18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopanie leżącego mają we krwi

trytodie • 2024-03-04, 22:31
Nawet na oczach kamer i gapiów oraz jasnych reguł tegoż sportu, górę bierze czarny instynkt


Aaltonen

2024-03-05, 12:17
Czy nie o to chodzi w tym pseudo "sporcie", żeby kopać się po głowie?

mit2

2024-03-05, 17:08
marianer7 napisał/a:

Sport dla prymitywów , te wszystkie mma i inne srame. Od razu wiem z kim mam do czynienie jak to g****o oglada.


To kick boxing, nie żadne MMA. Tu nie ma tarzania się po macie.

jkllll485

2024-03-05, 17:54
Wiecie co? Pracuję jako ratownik i dorabiam w zacnym miejscu jakim jest SOR, do naszego przybytku często gęsto trafia typ w wieku 34 lat, kiedyś z kumplem myśleliśmy,że jest po jakimś wypadku który spowodował padaczkę. Nic bardziej mylnego, miał być "fajterem" jakieś pedalskiej marki i na jednej z takich walk zarobił taki wpie**ol coś na pokrój wolnej amerykanki. Gość dostaję atak za atakiem, relanium działa na niego,tak jakby się chciało nakarmić byka kartoflem. Jest rośliną o którą dba tylko i wyłącznie matka która z razu na raz gaśnie w oczach, a on sam tylko leży,przewraca oczami i śmieję się co jakiś czas ładując pod siebie w pampersy gdy dupy którymi się otaczał wypie**oliły jak pchły w kosmos...

aligator

2024-03-05, 19:40
Sory nie znam się na kickboxingu wiec nie powinienem się wypowiadać myślałem ze kopanie w ryj w tej dyscyplinie jest normalne :cry:

Bul_od_bytu

2024-03-07, 03:18
aligator napisał/a:

Sory nie znam się na kickboxingu wiec nie powinienem się wypowiadać myślałem ze kopanie w ryj w tej dyscyplinie jest normalne



Jeśli stoisz na nogach, a nie siedzisz/leżysz. No i nie kolanem w ryj, ale tego naczelnemu nie powiedzieli :D
Mógł z gościa zrobić roślinę