18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konserwa

~_Yarko_ • 2023-07-17, 22:21
Bo duży może więcej.


DonKutassinio

2023-07-18, 09:55
veeee napisał/a:

Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autoc**a zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wj***ć się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.



Mam tylko nadzieję, że nie jeździsz jako kierowca zawodowy, bo psychicznie nadajesz się na terapię.

mazga50

2023-07-18, 17:24
eliveruss napisał/a:

Jedną ręką walił, drugą palił papierosa, a stopą prowadził



Były mieszkaniec Prypeci?

lukasqwert

2023-07-19, 12:56
veeee napisał/a:

Tak masz sto procent racji... albo wzrok ci szwankuje od bicia konia i niezauważyłeś że autoc**a zatrzymał się na (rosyjskiej) trasie szybkiego ruchu by w najlepsze skręcić sobie na ewidentnym zakazie.. Kierowca rozpędzonych 40ton mógł uciec na prawo i wj***ć się w tył stojącej ciężarówki, uciec na lewo i mieć czołówkę z nadjeżdżającą ciężarówką. Lub jechać prosto w osobówkę. Ty co byś wybrał? Bo ja wjeżdżam w autocipę nawet gdyby tam cała rodzina siedziała.



oho kolejny tirowiec. wam to powinni robić badania co 3 miesiące