18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

konfrontacja policji z wlaścicielem zabitego psa PRZEZ

pipalol2 • 2015-08-15, 15:29
Wymagana znajomość Angielskiego na poziomie bonza.
ps: od 2 minuty a szczególnie od 3:40 widać jak sk***ysyn wydaje sie smiać z całej tej sytuacji.


Jak można takim k***a kretynom dać pistolet?

Rasael

2015-08-16, 17:31
Zaj***ć sk***iela tępym nożem. Powoli, i z nieukrywaną satysfakcją na twarzy.

WidziszINieGrzmisz

2015-08-16, 17:35
voidinfinity napisał/a:



A ten odpowiedni argument w tym wypadku, to?

Sorry, ale nie uwierzę - że z powodu tego że gdzieś zaginęło dziecko można przeszukać każdą posesję (zgodnie z prawem).

Takie bajeczki to w ZSRR opowiadali grzecznym lewackim dzieciom.



Moga wejsc na twoja posesje w trakcie dzialan.
Wyobraz sobie, ze policjant kogos goni i gosc wbiega na twoje podworko.
I co teraz? Ma przestac poscigu, bo gosc jest na prywatnej posesji? Powinien najpierw zapukac do drzwi i poprosic o pozwolenie, by kontynuowac poscig przez twoj teren?
Tak samo jest jak dzikie zwierze wejdzie na twoja posesje. Wchodza bez pytania, by je usunanc. Wiem, bo sam sie kiedys obudzilem i mialem podworko pelne policji, bo niedzwiedzia lapali.

Tu jest akcja policyjna - szukaja dziecka.

voidinfinity

2015-08-16, 17:50
WidziszINieGrzmisz napisał/a:



Moga wejsc na twoja posesje w trakcie dzialan.
Wyobraz sobie, ze policjant kogos goni i gosc wbiega na twoje podworko.
I co teraz? Ma przestac poscigu, bo gosc jest na prywatnej posesji? Powinien najpierw zapukac do drzwi i poprosic o pozwolenie, by kontynuowac poscig przez twoj teren?
Tak samo jest jak dzikie zwierze wejdzie na twoja posesje. Wchodza bez pytania, by je usunanc. Wiem, bo sam sie kiedys obudzilem i mialem podworko pelne policji, bo niedzwiedzia lapali.

Tu jest akcja policyjna - szukaja dziecka.



Krótsza wersja:

pie**olisz :-P

Dłuższa wersja:

Mogliby wejść w sytuacji gdy byłaby spełnione to: probable cause

W każdym innym przypadku potrzebny jest SĄDOWY NAKAZ. I bardzo dobrze - bo tak policjant mógłby ci wejść w każdej chwili (zawsze przecież mógłby się powołać na dowolną sprawę jaką prowadzi) na twój teren, przeszukać ci strych, piwnice i wszystkie szafy - bo a nuż obiekt poszukiwań akurat tam jest.

WidziszINieGrzmisz

2015-08-16, 18:37
voidinfinity napisał/a:



Krótsza wersja:

pie**olisz :-P



http://criminal.lawyers.com/criminal-law-basics/when-the-police-search-your-home.html
When a Warrant Isn’t Needed
Exigent circumstances: These are situations where there’s no time to get a warrant because there’s an immediate threat or danger of someone getting hurt

http://nationalparalegal.edu/conLawCrimProc_Public/ProtectionFromSearches&Seizures/ExToWarrantReq.asp
Punkt 6

http://criminal.findlaw.com/criminal-rights/probable-cause.html
Probable Cause to Search
in emergency situations which threaten public safety or the loss of evidence.

Masz 3 rozne zrodla, ze moga wejsc na posesje.
Na dodatek jest jeszcze warunek lagodzacy, ze policjant dziala "w dobrej wierze".

Inaczej jest jak szukaja samochodu czy telewizora, a inaczej jak szukaja dziecka. Tu jest zagrozone zycie dziecka, wiec podpada pod "public safety". Pod public safety podpada rowniez uszczerbek na zdrowiu [wg info z pierwszego linka]. Dalem przyklady z zycia, wiec moglbys na google sprawdzic jak jest zanim zarzucisz mi bajkopisarstwo. Tak rozmawiac nie bedziemy. ;)

vl...........00

2015-08-16, 19:16
k***a te hamburgery to tacy podludzie że słabo mi... Powinni za tego psa komisariat pod ścianą postawić i dwa strzały ostrzegawcze w tył głowy. Tego "narodu" nie będzie mi żal.