18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

konfrontacja policji z wlaścicielem zabitego psa PRZEZ

pipalol2 • 2015-08-15, 15:29
Wymagana znajomość Angielskiego na poziomie bonza.
ps: od 2 minuty a szczególnie od 3:40 widać jak sk***ysyn wydaje sie smiać z całej tej sytuacji.


Jak można takim k***a kretynom dać pistolet?

NikeR

2015-08-16, 01:35
@up
1. AC zaj***ło psa, nie bezpośrednio funkcjonariusze widoczni na nagraniu
2 i 3. Mając odpowiedni argument policja w USA ma prawo zajrzeć tobie do dupy. Mogą przeszukać wóz, dom, śmietnik.

Gen

2015-08-16, 06:07
@up
Nie obecny na nagraniu, to fakt, ale to funkcjonariusz policji (Salt Lake City Police) 2:12.
AC zapewne przyjechało po truchło.

KrisCFC

2015-08-16, 12:35
Nic k***a nie słychać co policjant gada, za to kamerzysta wyje w ch*j, może ktoś napisać co policjanci tam pie**olą?
A tak w ogóle, gościu chyba nawet nie spytał czy mieli nakaz.
Prawo jest poj***ne... :P

WaxYL

2015-08-16, 12:40
Widzę, że niektórzy to angielskiego ni ponimaju ale I TAK się wypowiedzą w komentarzu. Ja pie**olę co za głąby.
Gościu powinien nieźle udupić tego policjanta.

Avangardus

2015-08-16, 12:41
Co wy pie**olicie k***a debile AC zadzwoniło do niego ze MA truchło jego psa i ze został zabity, on pojechał pod swój dom i zapytał który z POLICJANTOW strzelił i zabił jego psa a policja odpowiedział ze go tu już nie ma,nauczcie się debile angielskiego bo później wyjeżdżacie k***a za granice i robicie z siebie debili.

_Azazel

2015-08-16, 12:45
A on tam przypadkiem nie powiedział, że zabili mu psa w domu?

voidinfinity

2015-08-16, 12:49
NikeR napisał/a:

2 i 3. Mając odpowiedni argument policja w USA ma prawo zajrzeć tobie do dupy. Mogą przeszukać wóz, dom, śmietnik.



A ten odpowiedni argument w tym wypadku, to?

Sorry, ale nie uwierzę - że z powodu tego że gdzieś zaginęło dziecko można przeszukać każdą posesję (zgodnie z prawem).

Takie bajeczki to w ZSRR opowiadali grzecznym lewackim dzieciom.

Domanzbyt

2015-08-16, 12:54
On się nie śmieje, tylko słońce mu wali mu po oczach i się krzywi.

PolaczekRR

2015-08-16, 13:31
j***ć policyjne k***y na całym świecie , poza Australią i Nową Zelandią

MrocznnyElfin

2015-08-16, 13:57
pipalol2 napisał/a:


Jak można takim k***a kretynom dać pistolet?



Jak można takiego k***a burka puszczać luzem na nieogrodzonej posesji??

slooowhand

2015-08-16, 14:06
komentarze w stylu piesek zginal czy badz mezczyzna i przestan plakac nad psem to najwieksza plaga tego portalu. zjeby ktore mysla, ze przez takie pie**olenie pokazuja jacy sa twardzi, a w rzeczywistosci zwierze to jedyne co moga skrzywdzic, bo od normalnego goscia by dostali po p*zdzie

Hvsarz

2015-08-16, 14:23
Ileż tu lewactwa i pseudosadoli siedzi...
ch*j to kogoś obchodzi czy koleś płacze czy nie. To, że ktoś z Was, jest zbyt tępy by zrozumieć, że człowiek może się zaprzyjaźnić ze zwierzęciem to Wasz problem.
Ale logika nakazuje zastrzelić tych policjantów.. jeśli są to podludzie, którzy według swojego widzi mi się, strzelają do kogoś/czegoś na czyimś prywatnym terenie, to stanowią poważne zagrożenie. Tak na marginesie, nawet stali tam zdaje się na prywatnym trawniku.

Loaloa

2015-08-16, 16:13
W momencie, kiedy koleś mówi o tym, że piesek był jego przyjacielem od trzech lat i że teraz będzie musiał zmyć krew i go pochować też jebnąłbym śmiechem. Widać, że policjanci prawdziwi sadole.

No dobra, rzeczywiście nie powinni byli gościowi zastrzelić tego psa, ale to jest sadistic, a nie forum animalsów, więc obrońców futrzaków proszę o zluzowanie dup.

P.S. Obejrzałem do końca, koleś się popłakał. O ja jebie!

Orzech150

2015-08-16, 16:40
MrocznnyElfin napisał/a:



Jak można takiego k***a burka puszczać luzem na nieogrodzonej posesji??



Naucz się angielskiego, bo sam gościu w 20 sekundzie mówi, że zabili go na ogrodzonej posesji. Jak dla mnie to jest nie do pojęcia żeby bez nakazu weszli do twojego ogrodzonego ogrodu na którym biega sobie pies. Pana nie ma w domu, ktoś wchodzi na ich teren, jak inaczej pies to może zrozumieć jak nie jakiś intruz.

A wszyscy Ci co nazywają go ciotą, bo płacze po psie to życzę wam żeby wasza rodzina zginęła jak najszybciej. No i oczywiście bez żadnego płakania mi tam! :idzwch*j:

DRUGA_WOJNA

2015-08-16, 16:44
Loaloa napisał/a:



P.S. Obejrzałem do końca, koleś się popłakał. O ja jebie!


No tak, bo prawdziwi sadole tacy jak ty płaczą tylko kiedy upuszczą telefon na ziemię i mama nakrzyczy.