18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkurs na najlepszego policjanta 2012

shaman01. • 2012-09-14, 08:53
porażka


:idzwch*j:

6gexidge

2012-09-14, 17:16
shaman01., gdybyś nie dodał tego gimboemotu na końcu posta z filmikiem - dałbym piwo.

lie

2012-09-14, 17:19
-dlaczego nie trafił?
-Bo się uczy jeździć
:D

mateelv

2012-09-14, 17:22
no dobra, to teraz pokaż jak jeździli inni policjanci, którym na pewno udało się to wykonać.

moda na przypie**alanie się do policji.

w każdej grupie znajdziesz kogoś, kto się nie zna na tym co robi. Czemu tak na przykład nikt nie śmieje się tutaj z lekarzy, którzy nadal biorą w łapę bajońskie sumy lub mechaników samochodowych wymyślających nowe usterki auta w nieskończoność.

głodny_toster

2012-09-14, 17:23
6gexidge napisał/a:

shaman01., gdybyś nie dodał tego gimboemotu na końcu posta z filmikiem - dałbym piwo.




ch*j to kogo obchodzi co ty byś dał :)

juma123

2012-09-14, 17:27
z samochodami też sobie nie radzą ;) ))







Poważny wypadek w Gdyni. Zamknięty wjazd na Drogę Różową.


Aktualizacja 20:47 Droga Różowa jest już przejezdna w obu kierunkach.

Aktualizacja godz. 18:55 Droga Różowa jest cały czas zamknięta. Usuwanie skutków wypadku potrwa przynajmniej do godz. 20. Znamy już więcej szczegółów: w wypadku wziął udział tylko jeden samochód (pierwsze informacje mówiły o trzech), który uderzył w filar wiaduktu. Był to nieoznakowany policyjny radiowóz. Jechało nim dwóch policjantów na służbie. Obaj są poważnie ranni - jednego z nich do szpitala musiał przetransportować śmigłowiec. Na miejscu pracują biegli, którzy badają przyczyny wypadku.


***


Do groźnego wypadku doszło ok. godz. 16.30 na wysokości hali widowiskowo-sportowej Gdyni na Drodze Różowej w Gdyni. Doszło tam do zderzenia trzech aut. Z naszych informacji wynika, że wśród nich jest nieoznakowany radiowóz policyjny.

Stoi pas jezdni w kierunku centrum Gdyni.

Policja zamknęła wjazd na Drogę Różową na wysokości Redłowa.

mikEWrona

2012-09-14, 17:30
@UP wtf o.O
A skad wiecie ze to jakis konkurs ? moze zdaje na prawko ? ....

ziomek17772

2012-09-14, 17:34
Napewno wykorzystają to w swojej ciężkiej pracy ;)

Sarkos

2012-09-14, 17:44
Rems napisał/a:

do Azjatów nam daleko :)






swoją drogą to chyba był jakiś wiejski konkurs bo w Wawie niebiescy śmigają na sprzętach BMW.
Pracowałem kiedyś niedaleko i parkingu i rano widziałem jak wyjeżdżali na miasto to na parkingu rozgrzeweczka i pokazywali co umieli :)



Honda <3

DisHonoreD

2012-09-14, 17:50
Pałka Policyjna, 10zł
Kombinezon, 50zł
Wrazenia po meczu, bezcenne.

Bezkarny Mistrz

2012-09-14, 18:04
Przecież Polska policja to kretyni i banda idiotów. Większośc ludzi na etatach się nie rozwija dalej, pobierają tą swoją miesięczną pensyjke i siedzą cicho zeby nikt nie zabrał, ale w policji i w wojsku to całkiem patologia, mam wujka w policji i starego byłego wojskowego, jednego i drugiego nie szanuje. A największe parodie w ostatnim czasie to min. Finroyal i Amber gold gdzie 2 spółki oj***ły na ogromny hajs tysiące polaków.

Druga sprawa o której głośno to pruszków. Mało kto zdaje sobie sprawe że Słowik i Bolo znani bandyci będą się teraz domagali kilku milionowego odszkodowania od skarbu państwa za to że siedzieli w wiezięniu a przecież okazało się że są niewinni.

Ponadto i tak mają wyj***ne bo są milionerami. W 1995 roku CBŚ rozbił największe w Polsce, Europie i prawdopodobnie na świecie laboratorium do wytwarzania amfetaminy dokładniej w Woli Karczewskiej. Oszacowano że laboratorium w ciągu godziny wytwarzało 0,5kg fety. Labolatorium działało min. od roku.

Druga sprawa że jak się już zainteresowali dragami to postanowili importować z Kolumbii no i ich jebneli wkońcu i zabrali 1190kg kokainy ze statku Jurata tylko nikt tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy ile tych transportów do Polski wpłyneło.

A co do filmiku to przypomina mi to kurs na karte motorowerową z gimbazjum.

slawekfmx

2012-09-14, 18:18
Na pewno wygrał! bedzie teraz ścigał piratów drogowych ;p

bartekmmm

2012-09-14, 18:20
Gdyby nie mundury pomyślałbym, że to plac manewrowy na kat. A ośrodka szkolenia kierowców.

Kluska

2012-09-14, 18:22
facet spędza na szlifierce więcej czasu niż 90% "bajkerów" (pracuje na maszynie, a nie przy kompie czy w biedronce)

a może nie spędza? widać jaka praca...

lepussy

2012-09-14, 18:42
Tak czasami czytam, oglądam i przeraża mnie stan naszego wojska i policji. Zazwyczaj pokazywane są wpadki, ale często, gęsto jest ich tyle, że nasuwa się pytanie - co do ch. Czas naprawia błędy, ale robimy to tak wolno, że za 20 lat nadal będziemy jedynie o krok ku lepszemu. Mamy armię urzędników, 600.000 znanych, pewnie z milion ich siedzi w Polsce, a na armię i wojsko łącznie wydajemy 50 miliardów ( na samo wojsko około 20 ). Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić, ale z tego co pamiętam to chyba coś koło tego. W Europie mamy tak strategiczne położenie, że aż prosi się o kraj silnie zmilitaryzowany z mądrą gospodarką opartą na sprawdzonych metodach, dzięki temu moglibyśmy mieć jakieś argumenty w stosunkach zagranicznych, ale od setek lat jesteśmy r*chani na własne życzenie. Winą za ten stan możemy obarczać rząd, nasze władze, ale także i nas samych jeżeli cały czas jesteśmy za tymi samymi rządami nieudaczników. Już chyba wolałbym dyktaturę od tej zasranej demokracji na czele ze służbami specjalnymi, bo aż się nie dobrze robi. Jeżeli jestem osamotniony w moich słowach to k***a wielka szkoda :samoboj: Pzdr