18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkurs dożynkowy (Nidzica)

discoteq • 2022-08-30, 15:40
Konkurs "sołectw" na tegorocznych dożynkach (27.08.2022)... Idealne zabawy na imprezy rodzinne (z dziećmi)... :facepalm:



Dożynki to ludowe święto połączone z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych. Zgodnie z tradycją mieszkańcy najpierw biorą udział w mszy świętej, a następnie odbywają się zabawy obfitujące w liczne konkursy.

Garnki_za_zeta

2022-08-30, 21:43
nowynick napisał/a:

tymczasem na Kujawach



Się doucz, gdzie Kujawy leżą najpierw.

KoniecZartow

2022-08-30, 21:47
Małpkiskaczą napisał/a:

Jak zawsze prawilna patologia broni zdziczałych obyczajów, a to facet poudaje małpkę pukając w patelnie, a to nawali się i zrobi dymy, a to ksiądz por*cha ministranta, a to przeżegnamy się ze znakiem pokoju no chyba ze jestes lgbt - właśnie ten kraj wygląda jak wygląda przez takich patusów.



Dymy i wóda to polska patologia, ale murzyńskie wygibasy, to już nie przeszkadzają? Ha tfu.

kothletino

2022-08-30, 22:28
Velture jaki prawilny HAHA... :smiechzula:

omenlol

2022-08-30, 22:33
k***a życia nie znasz. Nie taki rzeczy się na weselach robiło

SanEscobar94

2022-08-30, 22:36
~VeIture napisał/a:

Widzę, że tutaj niektórzy mają dobry ból dupy w komentarzach bo ludzie się cieszą z prostej zabawy i nikomu nie robią krzywdy ani nie zmuszają.
Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.
Nie mój rodzaj rozrywki takie dożynkowe zabawy ale ani mnie to k***a grzeje, ni ziębi. Widzę, przechodzę dalej a nie się spuszczam nad tym, że w kraju gdzie jest ponad 95% katolików ludzie bawią się na wsi z powodu zbiorów. Bo chlebek to bez względu na ch*ja w dupie i tak wpie**alacie.



Więc mówisz, że przechodzisz dalej? :D

Małpkiskaczą napisał/a:

Jak zawsze prawilna patologia broni zdziczałych obyczajów, a to facet poudaje małpkę pukając w patelnie, a to nawali się i zrobi dymy, a to ksiądz por*cha ministranta, a to przeżegnamy się ze znakiem pokoju no chyba ze jestes lgbt - właśnie ten kraj wygląda jak wygląda przez takich patusów.



Nie bronię absolutnie, uważam, że to żenujące, ale lgbt i cały ten woke shit i tak jest ch*jowsze.

sadol001

2022-08-30, 22:47
Cipczan napisał/a:

To jest nasze dziedzictwo kulturowe. Tradycja machania obrazem pewnie jest starsza, niż całe zasrane murzynowo pod nazwą USA.
Ja preferuję tego typu zabawy i nawet disko-polo niż debili LGBTPZ+ z ch*jami na wierzchu i tęczowymi ogonkami wystającymi z dupy.
Tylko wg debili tradycja jest zła a dewiacje są OK.
I najważniejsze, dzięki tradycji powstała ekstradycja. Czyli jak ci zapie**olą furę, to mają ci oddać samolot.



Zajebiste masz tradycje. Takie husarskie

K1Rules

2022-08-30, 23:55
Wieś się bawi, wieś szaleje. Ważne że są szczęśliwi. Wstyd jak ch*j No ale co poradzisz. „Nasze dziedzictwo kulturowe” Ja pie**ole - Jackowo.

crookla

2022-08-31, 00:47
ququa napisał/a:

k***a a później popie**olone dzieciaki nie wiedzą skąd się biorą dzieci, bo jeszcze bardziej popie**olenie rodzice widza coś sprośnego w zabawie festynowej (dożynkowej). Ja pie**ole tak samo się dopie**alacie jak do fajnej tradycji wielkopostnej wieszania żyda w Pruchniku. Też popie**olone brukowce wyły i i się oburzały, a ludzie w Pruchniku i tak to w dupie maja . To że na takich imprezach leją się hektolitry piwska wcale was nie oburza, i reklamy browarów na każdym parasolu i w każdym widocznym miejscu.



Oczywiście że oburza kiedy taki przygłup jak Ty leży zaszczany w rowie ale nie widzę problemu jak ktoś po prostu kulturalnie popija piwko na takim festynie . Chcesz mi powiedziec że powinniśmy uczyć dzieci że seks to zabawa? Kręcą Cie brzuchate 11latki?

Terminantor

2022-08-31, 01:08
~VeIture napisał/a:

Widzę, że tutaj niektórzy mają dobry ból dupy w komentarzach bo ludzie się cieszą z prostej zabawy i nikomu nie robią krzywdy ani nie zmuszają.
Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.
Nie mój rodzaj rozrywki takie dożynkowe zabawy ale ani mnie to k***a grzeje, ni ziębi. Widzę, przechodzę dalej a nie się spuszczam nad tym, że w kraju gdzie jest ponad 95% katolików ludzie bawią się na wsi z powodu zbiorów. Bo chlebek to bez względu na ch*ja w dupie i tak wpie**alacie.



jakby tam 2 pedały były to byłoby tak nowocześnie, po europejsku... a że tam zaściankowo kobieta z mężczyzną to jest blee

Nexiv

2022-08-31, 02:14
~VeIture napisał/a:

Widzę, że tutaj niektórzy mają dobry ból dupy w komentarzach bo ludzie się cieszą z prostej zabawy i nikomu nie robią krzywdy ani nie zmuszają.
Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.
Nie mój rodzaj rozrywki takie dożynkowe zabawy ale ani mnie to k***a grzeje, ni ziębi. Widzę, przechodzę dalej a nie się spuszczam nad tym, że w kraju gdzie jest ponad 95% katolików ludzie bawią się na wsi z powodu zbiorów. Bo chlebek to bez względu na ch*ja w dupie i tak wpie**alacie.



Geniuszu. Chodzi tu o hipokryzję takich ludzi. No ale żeby to zauważyć, to głową trzeba ruszyć. Nią jeszcze możesz, nie?

slaveyy

2022-08-31, 02:24
Nexiv napisał/a:

Geniuszu. Chodzi tu o hipokryzję takich ludzi. No ale żeby to zauważyć, to głową trzeba ruszyć. Nią jeszcze możesz, nie?



O jakiej hipokryzji ty mówisz? Obleśne pedały z dupa na wierzchu, z dildami, i innymi dziwactwami na tęczowych paradach różnią się chyba od głupiej zabawy stukania w patelnię.

Sv...........ge

2022-08-31, 07:02
slaveyy napisał/a:

O jakiej hipokryzji ty mówisz? Obleśne pedały z dupa na wierzchu, z dildami, i innymi dziwactwami na tęczowych paradach różnią się chyba od głupiej zabawy stukania w patelnię.




Różnią się tym że do kościoła nie biegają.

Posamekule

2022-08-31, 07:09
turor napisał/a:

Wpie**alać chleb z ch*jem w dupie... gdzie takie dożynki mają ???



Twoja stara organizuje, kazdy sie naje do syta

Cockandball

2022-08-31, 07:13
~VeIture dorób sobie tą nogę alkoholiku. Właśnie przez takich udupów mamy to co mamy. Chcesz jakieś pieniądze? daj znać.

slaveyy

2022-08-31, 09:33
Sverige napisał/a:

Różnią się tym że do kościoła nie biegają.



No ale co Ty k***a porównujesz? Co ma głupia zabawa do kościoła?