18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Korea

~Velture • 2018-04-01, 06:12
-Czy twoim zdaniem powinniśmy podjąć działania zbrojne względem korei północnej?
-Zdecydowanie tak.
-A gdzie jest korea północna?
-Eeeeeeeeeeeeeeee... gdzieś tutaj.
Debilne hamburgery w natarciu... :homer:


Siberian_Meat_Grinder

2018-04-01, 08:06
Stany są wielkości Europy - zwykły Jankes takich rzeczy nie będzie wiedział. To tak, jakby podejść do pierwszej lepszej grupki pod blokiem i zapytać: gdzie leży Mołdawia, Kosowo albo Czarnogóra lub gdzie leży miasto Waszyngton i czy jest ono stolicą stanu Waszyngton :)

krasnal_hałabała

2018-04-01, 13:35
@up, Co z tego? ja jestem z Europy, nigdy nie byłem w Stanach a wiem gdzie jest Connecticut, Missisipi (Rzeka i Stan położony nad tą rzeką), Luizjana i mniej więcej jakie miasta tam są a jestem mniej niż przeciętnie inteligentnym Polakiem/Europejczykiem. Co więcej Korea Północna leży w Azji a nie w Europie, Europejczycy wiedzą gdzie jest Azja i jakie kraje tam są, Ba! Chiny też są większe od Europy a ja na przykład wiem gdzie leży na przykład Dżungaria chociaż tej nazwy się już nie używa w Chinach bo chodzi o prowincję Scinciang czy bardziej w spolszczonej wersji (Sinkiang) a nie jestem pasjonatem Azji, wiem na przykład gdzie leży Rwanda w Afryce a Afryka też jest większa od Europy.

No ale tacy jak ty będą bronili hamburgerów żeby umniejszyć "polaczkom robaczkom, chrobaczkom, cebulaczkom".

Loaloa

2018-04-01, 13:52
Amerykańska wersja "matura to bzdura". Większość społeczeństwa to idioci, niezależnie od kraju. Ci wasi do tego śmierdzą cebulą i przepoconymi dresami.

~Velture

2018-04-01, 15:22
Loaloa napisał/a:

Amerykańska wersja "matura to bzdura". Większość społeczeństwa to idioci, niezależnie od kraju. Ci wasi do tego śmierdzą cebulą i przepoconymi dresami.



freaky

2018-04-01, 17:23
Loaloa napisał/a:

Amerykańska wersja "matura to bzdura". Większość społeczeństwa to idioci, niezależnie od kraju. Ci wasi do tego śmierdzą cebulą i przepoconymi dresami.


Siberian_Meat_Grinder

2018-04-01, 17:43
krasnal_hałabała napisał/a:

o ale tacy jak ty będą bronili hamburgerów żeby umniejszyć "polaczkom robaczkom, chrobaczkom, cebulaczkom".



nikomu nie umniejszam - po prostu na głupotę ludzką nie ma reguły. Ty natomiast wypisując takie debilizmy zamknąłeś się w świecie swoich kompleksów i dopowiadasz do wypowiedzi innych rzeczy, które - choć nie są napisane - chcesz wyczytać.

I zawsze znajdzie się materiał na to, by tendencyjnie pokazać głupotę i brak wykształcenia ludzi. Bardzo dobrze, że wiesz gdzie leżą te wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy, bo ci na przykład nawet nie ogarniają nawet swojego kraju:


LINK


czy muszę takim osobom coś "umniejszyć"?

voyagerkg1

2018-04-01, 20:25
k***a ..edukacja jest rozj***na nie tylko u nich ..j***ny globus Polski rozpie**ala system .Tak czy inaczej większość ludzi to debile ,a większość wybiera i jesteśmy w dupie .j***na demokracja

latino_lover

2018-04-01, 20:30
krasnal_hałabała napisał/a:

ja jestem z Europy, nigdy nie byłem w Stanach a wiem gdzie jest Connecticut, Missisipi (Rzeka i Stan położony nad tą rzeką), Luizjana i mniej więcej jakie miasta tam są a jestem mniej niż przeciętnie inteligentnym Polakiem/Europejczykiem. Co więcej Korea Północna leży w Azji a nie w Europie, Europejczycy wiedzą gdzie jest Azja i jakie kraje tam są, Ba! Chiny też są większe od Europy a ja na przykład wiem gdzie leży na przykład Dżungaria chociaż tej nazwy się już nie używa w Chinach bo chodzi o prowincję Scinciang czy bardziej w spolszczonej wersji (Sinkiang) a nie jestem pasjonatem Azji, wiem na przykład gdzie leży Rwanda w Afryce a Afryka też jest większa od Europy.



A ja w gimnazjum miałem w klasie gościa, który nie potrafił pokazać na mapie gdzie leży Europa i pewnie dziś, ponad 10 lat później nadal nie potrafi. Tylko co z tego, to są nadal argumenty oparte na anegdotkach, o zerowej wartości. W każdym społeczeństwie są idioci, a już nawet nie ma co się rozpisywać, że mówimy o filmiku z internetu. Jak ktoś chce udowodnić, że ludzie są głupi to zrobi to bez problemu.

t1ger_delta

2018-04-01, 20:51
@voyagerkg1 Ale... Ty zdajesz sobie, że globus polski powstał jako żart na podstawie kawału z globusem niemiec sprezentowanym hitlerowi, prawda? Że to tylko satyra? Czy nikt ci nie powiedział? Damn...

Suchmistrz

2018-04-01, 21:40
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

Stany są wielkości Europy - zwykły Jankes takich rzeczy nie będzie wiedział.



Ale jest mała różnica między "nie wiem gdzie leży Korea Północna i ch*j mnie to obchodzi" a "Rozpocznijmy wojną z krajem, który ch*j wie gdzie jest i co zrobił".
Takim debilom łatwo powiedzieć "hurr durr wywołajmy wojnę" bo nie będzie ich to dotyczyć. Jakby im parę bomb spadło na te durne łby i rozerwało im pół rodziny, to może inaczej by patrzeli na świat.

Jakby tych ćwoków spytać "Chcesz wojny z Koreą? A dlaczego?", to by nie potrafili odpowiedzieć z sensem, może poza typowym dla spranych mózgów "bo są źli".

Wk***iają mnie takie zjeby które mówią z debilnym uśmiechem na ustach o wywoływaniu wojen jakby to było nic. No wk***iłem się.

lysy199288

2018-04-01, 21:53
Z rozeznaniem się w geografii USA to trochę cięższa zabawa bo USA to jeden kraj. Zwykły zjadacz europejskiego chleba rzadko ma do czynienia z mapą w której są wyszczególnione poszczególne Stany. Informacje głównego nurtu zazwyczaj dotyczą USA jako całości,czasem tylko jak np ktoś zacznie szyć z karabinu do przechodniów to gdzieś przewinie się mapka. I ch*j,to że statystyczny Polak nie wie gdzie Minesota a gdzie Arizona nie jest jakaś oznakń debilizmu czy ignorancji. Natomiast przeciętnemu mieszkańcowi Arizony wypadałoby wiedzieć,gdzie na mapie leży kraj w którym nie tak dawno jego dziadek strzelał do żołnierzy dowodzonych przez dziadka władcy, który straszy dzisiaj Amerykanów rakietami balistycznymi.

mazga50

2018-04-01, 22:17
Na miejscu Kanady, Australii, Mongolii i Norwegii, zacząłbym się bać.