18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopał wilka razy kilka, skopali i wilka

Ni...........ny • 2020-08-30, 19:29
Tym razem nie pykło :szydera:


robsonx79

2020-08-30, 22:35
I dobrze pieskom systemu. Oni bić potrafią głównie bezbronnych, w katowniach.

lilmuzynio

2020-08-30, 22:55
Podobnie było u nas jak PO rządziło - pojawiali się tajniacy żeby rozwalać marsz niepodległości i inne imprezy. Fajnie by było te ryje uwiecznić. Pewnie gdzieś chodzą po żarcie.

Voyton

2020-08-30, 23:48
Sadolowi idioci i ignoranci. Daj nam Boze takiego przywodce jak Lukaszenka. Gdy obala tego wybitnego meza stanu, to Bialorus padnie jak kraina U.

polakwrocek

2020-08-31, 00:40
wolfix313 napisał/a:

każdemu z tych tajniaków powinni obcinać głowy a rodziny palić żywcem ciekawe jak długo byliby gotowi pod taką "presją" służyć komunistycznym bandytom za marne parę groszy. A Łukaszenka nie zrobiłby wtedy nic bo musiałby kilka milionów obywateli wymordować a tu nawet Puttler odwróciłby się do niego dupą



Zaj***ć , rozk***ić , nak***ić , pochlastać...
Ehh... a może tak po prostu poprzez zablokowanie funkcjonowania państwa wymusić zmianę, i zmusić tajniaków do znalezienia nowej pracy za średnią krajową ?
To by dopiero kara była...

tranek

2020-08-31, 00:54
Mogli tego busa na bok przewrócić to by nie odjechali.

Justynka99

2020-08-31, 01:24
Mam wielką nadzieję, że Polacy prędzej, czy później wezmą przykład z Białorusinów. W końcu u nas też wybory byly sfałszowane.

vass

2020-08-31, 01:39
Voyton napisał/a:

Sadolowi idioci i ignoranci. Daj nam Boze takiego przywodce jak Lukaszenka. Gdy obala tego wybitnego meza stanu, to Bialorus padnie jak kraina U.



Zamelduj Putkowi, że wykonałeś zadanie na sadolu pisząc prawilny komentarz.

lilmuzynio

2020-08-31, 06:37
Justynka99 napisał/a:

Mam wielką nadzieję, że Polacy prędzej, czy później wezmą przykład z Białorusinów. W końcu u nas też wybory byly sfałszowane.



Dokladnie. Dzieki temu gownokoalicja pelo z peeselem rzadzila o 4 lata za dlugo.

edmund

2020-08-31, 07:20
Justynka99 napisał/a:

Mam wielką nadzieję, że Polacy prędzej, czy później wezmą przykład z Białorusinów. W końcu u nas też wybory byly sfałszowane.



ty już znów trolujesz

PękniętySłoik

2020-08-31, 08:36
lenio91 napisał/a:

Jedyne k
omu zależy tam na przewrocie to Rosja



Jeszcze jakieś mądrości wielki ekspercie od geopolityki ? Czy w tvp tylko te jedno zdanie usłyszałeś ?

Justynka99 napisał/a:

Mam wielką nadzieję, że Polacy prędzej, czy później wezmą przykład z Białorusinów. W końcu u nas też wybory byly sfałszowane.



Ja pie**olę. Chyba kogoś mocno poj***ło, że pozwala takim amebom jak ty pisać w internecie. Jakie k***a wybory ? Jaka demokracja ? Ktoś wierzy w te bzdury ? W każdym państwie rządzi pie**olona mafia, Wy serio wierzycie, że w jakimkolwiek państwie co 4 czy 5lat zmieniają się ludzie u steru ? Serio jesteście tacy k***a bezdennie głupi ?

dudidudi

2020-08-31, 09:28
Hefajstos78 napisał/a:

I to j***ne darcie ryja przez baby. To musi być jakaś wada genetyczna.



to nie wada genetyczna tylko pozostałości z czasów człowieka pradawnego. p*zdy robią raban a mężczyźni dzidy w dłoń

maddog77

2020-08-31, 10:56
Nawet OMON nie interweniował.

Alonso

2020-08-31, 11:57
A w Polsce karierowicze pracują dla propagandy w TVP info . I komentują sytuację na Białorusi nie dostrzegając paraleli.

MindBodyLightSound

2020-08-31, 14:17
wolfix313 napisał/a:

każdemu z tych tajniaków powinni obcinać głowy a rodziny palić żywcem ciekawe jak długo byliby gotowi pod taką "presją" służyć komunistycznym bandytom za marne parę groszy. A Łukaszenka nie zrobiłby wtedy nic bo musiałby kilka milionów obywateli wymordować a tu nawet Puttler odwróciłby się do niego dupą



Wstawaj, zesrałeś się.

Polacy jak to Polacy - nienawidzą wszystkich, których wskaże im telewizja. Jak ktoś chce po swojemu żyć i nie dać sie r*chać przez USA lub unię, to od razu 'reżim, komunizm'. Wierzcie dalej w bajki, noście te swoje kagańce grzecznie i płaćcie podatki, w koncu jesteście tacy wolni i demokratyczni.