18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec Oktoberfest

Pantilion • 2018-09-30, 11:14
Człowiek nie mógł się pogodzić, że to już koniec Oktoberfest. Znaleźli się też obrońcy uciśnionego :D


zwierzak30

2018-09-30, 17:26
Zapraszają na wielkie chlanie a potem jak się chłopina naj***ł to wypie**alajo.
Przecie on mógł jeszcze ze czy no może cztery wychulić, :)

Ronoaro

2018-09-30, 17:55
Picie ch*jowego piwa, do tego sranie i szczanie pod stół, bo bez miejsca piwa nie przyniosą. To całe niemcy, ich kultura i tradycja.

saves

2018-09-30, 18:21
A teraz idziemy na jednego...

Szwajcenegier

2018-09-30, 18:31
byłem w tamtym roku :) piwo litr kufel przeliczyć dla biedaków niewolników to około 40 zł
jedna Niemka bardzo śliczna poszła zemną na przystanek autobusowy i pokazała mi cycki całowaliśmy sie
na końcu była bitwa i ucieczka później pojechałem se do włoch

marcin921211

2018-09-30, 18:48
Szwajcenegier napisał/a:

byłem w tamtym roku :) piwo litr kufel przeliczyć dla biedaków niewolników to około 40 zł
jedna Niemka bardzo śliczna poszła zemną na przystanek autobusowy i pokazała mi cycki całowaliśmy sie
na końcu była bitwa i ucieczka później pojechałem se do włoch


Wstawaj, zesrałeś się.

minetek

2018-09-30, 19:14
Hranipex napisał/a:

I od przyszłego roku Oktoberfest bezalkoholowy o,0% :mrgreen:


a na przekąski tylko kebab!!!

crackit

2018-09-30, 19:48
Tak mniej więcej wygląda "koniec zmiany" w jakiejś hali/namiocie October festu. Ogólnie każdy browar ma swoją halę (różny browar różne ceny - w tym roku 'Mass' kosztował około 11,50 EUR). Z uwagi na fakt, że zainteresowanie tym świętem jest duże - można sobie kupić bilet na południe posiedzieć parę godzin, po czym następuje wykopanie ludzi, by przyszli Ci popołudniowi lub wieczorni.

Szczególnie miłym widokiem są ludzie rasy żółtej, którzy mają problem z metabolizowaniem alkoholu - często leżą gdzie popadnie...

Co do kebabów -nie zapominajcie, że oni nie mogą pić alko, ale w sumie oprócz piwa jest specjalny bonus - sok jabłkowy... Wygląda podobnie do piwa i w taki oto sposób wielbiciel allaha nie łamie praw swojej świętej książki...

P.S. Jeśli ktoś jest np. z Poznania czy tam z Radomia, to dla skąpych jest tez "Klein October fest" w Dachau. Jest jakoś 2-3 tygodnie wcześniej niż ten w Munichu, ale za to płacisz 5-6 EUR za 1l piwka w kufelku (Mass), a dupeczki tam też chodzą w tych kiecach ze ściśnietymi cycami.

Wiewór

2018-09-30, 20:15
SirMajkel napisał/a:

pójść się odlać na takiej imprezie to musi być koszmar a co dopiero jak kogoś nr.2 przyciśnie.


Na oktoberfest leje i sra się w gacie. Po to się zakłada ledder hose żeby gówno nie wypadało nogawka.

Szwajcenegier

2018-09-30, 20:17
marcin921211 napisał/a:


Wstawaj, zesrałeś się.



wyschnie odpadnie

biedaku niewolniku

Madafakerski

2018-09-30, 20:25
Naziści (niemcy) pacyfikują pijanego naziste.

lopez_

2018-09-30, 20:40
niezły zawodnik skoro tylu trzeźwych chłopa do niego trzeba

rocknroll

2018-09-30, 21:34
edek.bajzel napisał/a:

aż tak fajnie, uśmiejecie się ale miałem darmowe zaproszenie na trzy dni, chyba teraz żałuję że nie pojechałem



Uśmialiśmy się po pachy, że miałeś darmowe zaproszenie, bo wstęp jest bezpłatny.

SirMajkel napisał/a:

pójść się odlać na takiej imprezie to musi być koszmar a co dopiero jak kogoś nr.2 przyciśnie.



Fakt jest przej***ne, sikasz do jakby koryta, a na karku czujesz czyjś oddech bo leje 20 chłopa jednocześnie.. parówka przy parówce.. :lol:

rawpanic

2018-09-30, 23:27
Ktos co sie zna moze powiedziec ja wyglada st patrick w Dublinie?
Warto leciec?

szuleq

2018-10-01, 00:50
mam wrazenie jak by mojego ziomke wyprowadzali h*j potrafi do 4 rano siedziec u mnie na chacie przy jednej flaszce. h*j natretny. juz si e z nim nie bujam bo oh*jec mozna bylo.

lucilla

2018-10-01, 11:24
"biedaku niewolniku"

Przepraszam Panie, że żyję...