18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola trzeźwości w kopalni

~LegendarnyZiom • 2019-01-28, 18:22
Kiedy nudno na zmianie. :niggasmile:


picolo

2019-01-28, 23:18
k***a 15'stki dajcie taki zapie**ol.

Justynka99

2019-01-29, 05:16
To przecież fejk! Nie da się skontrolować trzeźwości telefonem.

ElvisTR

2019-01-29, 05:41
up
Da się. Trzeba tylko wcisnąć zero

Wiewór

2019-01-29, 07:34
SalirSI napisał/a:

podobno i śmieszek i kamerzysta zostali natychmiast dyscyplinarnie wyj***ni z roboty za wniesienie komórki - niezabezpieczonego urządzenia elektrycznego (może zainicjować wybuch metanu) co w sumie mnie nie dziwi, znajomy wspominał że nawet jeśli się zapomnisz i zostawisz w kieszeni chociażby jedną fajkę to lecisz od razu



Głupot ci naopowiadał.
Nigdy w życiu komórka nie zainicjuje wybuchu.
Po drugie przepisy BHP przepisami a górnicy na zmianie piją, palą i mają w dupie całe bezpieczeństwo.

Dla ciekawostki dodam, że rekord Polski lotu bez spadochronu i zabezpieczeń należy właśnie do górnika, który spadł do szybu i leciał ponad 1000 m.

:-D

wojtasior

2019-01-29, 08:47
Abraxus napisał/a:

Głupot ci naopowiadał.
Nigdy w życiu komórka nie zainicjuje wybuchu.
Po drugie przepisy BHP przepisami a górnicy na zmianie piją, palą i mają w dupie całe bezpieczeństwo.
Dla ciekawostki dodam, że rekord Polski lotu bez spadochronu i zabezpieczeń należy właśnie do górnika, który spadł do szybu i leciał ponad 1000 m.





Chyba jesteś nienormalny jak uważasz, że na dole się pali i ma w dupie bezpieczeństwo, nasłuchałeś się starych opowieści i powtarzasz to samo bez zastanowienia. Co do alkoholu owszem jakies 10lat temu był codziennością, ale dziś mało kto odważy się wziąść chociażby piwo, praktycznie alkoholu na kopalni nie ma.

Gamera

2019-01-29, 08:47
A teraz gościa puścić do kopalni z zapalniczką, niech sandałów szuka.

Wiewór

2019-01-29, 10:11
wojtasior napisał/a:

Chyba jesteś nienormalny jak uważasz, że na dole się pali i ma w dupie bezpieczeństwo, nasłuchałeś się starych opowieści i powtarzasz to samo bez zastanowienia. Co do alkoholu owszem jakies 10lat temu był codziennością, ale dziś mało kto odważy się wziąść chociażby piwo, praktycznie alkoholu na kopalni nie ma.



Jasne. Na budowach też nikt nie pije.


Clarx

2019-01-29, 10:44
"praktycznie alkoholu na kopalni nie ma"
Uwielbiam jak podkreśliłeś że tylko praktycznie ;D
Czyli jest ale nie za dużo, jak dawniej....

SierżantJackson

2019-01-29, 11:58
teraz za bardzo napierdzielają alkomatami, za duże ryzyko, piją po pracy

Mardog

2019-01-29, 12:50
Abraxus, pewnie wierzysz też w to że jak górnik zjeżdża szola to zanim zajdzie na robotę to już ma pół szychty :lol: typowy Janusz cebula, nie znam się to się wypowiem

Wiewór

2019-01-29, 14:42
Mardog napisał/a:

Abraxus, pewnie wierzysz też w to że jak górnik zjeżdża szola to zanim zajdzie na robotę to już ma pół szychty typowy Janusz cebula, nie znam się to się wypowiem



Przynajmniej umiem liczyć miesiące w roku i jetem pewien, że jest ich dwanaście. ;-)

krasnal_hałabała

2019-01-29, 16:41
Abraxus napisał/a:

Jasne. Na budowach też nikt nie pije.



Abraxus głąbie, on ma rację, ani w kopalni ani na budowach nikt nie pije i nie pali bo przecież tak jest w przepisach, głupim trzeba być żeby tego nie wiedzieć.

MadżikDżon

2019-01-30, 19:38
fieryangel napisał/a:

W angielskim mają tyle fajnych akcentów: szkocki, z 5 wersji brytyjskiego, ze dwa amerykańskie, australijski, jamajski, afrykański i ch*j wie co jeszcze.. A my mamy to pół niemieckie bełkoto-rzyganie jakby niedorozwiniętego i jednocześnie naj***nego miłośnika płaskiego wykresu EEG...
Ehhh...
Nie mam w zwyczaju najeżdżać na swój kraj, jak większość niedoj***nej gimbazy na tym portalu, ale akurat hanysy mnie wk***iają. Może jakby stulili mordy i się z tym nie panoszyli jak nie wiadomo co. Ale oni nie mogą, k***a, oni w telewizji tak nawet napie**alają, bo to niby fajne jest... No ja jebie... Ja nawet nie oglądam TV, a mnie to wk***ia.
PS
Użycie słowa k***a między przecinkami to przesada, nie? Przecież to słowo samo w sobie jest przecinkiem...



Zawrzyj ryj ciulu.

fieryangel

2019-01-30, 20:26
@up
Mów po polsku, bo nie rozumiem.

jbone

2019-02-02, 17:27
fieryangel napisał/a:

@up
Mów po polsku, bo nie rozumiem.




łon powiedzioł żebyś zawarł ten skrojcowany pysk ty benkarcie co wyszłeś z glinioka zamiast z kuciapki.czaisz gorolu?nie? -boś jest czysty ciul.