18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkurs dożynkowy (Nidzica)

discoteq • 2022-08-30, 15:40
Konkurs "sołectw" na tegorocznych dożynkach (27.08.2022)... Idealne zabawy na imprezy rodzinne (z dziećmi)... :facepalm:



Dożynki to ludowe święto połączone z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych. Zgodnie z tradycją mieszkańcy najpierw biorą udział w mszy świętej, a następnie odbywają się zabawy obfitujące w liczne konkursy.

cavern69

2022-08-30, 19:12
Jestem inżynierem i kochankiem, nie rolnikiem.

... skrócił bym dystans uderzeń i wprowadził ruch drgający.
Rekord dożynek bym miał.

Cipczan

2022-08-30, 19:19
To jest nasze dziedzictwo kulturowe. Tradycja machania obrazem pewnie jest starsza, niż całe zasrane murzynowo pod nazwą USA.
Ja preferuję tego typu zabawy i nawet disko-polo niż debili LGBTPZ+ z ch*jami na wierzchu i tęczowymi ogonkami wystającymi z dupy.
Tylko wg debili tradycja jest zła a dewiacje są OK.
I najważniejsze, dzięki tradycji powstała ekstradycja. Czyli jak ci zapie**olą furę, to mają ci oddać samolot.

z0...........ee

2022-08-30, 19:30
kurde, ludzie się cieszą, radują, a wy sadolaki widzicie problem :D

Guisante

2022-08-30, 19:34
Taka jest właśnie prowincjonalna Polska, mieszkańcy wsi i miasteczek, roztańczeni uczestnicy jedynkowych fiest z zenkiem martyniukiem. Mylą atak na wiarę i tradycję z potępianiem księdza pedofila. Dobrze bawią się waląc stalową kulką w patelnie przyłożoną do dupy swojej starej albo starej sąsiada i na tym kończą się ich horyzonty. Powtarzają co usłyszą w telewizji i nienawidzą każdego kto od nich odstaje. W sumie miałbym na nich zupełnie wyj***ne, gdyby nie myśl, że to oni są wybierają mi władzę.

crookla

2022-08-30, 19:46
~VeIture napisał/a:

Widzę, że tutaj niektórzy mają dobry ból dupy w komentarzach bo ludzie się cieszą z prostej zabawy i nikomu nie robią krzywdy ani nie zmuszają.
Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.
Nie mój rodzaj rozrywki takie dożynkowe zabawy ale ani mnie to k***a grzeje, ni ziębi. Widzę, przechodzę dalej a nie się spuszczam nad tym, że w kraju gdzie jest ponad 95% katolików ludzie bawią się na wsi z powodu zbiorów. Bo chlebek to bez względu na ch*ja w dupie i tak wpie**alacie.



Patrzymy na nich tak samo jak na pederastów. Zabawa nie powinna mieć miejsca na tego typu imprezach. Tak to se możesz pobawić się na zamkniętej imprezie w szczególności bez dzieci w tle.

W naszym kraju nie ma 95% katolików tylko osób ochrzczonych z czym ostatnio chrzci się coraz mniej (gdzieniegdzie to już tylko 40%)

Nemrod90

2022-08-30, 19:49
Love_is_Love napisał/a:

Taki właśnie Wasz obraz prawaki... Ale temcza broń boże bo zła!



No i pierwszy dewiant nam się tu ujawnił. Zachowania z tego nagrania są i tak w ch*j lepsze niż wasze bieganie na paradach "równości" w skórzanych wdziankach, z gumowym ku*asem w dupie i przekonywanie wszystkich, że jesteście normalni.

Hollo

2022-08-30, 19:55
W zabawie najważniejsze jest żeby bawiącym się podobało, a tu widać się podobało. A jak wierzący czują się urażeni to jeszcze lepiej.

homorek

2022-08-30, 20:02
cavern69 napisał/a:

Jestem inżynierem i kochankiem, nie rolnikiem.
... skrócił bym dystans uderzeń i wprowadził ruch drgający.
Rekord dożynek bym miał.



To nie był konkurs na walenia niemca w hełm.

January92

2022-08-30, 20:16
Ale blondyne w białych shortach, to bym r*chał

donkapusta

2022-08-30, 20:28
KapejloneK napisał/a:

podj***li podkład




niby tak

petru23

2022-08-30, 20:33
Był minister i posłowie?

koolowsky

2022-08-30, 20:33
~VeIture napisał/a:

Widzę, że tutaj niektórzy mają dobry ból dupy w komentarzach bo ludzie się cieszą z prostej zabawy i nikomu nie robią krzywdy ani nie zmuszają.
Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.
Nie mój rodzaj rozrywki takie dożynkowe zabawy ale ani mnie to k***a grzeje, ni ziębi. Widzę, przechodzę dalej a nie się spuszczam nad tym, że w kraju gdzie jest ponad 95% katolików ludzie bawią się na wsi z powodu zbiorów. Bo chlebek to bez względu na ch*ja w dupie i tak wpie**alacie.



"95% katolików." Jebnij sie w ten swój pusty łeb

croyna

2022-08-30, 20:49
ważne, że oni się dobrze bawią, ch*j wam do tego

ququa

2022-08-30, 20:56
crookla napisał/a:

Patrzymy na nich tak samo jak na pederastów. Zabawa nie powinna mieć miejsca na tego typu imprezach. Tak to se możesz pobawić się na zamkniętej imprezie w szczególności bez dzieci w tle.
W naszym kraju nie ma 95% katolików tylko osób ochrzczonych z czym ostatnio chrzci się coraz mniej (gdzieniegdzie to już tylko 40%)





k***a a później popie**olone dzieciaki nie wiedzą skąd się biorą dzieci, bo jeszcze bardziej popie**olenie rodzice widza coś sprośnego w zabawie festynowej (dożynkowej). Ja pie**ole tak samo się dopie**alacie jak do fajnej tradycji wielkopostnej wieszania żyda w Pruchniku. Też popie**olone brukowce wyły i i się oburzały, a ludzie w Pruchniku i tak to w dupie maja :P . To że na takich imprezach leją się hektolitry piwska wcale was nie oburza, i reklamy browarów na każdym parasolu i w każdym widocznym miejscu.


Małpkiskaczą

2022-08-30, 21:40
Jak zawsze prawilna patologia broni zdziczałych obyczajów, a to facet poudaje małpkę pukając w patelnie, a to nawali się i zrobi dymy, a to ksiądz por*cha ministranta, a to przeżegnamy się ze znakiem pokoju no chyba ze jestes lgbt - właśnie ten kraj wygląda jak wygląda przez takich patusów.