18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola trzeźwości w kopalni

~LegendarnyZiom • 2019-01-28, 18:22
Kiedy nudno na zmianie. :niggasmile:


McQurwa

2019-01-28, 18:53
może niech z metanem spróbują, może wyjdzie zabawniej

EvilDog

2019-01-28, 18:54
Ja pierdziele , to jest genialne :D
I jeszcze ta gwara :D

wilkoala

2019-01-28, 19:09
Piwo się należy, bo hanys zajebiście wykonał wkrętkę.
Sk***iel nawet nie parsknął, ja bym nie dał rady.

Arathnmor

2019-01-28, 19:13
Mogli rzucić że pomiar wyszedł pozytywnie, wyniki zostaną przekazane. Obsrany by chodził do uświadomienia.

kaziolord

2019-01-28, 19:39
Zara zjeb Byku35 sie wypowie

SalirSI

2019-01-28, 20:12
podobno i śmieszek i kamerzysta zostali natychmiast dyscyplinarnie wyj***ni z roboty za wniesienie komórki - niezabezpieczonego urządzenia elektrycznego (może zainicjować wybuch metanu) :D co w sumie mnie nie dziwi, znajomy wspominał że nawet jeśli się zapomnisz i zostawisz w kieszeni chociażby jedną fajkę to lecisz od razu

fieryangel

2019-01-28, 20:17
W angielskim mają tyle fajnych akcentów: szkocki, z 5 wersji brytyjskiego, ze dwa amerykańskie, australijski, jamajski, afrykański i ch*j wie co jeszcze.. A my mamy to pół niemieckie bełkoto-rzyganie jakby niedorozwiniętego i jednocześnie naj***nego miłośnika płaskiego wykresu EEG...
Ehhh...

Nie mam w zwyczaju najeżdżać na swój kraj, jak większość niedoj***nej gimbazy na tym portalu, ale akurat hanysy mnie wk***iają. Może jakby stulili mordy i się z tym nie panoszyli jak nie wiadomo co. Ale oni nie mogą, k***a, oni w telewizji tak nawet napie**alają, bo to niby fajne jest... No ja jebie... Ja nawet nie oglądam TV, a mnie to wk***ia.

PS
Użycie słowa k***a między przecinkami to przesada, nie? Przecież to słowo samo w sobie jest przecinkiem...

SalirSI

2019-01-28, 20:25
@ fieryangel, masz, smarnij se :D


wilkoala

2019-01-28, 20:30
@ fieryangel
A co się tak do nich przypie**alasz frustracie jeden, niech sobie mówią jak chcą.
Jeździłem kiedyś dużo po ślunsku i wóde z hanysami też piłem.
Normalni ludzie tzn. większość normalna a niektórzy nie, jak wszędzie.

jbone

2019-01-28, 21:11
też robia na tej grubie.chłopcy za ten numer naprawdę ciepło mieli w gaciach.jak ktoś napisał wyżej raz za głupie żarty dwa za komórkę.Nieporzebnie twarze pokazali zrobili to "bez łepy"

fieryangel

2019-01-28, 21:11
SalirSI napisał/a:

@ fieryangel, masz, smarnij se


Smarowałem, nie pomaga. Pewno na śląsku tą j***ną maść produkują. Węgla do niej dodają, ch*je j***ne.

wilkoala napisał/a:


A co się tak do nich przypie**alasz frustracie jeden, niech sobie mówią jak chcą.


albo...
Albo....
ALBO...
A L B O . . .
Niech sp***alają :kawa:

Heydash

2019-01-28, 22:24
w sumie to dobry tele-prank bo już ciężko jest wymyślić cokolwiek nowego z jajem przez telefon, chyba wszystko już było. Piwko!

Adam.Gniezno

2019-01-28, 22:37
kaziolord napisał/a:

Zara zjeb Byku35 sie wypowie



no siema



:lol:

nie roby i tyle w temacie

Halman

2019-01-28, 22:44
fieryangel jako jeden z niewielu... rąsia.. tez mam alergię na tych węglokopów z pretensjami