18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konserwa

~_Yarko_ • 2023-07-17, 22:21
Bo duży może więcej.


darek1234

2023-07-17, 22:31
j***ny ch*j jechał na śpiąco , albo oglądał film

eliveruss

2023-07-17, 23:14
darek1234 napisał/a:

j***ny ch*j jechał na śpiąco , albo oglądał film



Jedną ręką walił, drugą palił papierosa, a stopą prowadził

veeee

2023-07-17, 23:18
darek1234 napisał/a:

j***ny ch*j jechał na śpiąco , albo oglądał film


Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autoc**a zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wj***ć się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.


darek1234

2023-07-17, 23:24
veeee napisał/a:

Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autoc**a zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wj***ć się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.



A ja widzę tam jedną linię przerywaną, więc zakazu skrętu nie ma. Ślepy jesteś?

smc

2023-07-17, 23:38
Nic mu nie będzie. Kabina pasażerska cała.

gen.T.Rozwadowski

2023-07-17, 23:39
veeee napisał/a:

Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autoc**a zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wj***ć się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.



No chłopie, chyba najwyższy czas włożyć prawo jazdy spowrotem do czipsów.
Po pierwsze jest tam linia przerywana, więc mały stał do skrętu prawidłowo.
Po drugie debil w dużym zjechał z prawego pasa rozpędowego za wcześnie i spowodował wypadek, podczas gdy jego pas jest pusty.
Po trzecie duży, który stoi, stoi nie na pasie ruchu, ale na poboczu.
Po czwarte, Boże Święty, czy ty k***a chłopie jesteś nienormalny czy zaćpany pisząc te wysrywy z dupy?


kris1978

2023-07-17, 23:42
W ostatniej chwili sobie przypomniał, że na tym skrzyżowaniu miał skręcić w lewo, zapomniał tylko spojrzeć w lusterka i zobaczyć że na dupie ma tira.

Rafafik

2023-07-17, 23:52
Muzyka idealnie zgrana

Ripi99

2023-07-18, 00:40
veeee napisał/a:

Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autoc**a zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wj***ć się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.



Ty k***a zdrowy jesteś?

WooQash

2023-07-18, 00:53
Jednego kacapa mniej, to akurat nie szkoda. Szkoda tylko, że nie trafiło na tego naczelnego u władzy.

majeńka

2023-07-18, 01:21
eliveruss napisał/a:

Jedną ręką walił, drugą palił papierosa, a stopą prowadził


Dlatego trzeba używać zestawu hands-free.

kris1978

2023-07-18, 04:57
WooQash napisał/a:

Jednego kacapa mniej, to akurat nie szkoda. Szkoda tylko, że nie trafiło na tego naczelnego u władzy.



Ja tam taki pesymistyczny bym nie był. Zakładam że jechało tam ze 4 onuce i skutek był fajniejszy. A jeżeli tam jechałby Putin, to na pewno nie byłoby tirów i być może nikogo.

kubol

2023-07-18, 06:11
A moze w tym rozj***nym aucie tez lecial ta sama radiostacja i gosc nie wytrzymal i postanowil skonczyc ze soba???

Stolar900

2023-07-18, 07:49
Jebańce, miałem podobną sytuację ostatnio, ale spojrzałem w lusterko i zobaczyłem, ze się k***a nie zatrzyma. Szybka decyzja i olałem skręcanie. Było blisko i zobaczylibyście moje truchło na sadolu, zwyrole j***ne.

Prawie zapomniałem… tiry na tory!