18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola trakcji renówki ..

~McSadol • 2022-07-13, 14:26
technika nie zawiodła ...


chujex

2022-07-13, 21:18
Agoreth napisał/a:

Refleks szachisty. Absolutne zero reakcji i jeszcze w lewo na koniec dokręcił... Na egzaminach powinny być płyty poślizgowe i zdania nie zmienię.



ty masz łep poślizgowy :D

NafazowanyKoleś

2022-07-13, 23:32
Irokez napisał/a:


Jedyny raz przez 30 lat jak mam prawko miałem aquaplaning na nowiutkiej Dębicy Passio



Sam sobie odpowiedziałeś. Niedotartą oponą to nawet jak byś tam pirelli zaj***ł to i tak miał byś szansę na taką samą akcję. Nie da się przeskoczyć póki co tej wady technologicznej produkcji opon i trzeba je DOCIERAĆ, w sensie, przez określony czas eksploatować je z szczególną ostrożnością.

Kaczor68

2022-07-14, 12:03
j***ł go pies. Przecież to wyzwoliciel.

BanujNasNieMichalka

2022-07-14, 15:56
Kierowca dupa, każdy prawdziwy sadol w takim wypadku jebnął by jakieś 720, salto i pojechał w p*zdu. Zresztą widać po komentarzach.

kocur

2022-07-14, 22:04
Zbysław napisał/a:

X drive nie ma sobie równych



xdrive to gowno, tylko torsen

z0...........ee

2022-07-14, 23:56
Agoreth napisał/a:

Refleks szachisty. Absolutne zero reakcji i jeszcze w lewo na koniec dokręcił... Na egzaminach powinny być płyty poślizgowe i zdania nie zmienię.




Głupoty gadasz, 15 lat temu zdałem prawko i ani razu nie wpadłem w poślizg a trochę się najezdzilem :)

Każdy by zapomniał tej twej płyty po pół roku :)

Agoreth

2022-07-18, 07:22
z0neee napisał/a:

Głupoty gadasz, 15 lat temu zdałem prawko i ani razu nie wpadłem w poślizg a trochę się najezdzilem
Każdy by zapomniał tej twej płyty po pół roku



Dziad na filmie też tak myślał. :roll:

ZgRyZ

2022-07-18, 21:59
Agoreth napisał/a:

Refleks szachisty. Absolutne zero reakcji i jeszcze w lewo na koniec dokręcił... Na egzaminach powinny być płyty poślizgowe i zdania nie zmienię.



to do dzisiejszego dnia byś woził dupę taksówką...