18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karbit83

2018-06-05, 23:16
Do robotów z boston to mu jeszcze troche brakuje...jakieś 30 lat

~DMT

2018-06-05, 23:29
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Wolę takie roboty:



Ja tam jednak wolę roboty kuchenne ;)




~Beny

2018-06-05, 23:35
Przez muzykę w pewnej chwili myślałam, że będzie breakdance tańczył.

Bushido21

2018-06-05, 23:55
Ktoś wie, co to za nutka ?

~DMT

2018-06-06, 00:04
Bushido21 napisał/a:

Ktoś wie, co to za nutka ?



Marna przeróbka Music Instructor - Super Sonic :kawa:

St...........on

2018-06-06, 00:16
Karbit83 napisał/a:

Do robotów z boston to mu jeszcze troche brakuje...jakieś 30 lat



Ha ha ha ha ha dobre :amused:

Bushido21

2018-06-06, 01:46
MaszAyahuaskę napisał/a:



Marna przeróbka Music Instructor - Super Sonic :kawa:



Dzięki, ale chodzi mi dokładnie o tą wersje, co jest w filmiku.

nowynick

2018-06-06, 08:50
Ale wiecie co jest najgorsze? Zaprogramowany robot będzie na wojnie niczym niemiec, dostanie rozkaz to zastrzeli dziecko...

Karbit83 napisał/a:

Do robotów z boston to mu jeszcze troche brakuje...jakieś 30 lat



Ty to odpaliłeś czy z założenie ruskie - gorsze? Atlas sobie pohopał a ten k***a samochód prowadzi, strzela i wdaje się w dyskusje z twórcami...

wormgoro

2018-06-06, 09:06
Super robot! trzeba mieć tylko w pobliżu stelaż i liny żeby się nie wyj***ł.

Dobrze że robi pompki i podnosi ciężary to pewnie dzięki temu będzie coraz silniejszy!

SirMajkel

2018-06-06, 10:53
Niestety eksperyment się nie powiódł, ruscy nauczyli go pić i robot przepadł w p*zdu.

htp

2018-06-06, 12:39
nowynick napisał/a:

Ale wiecie co jest najgorsze? Zaprogramowany robot będzie na wojnie niczym niemiec, dostanie rozkaz to zastrzeli dziecko...



Ty to odpaliłeś czy z założenie ruskie - gorsze? Atlas sobie pohopał a ten k***a samochód prowadzi, strzela i wdaje się w dyskusje z twórcami...


Czemu gorsze? Na pewno 100% rosyjskiej myśli technicznej, rosyjskie procesory, siłowniki.

Rasael

2018-06-06, 15:28
nowynick napisał/a:

Ale wiecie co jest najgorsze? Zaprogramowany robot będzie na wojnie niczym niemiec, dostanie rozkaz to zastrzeli dziecko...



Ty to odpaliłeś czy z założenie ruskie - gorsze? Atlas sobie pohopał a ten k***a samochód prowadzi, strzela i wdaje się w dyskusje z twórcami...



To zwykłe gówno a nie innowacja. W robotyce nie jest trudne machanie kończynami (dostępne protezy robią to od lat). Najgorzej jest z elastycznością oprogramowania - ten badziew wykonuje tylko wcześniej wgrane sekwencje albo jest sterowany zdalnie jak samochodzik s PRLu. Co do "skakania" - zauważyłeś że tamta kupa złomu jest na sznurkach? Czyżby nie potrafił nawet samodzielnie utrzymać równowagi? No u tyle z robo-armii, zwykły pic na wodę: "uni to moją, to my tyż potrafiamy!". Tak więc nie 30 lat, a PONAD 30 lat za bostonem. :kawa:

radek225

2018-06-06, 17:55
Na razie koordynacja ruchowa na poziomie zmęczonego życiem 90 letniego staruszka, ale za 30-50 lat czeka nas to:



Wystarczy tylko obdarzyć samoświadomością maszynę, i katastrofa gotowa. Będziemy żyć, jak szczury kanałowe, w Matrixie albo całkowicie zostaniemy zniszczeni, bo samo-udoskonalające się maszyny będą nas przewyższać pod każdym możliwym aspektem. Czerwony guziczek wyłączający wszystkie roboty na Ziemi? Zapomnijcie...