18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopanie leżącego mają we krwi

trytodie • 2024-03-04, 22:31
Nawet na oczach kamer i gapiów oraz jasnych reguł tegoż sportu, górę bierze czarny instynkt


Babosz

2024-03-04, 22:55
Dopóki sedzia nie gwiżdze to piłka w grze.

psotny_fiutek

2024-03-04, 23:00
Babosz napisał/a:

Dopóki sedzia nie gwiżdze to piłka w grze.



W piłce panują jednak zasady a bambo nie ma zasad.

Zresztą juz za dużo o tej piłce nożnej ponieważ.... :D :



Budrys2000

2024-03-04, 23:29
Babosz napisał/a:

Dopóki sedzia nie gwiżdze to piłka w grze.



Tadek, to nie ta sprawa



;-)

SkoPio1

2024-03-04, 23:31
psotny_fiutek napisał/a:

W piłce panują jednak zasady



Byłoby piwo, gdyby nie ta brednia.
:-)

„oraz jasnych reguł tegoż sportu”

A w co się bawi ta patologia?
Bo w niektórych tego typu zabawach rynsztokowych kopanie jest wręcz zalecane...

Pawel0991

2024-03-05, 01:11
małpa zawsze pozostanie małpa

StachuJoness

2024-03-05, 03:44
j***ć murzyna, k***ę i sk***ysyna!!!!!

smc

2024-03-05, 07:30
Później, nożem.

Janko

2024-03-05, 08:03
j***na małpa

aligator

2024-03-05, 08:59
Masakra przeciez normalna sytuacja dobił żeby wygrać nie skakał mu po głowie …to już jest kwestia rasizmu odnosnie koloru skory a weźcie pod uwagę ze niejeden rusek czy inny biały dzikus potrafi zrobić to co te „małpy” generalnie wylewacie frustracje w taki żałosny sposób… pewnie jesteście prawiczkowi bitymi na dzielni :-D a co do mnie to sam jestem rasista i jebac tych brudasów ale w tym filmiku nie widze niesportowego zachowania to przeciez nie była walka bokserska ..,, :roll:

Igoros6610

2024-03-05, 09:29
aligator napisał/a:

Masakra przeciez normalna sytuacja dobił żeby wygrać nie skakał mu po głowie …to już jest kwestia rasizmu odnosnie koloru skory a weźcie pod uwagę ze niejeden rusek czy inny biały dzikus potrafi zrobić to co te „małpy” generalnie wylewacie frustracje w taki żałosny sposób… pewnie jesteście prawiczkowi bitymi na dzielni a co do mnie to sam jestem rasista i jebac tych brudasów ale w tym filmiku nie widze niesportowego zachowania to przeciez nie była walka bokserska ..,,



Co ty bredzisz chłopie. To jest kickboxing - masz wyj***ny napis na podłodze - po knockdownie normalnie wstajesz i sie dalej napie**alasz xdd Jak walisz komuś kopa w łeb w takiej pozycji to jest to złamanie reguł i to w kurewskim stylu. Nawet jakby to była walka mma to byłoby to nielegalne.

Robił żeby wygrac XDD no nie wygrał raczej bo go zdyskwalifikowali 10000%.

Veni_Vidi

2024-03-05, 09:50
psotny_fiutek napisał/a:

W piłce panują jednak zasady a bambo nie ma zasad.
Zresztą juz za dużo o tej piłce nożnej ponieważ.... :



Zemną to jest chyba coś nie tak. Jakoś nie interesuje mnie jak dwudziestu spoconych facetów biega za gumowym balonem.

Marcinqqq

2024-03-05, 10:19
miałem coś napisać rasistowskiego, ale w obecnych czasach, może sam bym sobie takiego kupił żeby podwórka pilnował razem z azorem