18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkurs na najlepszego policjanta 2012

shaman01. • 2012-09-14, 08:53
porażka


:idzwch*j:

nemore

2012-09-14, 19:01



Nasza policja niech bierze lekcje od nich :)

maniek_elpolako

2012-09-14, 20:14
wole nie wiedziec co by sie z koniem stalo jak by u nas na nich jezdzili

Schabik

2012-09-14, 20:59
Już wiem co jest nie tak z naszymi zawodami! Mamy za dużo słupków w stosunku do zawodów w azji, i za mało w stosunku do tych w ameryce!

bizzy

2012-09-14, 21:25
No! To ja rozumiem! Dobrze, że robią tego typu akcje zamiast łapać łapówkarzy i morderców. Powinni właśnie więcej pieniędzy inwestować w tego typu szkolenia, np. wlepiania mandatów za przechodzenie przez pasy, czy 20złotowych kwitków za skakanie przez bramki. Miło popatrzeć na co m.in. idzie ćwierć tego co zarabiamy [j***ne 23%!!!]. :roll:

a filmik rozj***ł mnie na łopatki

lepussy

2012-09-14, 22:32
Właśnie walnąłem piwko ze znajomym policjantem i powiedział że prawdopodobnie był to:

1. niewyszkolony tuman, tu już nie można znaleźć wytłumaczenia
2. młody - bo trzeba było kogoś wystawić na pokaz "na wsi", a starym się nie chciało

Obstawiam że drugie : D

maciuch2

2012-09-14, 23:25
polska policja nie ma pomagać obywatelom, ona ma nas wyj***ć z kasy za najmniejsze przewinienie. ostatnio koledze dowód zabrali za brak podświetlania tablicy z tyłu(jedna lampka się nie swieciła) i jeden kapral cieć mówi do kolegi zobacz już trzeci dzisiaj. jak ja was k***a kocham panowie MILICJANCI

gryszaetoja

2012-09-14, 23:34
Jak nie każdy policjant jest mistrzem kierownicy, tak i nie każda kobieta tym mistrzem nie jest.








żartowałem. Każda :D











chrzanu34

2012-09-15, 00:14
może to jeden z tych dawców narządów :P

iwan83

2012-09-15, 02:49
Skoro zawody to jeden jest gorszy, a drugi lepszy, ale jak zwykle wszystkich do jednego wora.
k***a standard!
A najlepsze w tym wszystkim to napinacze typu CHWDP- dostanie po ryju-zgłasza na policję, okradną go- zgłasza na policję... Jeżeli tak policji nie trawi, to może do swoich "ziomali" zaczną się zgłaszać, a nie na komisariat po każdym krzywym pierdnięciu!
A co do pana filozofa z filmu, to zapraszam go do zaprezentowania swoich umiejętności.
Tyle.

P.S.
Nie, nie pracuję w policji.

niwi83

2012-09-15, 04:11
To był przejazd zwycięzcy konkursu !!!!! Gratulacje . Główna nagroda motocykl :)

St...........ke

2012-09-15, 14:12
No a kamerzysta pewnie k***a mistrzu każdej dziedziny.

głodny_toster

2012-09-16, 13:18
SteelMike napisał/a:

No a kamerzysta pewnie k***a mistrzu każdej dziedziny.




Być może jest, być może nie, ale od ludzi którzy mają za obowiązek chronić nas zwykłych szarych ludzi przed tymi gorszymi, ma/mamy prawo więcej wymagać ;)

kalosz90

2012-09-16, 17:41
Sam tytuł tematu już rozpie**ala.

Kumpla ojciec był kiedyś policjantem roku (nie mówię kiedy, ochrona danych osobowych), i uwierzcie mi, prawdopodobnie żaden z was nie miałby szans w prawdziwej kategorii motocykli na prawdziwym konkursie na policjanta roku, także nie pie**olcie.

oskisłupsk

2012-11-20, 14:30
[quote="Bezkarny Mistrz"]Przecież Polska policja to kretyni i banda idiotów. Większośc ludzi na etatach się nie rozwija dalej, pobierają tą swoją miesięczną pensyjke i siedzą cicho zeby nikt nie zabrał, ale w policji i w wojsku to całkiem patologia, mam wujka w policji i starego byłego wojskowego, jednego i drugiego nie szanuje. A największe parodie w ostatnim czasie to min. Finroyal i Amber gold gdzie 2 spółki oj***ły na ogromny hajs tysiące polaków.

Druga sprawa o której głośno to pruszków. Mało kto zdaje sobie sprawe że Słowik i Bolo znani bandyci będą się teraz domagali kilku milionowego odszkodowania od skarbu państwa za to że siedzieli w wiezięniu a przecież okazało się że są niewinni.

Ponadto i tak mają wyj***ne bo są milionerami. W 1995 roku CBŚ rozbił największe w Polsce, Europie i prawdopodobnie na świecie laboratorium do wytwarzania amfetaminy dokładniej w Woli Karczewskiej. Oszacowano że laboratorium w ciągu godziny wytwarzało 0,5kg fety. Labolatorium działało min. od roku.

Machał to Krystian nie jest twoim starym? tylko jakiś były trep? i wujek w policji :) :) :) chłopie co ty wąchasz?