybko omówić sytuację polityczną w tych krajach.