18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konflikt na Ukrainie - Z muzyką

Cara_Al_Sol • 2017-07-11, 19:49
Przyjemny dla ucha i oka film z bratni... Nie, nie mogę... Ukrainy.



Pozdrawiam.
P.S. Zimne piwo dla osoby, która napiszę tytuł.

Arathnmor

2017-07-11, 19:52
Cara_Al_Sol napisał/a:

P.S. Zimne piwo dla osoby, która napiszę tytuł.



Her Way Has Come - La Hell Gang , na zdrowie.

Volfodzio

2017-07-11, 20:34
Czyli ruscy tłukący się z ruskimi po to żeby zamiast życia w syfie wspólnoty niepodległych państw żyć w syfie jewropejskich państw... Przy akompaniamencie szelestu banknotów na maszynach do liczenia szmalu

Ba...........yk

2017-07-11, 20:35
Ukry rozj***ły kraj za pieniążki od jew-zion z USA. Brawo wy - UPAdlińcy.

PoliteP

2017-07-11, 21:18
Nic mnie tak dziś nie uśmiechnęło, jak twarz tej dziewczynki w 0:30. Ona już wie, że jej "ojczyzna" poszła w p*zdu :D

KamayPL

2017-07-11, 21:41
Cytat:


P.S. Zimne piwo dla osoby, która napiszę tytuł.


tytuł. :mrgreen:

Wandenko

2017-07-11, 22:05
Chciałbym żeby udało nam się obronić przed ruskimi w przyszłości a nie obskoczyć wpie**ol. Ukraina leży i kwiczy jeśli chce wojny o Przemyśl to prosze bardzo tylko po co nam ta bieda zza ich granicy?

kolens88

2017-07-12, 00:00
Jakby się wszyscy ukraińcy wzięli to by tych separatystów rozj***li w pół roku ale są podzieleni i większość ma w dupie Krym.
Jak im nie szkoda to i mi nie.

Jorgen88

2017-07-12, 00:43
jednak historia jest sprawiedliwa

orzeszku

2017-07-12, 01:19
Ukrainiec mi ostatnio opowiadał jak wykrywaczem metali szukał złota w resztkach domów po
polakach. Jakoś mi ich nie szkoda....

tranzystor

2017-07-12, 01:26
Wandenko napisał/a:

Chciałbym żeby udało nam się obronić przed ruskimi w przyszłości a nie obskoczyć wpie**ol. Ukraina leży i kwiczy jeśli chce wojny o Przemyśl to prosze bardzo tylko po co nam ta bieda zza ich granicy?




Ruscy wkroczyli na wschód ukrainy, który jest najbardziej uprzemysłowiony. To przemysł, który Ruscy budowali w czasach ZSRR i postanowili to odzyskać. Pretekstem stały się regiony sztucznie przyłączone do ukrainy, na których większość stanowią Rosjanie.
Do nas nie ma sensu wjeżdżać, bo poza coraz większym zadłużeniem nie ma zbytnio nic.
Budowanie polskiej nowoczesnej armii trwa już wiele lat i nie da się tego szybko zrobić. A już na pewno nie z takim szefem MON jak obecnie. Najskuteczniejszym sposobem uniknięcia konfliktu jest umeijętna polityka zagraniczna, co u nas też leży.

DemostenesSięgaPoMydełko

2017-07-12, 01:45
Uwielbiam takie tematy na Sadolu; komentarze zawsze oddają dno umysłowe przeciętnego usera tego portalu.

janlew

2017-07-12, 11:04
Majdan zorganizował G.Soros, oraz Victoria Neuland (Nudelman). Rządy przejęli premier Hrojman oraz prezydent Walzman (po matce poroszenko). Dla Ukraińców nie robią nic. Chyba że dla ich nazistowskiego odłamu UPA. Ale i sama Nadia Sawczenko, Banderowców bohaterka popadła w niełaskę bo powiedziała "nie jesteśmy antysemitami, bo w rządzie mamy samych żydów, a w społeczeństwie z 2%".
Dla tego jak widzicie jakąś lewacką k***ę, która jest ręką jakiekolwiek akcji Sorosa, Rothschildów i tym podobnych, tępić. Bo zrobią nam to samo. U nas są to środowiska Wyborczej, TokFM (czyli Agora), Obywatele RP, Fundacja Batorego, Razem, Zieloni, Nowoczesna oraz Zjednoczona Lewica. PO to inna bajka, to agentura Stasi. SLD, PSL jeszcze inna, to ruskie. Oni są mniej groźni. Ale lewactwo tępić!!! Wszelkimi dostępnymi i w miarę legalnymi sposobami.

jackalski

2017-07-12, 16:32
Basia_Stańczyk napisał/a:

Ukry rozj***ły kraj za pieniążki od jew-zion z USA. Brawo wy - UPAdlińcy.



Głuptasku… Nie Ukraińcy tylko Rosjanie, nie za pieniądze z USA tylko za pieniądze z ropy i gazu który od Rosji kupujemy.

A teraz idź być pożytecznym idiotą gdzie indziej :)

ps.
Pieniążki mówią dzieci, albo osóbki o bardzo malutkim rozumku :)